reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam przyszle mamy :-) Czy Wam tez teraz tak ciezko przychodzi wykonanie kazdej najmniejszej czynnosci? Moj leniwiec mnie przeraza :szok: Wczesniej w jeden dzien sprzatalam cale mieszkanie, robilam pranie, prasowalam , gotowalam a w miedzyczasie ciasto pieklam, a teraz nic... No nic kompletnie mi sie nie chce :no: Szlag trafia :wściekła/y:
 
reklama
a mam pytanie apropo kapieli morskich... Bo moj to panikuje ze morze to bakterie i wogole i bron boze kapieli.:szok: A ja tak kocham morze.. Czy ktoras z was rozmawiala o tym z lekarzem? Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko? Bo bez argumentu ze lekarz zaleca, to ja mam marne szanse na wygrana z mym chlopem :no:
 
Ja slyszalam ze wlasnie dla kobiet w ciazy to woda -plywanie jak najbardziej wskazane jest.A wydaje mi sie ze wlasnie morze -slona woda ,jest napewno lepsza noz chlorowana w basenie.Ale nie dam sobie reki uciac.Ja napewno nie zrezygnuje z plywanie.Wczoraj bylam na basenie i nawet mi nie przeszlo przez glowe ze to moze zanieczyszczona woda jest.Nie mam zamiaru robic z siebie przewrazliwionej histeryczki.
Okna w kuchni i w dziecinnym umylam powolutku i na trzystopniowej drabince ,moje rece byly maksymalnie na wysokosci twarzy.Mam nadzieje ze nie zaszkodzi,a teraz odpoczywam .Gdybym czekala az m. to zrobi to by mi urosl kaktus na dloni.Wprawdzie powiedzial ze tom zrobi,ale co go zagaduje to jutro...Ja mam od strony duzego pokoju oszklona werande i na to napewno nie bede sie szarpac.Az taka ryzykantka nie jestem.(21 okien roznej wielkosci)
 
Ja mojego w weekend pytałam, czy niedługo zabierze się za mycie okien...a on, że zatrudni Panią do mycia okien...normalnie się poprzewracało mu w głowie...do umycia 4 okien i 2 drzwi balkonowych będzie kogoś zatrudniał...normalnie zbaraniałam...
Mi też nic się nie chce...dzisiaj jedyne co zrobiłam, to spaghetti...zjadłam 2 porcje a potem pól puszki ananasa...ciągle bym coś jadła...
 
Hopee nie przejmuj sie pokulamy sie razem! Ja jeszcze w zeszlym tygodniu nie mialam zadnego gramma na plusie ,a dzisiaj 1300gram wiecej!W ciagu tygodnia!Jak tak dalej pojdzie to mam zaje..... perspektywe przed soba
 
a mam pytanie apropo kapieli morskich... Bo moj to panikuje ze morze to bakterie i wogole i bron boze kapieli.:szok: A ja tak kocham morze.. Czy ktoras z was rozmawiala o tym z lekarzem? Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko? Bo bez argumentu ze lekarz zaleca, to ja mam marne szanse na wygrana z mym chlopem :no:

My pod koniec kwietnia lecimy na Majorke i ja sie zamierzam w morzu kapac :)
Poloznej mowilam o moich planach wakacyjnych i powiedziala mi tylko o tym zebym o wiele bardziej na slonce uwazala niz normalnie i stosowala kremy z mocnymi filtrami no i zebym pila duuuuuzo wody, a o kapielach nic.
 
Ja mojego w weekend pytałam, czy niedługo zabierze się za mycie okien...a on, że zatrudni Panią do mycia okien...normalnie się poprzewracało mu w głowie...do umycia 4 okien i 2 drzwi balkonowych będzie kogoś zatrudniał...normalnie zbaraniałam...
Mi też nic się nie chce...dzisiaj jedyne co zrobiłam, to spaghetti...zjadłam 2 porcje a potem pól puszki ananasa...ciągle bym coś jadła...

Ja tez ciagle bym jadla i jadla. Najgorzej ze nie moge miec obiadu na 2 dni bo na drugi dzien juz nie moge ruszyc tego co jadlam poprzedniego dnia. Zawsze chce mi sie czegos nowego :-D Ja na razie czekam az bedzie cieplej i musze wyczuc chwile jakas zeby mu zlecic mycie okien :-p

a mam pytanie apropo kapieli morskich... Bo moj to panikuje ze morze to bakterie i wogole i bron boze kapieli.:szok: A ja tak kocham morze.. Czy ktoras z was rozmawiala o tym z lekarzem? Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko? Bo bez argumentu ze lekarz zaleca, to ja mam marne szanse na wygrana z mym chlopem :no:

Ja czytalam ze jesli ktos sie obawia moze sobie na czas plywania zalozyc tampon. Poza tym w pozniejszej ciazy jak juz jest wytworzony czop sluzowy to nic nam nie grozi bo on stanowi skuteczna bariere dla wszelkich bakterii.

Ivi ja mam takiego samego lenia. Jedyne na co mam ochote to gotowanie i jedzenie :-)
 
Hopee nie przejmuj sie pokulamy sie razem! Ja jeszcze w zeszlym tygodniu nie mialam zadnego gramma na plusie ,a dzisiaj 1300gram wiecej!W ciagu tygodnia!Jak tak dalej pojdzie to mam zaje..... perspektywe przed soba

Ja się boję, że niedługo w swoje spodnie nie wejdę...wszystkie mam rozmiar 34 lub XS...tylko jedne 36...już teraz ich nie zapinam, by się nie ściskać...niedługo będę musiała się w ciążówki zaopatrzyć...

gosiane ja też co dzień muszę cos innego jeść...

Jaki wy macie śluz? Bo ja od jakiegoś czasu mam wodnisty...co jakis czas jakby odrobinę ciekło ze mnie...i zawsze mam stracha, że to coś niedobrego...
 
hej dziewczyny! nowy tydzien sie zaczal,ale sennos ta sama :) mowie wam dla mnie kazda minuta jest dobra na spanie, spie w autobusach jka tylko na chwile usiade, a dzis szczyt - zasnelam na zajeciach i troche mi wstyd , bo naprawde ciekawie mowil i wogole,ale ja mam chyba jakies ciezarki w powiekach rosnace, bo ciagle sie zamykaja! :) poza tym tyje sobie powolutku i ciesze sie z kazdego dnia "do przodu"
 
reklama
ja tez nie slyszalam nic o przeciwskazaniach do kapieli...wiem,ze w wannie nie mozna za dlugich kapieli i zbyt cieplych..i bardzo ubolewam, bo w koncu od stycznia mamy wanny zamiast prysznica i nie moge pokorzystac :-D bo ja to jestem milosnikiem goracych kapieli,az mam cala skore czerwona :-D a tu dupa ;-P

u mnie poki co brzuchol troche wywalony jest,ale nie wiem czy to juz ciazowy czy po prostu wzdety...ciezko mi ocenic,zwlaszcza,ze mi po poprzedniej ciazy zostal troche brzuszek...a w ogole jak bylam w ciazy z Szymkiem, to przytylam 20 kg!! masakra,co? :-D teraz poki co waga w miejscu stoi,ale zobaczymy...
 
Do góry