reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Ja już po zakupach, straciłam w rossmanie 60 zł, a same drobiazgi kupiłam. jutro już do pracy trzeba iść :)
trochę poczytam co się nowego u nas dzieje :)
 
Ivi – nie martw się funkcja mega leniwca wkrótce Ci się wyłączy, potem pojawi się Mega Power i na koniec ciąży znowu leń .

A co do kąpieli to pierwsze słyszę, że nie można się kąpać w morzu a tym bardziej na basenie, wiadomo jak masz tendencję to jakiś nawracających infekcji grzybiczych to daj sobie luz a jak nie to marsz do wody.

Cieszę się, że w odróżnieniu do Was nie mam apetyty jupi :tak: bo ostatniej ciąży nieźle się spasłam i teraz nie ma bata liczę kalorię bo nie chce przypominać prosiaka w dresie :eek:

Hopee – śluz mam raczej biały i czasem wodnisty, ale wydaje mi się, że jest OK.,

monika – mi spanie nareszcie odpuściło, bo chodziłam spać o 19:00 wstawałam o 6:00 rano i w ciągu dnia jeszcze drzemka masakra, gorzej niż przedszkolak,

Karolina – dobrze, że obeszło się bez szycia, ale masz roboty z tymi urwisami

Kachutka – wielkie gratulacje
 
Wlasnie moj synus rozwali drugiemu synusiowi czerepek!o kant stolu.!Krwi od zarabania,strachu co niemiara a ranka wielkosci 5mm i zdecydowanie nie glebka.Cale szczescie ze m. nie ma bo by narobil paniki.

ooo dobrze , ze nic im sie nie stalo wiecej !! :)
ja kiedys wsadzilam glowe miedzy porecze na klatce schodowej , mama miala niezlego stracha i az straz musiala przyjezdzac :( a ja biedna mala nie wiedzialam co sie dzieje i wylam tak , ze szok ...


Hej, dziewczeta! U mnie tez dzisiaj meeeega len! No juz dawno mi sie tak spac nie chcialo! No ale, ze ella byla w przedszkolu a mayeczka kimala 3 godzinki (bo ona ma talent po mamusi), to i ja sobie spokojnie pokimalam. Tylko teraz mi jeszcze gorzej, bo mdlosci mnie dopadly na maxa, wrrrrrrrrrrr....
Co do kapieli w morzu, to ja w obu ciazach jak najbardziej plywalam i w Polskim i w Hiszpanskim, a najwiecej oczywiscie w jeziorze, bo lato zawsze spedzam w PL, a pochodze z Mazur. Nie bylo zadnych problemow!
Ja brzucha nie mam wcale, nic! I do tego 2kg na minusie przez te wymioty i mdlosci... Zwariowac mozna! Ktos jeszcze sie meczy z mdlosciami
??

ja na szcescie juz nie mam , ale mialam wiec wspolczuje i zycze zeby szybko przeszly !!!

Emcia oddaj mi troche tych mdłości....bo ja tylko jem.....

ja tez jem..............:)

Hej Dziewczynki! Wpadłam się pochwalić...Pewnie niektóre z Was pamiętają, że pisałam tu jako październikówka, ale ciąża okazała się biochemiczna...Życzyłyście mi żebym została listopadówką...No i jestem:-) Tym razem piękne dwie grubaśne krechy wyskoczyły od razu...Możecie sobie wyobrazić jak się cieszę:-) Pozdrawiam Was ciepło i życzę aby maleństwa rosły zdrowo i spokojnie. A ja uciekam na listopadówki:-)


jejku superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
cioesze sie bardzo !!!
tym razem bedzie dobrze !!! spokojnych 9 miesiecy !!
 
heeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!
widzę, że nie tylko ja mam mega leniwca... gdzie przycupnę tam zasypiam...
jutro czeka mnie usg prenatalne i badania krwi i moczu. mam z nerwów żołądek zaciśnięty. zrobiłam sobie herbatki gorącej i leżę. proszę mocno trzymać kciuki!!!!!!!!!
buziaki :***
 
Witajcie dziewczyny! Może mnie troszkę pamiętacie z początków wątku :-) Niestety nie udało mi się być październikową 2011 mamusią ale jest wysoce prawdopodobne że bedę Listopadoweczką 2011 :-) Tak więc chciałam się pochwalić wam :-) Dziś na teściku wyszły 2 wyraźne kreseczki :-D
Pozdrawiam was gorąco!
 
Iwonka1985 to bardzo serdecznie gratuluję :) i życzę pięknych miesięcy :)
Martycha trzymam kciuki! szkoda że tego nie widać, hehe:)

ja już też w tym tygodniu zacznę badania, by za dwa tygodnie mieć już cały komplet :)
 
martycha - wiem co czujesz, ja mam USG dopiero na koniec marca a od dłuższego czasu ściska mnie na samą myśl o jego wyniku...
 
reklama
kachutka, Iwonka 85-GRATULUJĘ CIESZĘ SIĘ BARDZO!!!!!

martycha-ja mam usg prenatalne w czwartek i też mega się stresuję....do tego martwie się o dwójke dzieciaków....kosmos.....
 
Do góry