reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

a mnie cos od wczoraj brzucho boli...znaczy sie wieczorem troche i dzis rano znowu....w ogole mam cos takiego,ze jak siedze albo leze i szybko wstane,to wtedy mnie kluje dosc mocno dol brzucha...czasem az musze usiasc z powrotem...kurde, tak bym chciala to usg,zeby miec pewnoesc,ze wszystko w porzadku...

zycze milego dnia, i zdecydowanie lepszej pogody niz u mnie ;-)

hej ja tez tak mam - albo jak za dlugo kucam przy szczeniaczku - to tez wtedy mnie boli jak sie podnosze...

witam :-)
u mnie szaro, ale cieplo w miare i nie leje :-)
w czwartek usg - jejku ciesze sie ze to juz w tym tygodniu :-D szkoda tylko ze bede sama... maz zostaje z corcia w ie, mama w sanatorium, a braciom i tacie daruje ;-) (choc tata przy joli raz byl... w sumie na 18 tydzien to mame chce zabrac)

milego dnia :tak:
 
reklama
Witam :) POdczytuje Was od poczatku wiec chyba pora sie przywitac :)

Justys1985 wychodzi na to ze idziemy leb w leb :) u mnie wg ostatniego usg 11t5d. Wiec niby pazdziernikowa mama, chociaz moze byc wrzesien :)
Ja na samopoczucie od samego poczatku nie narzekam. Klucie, ciagniecie to wiedzialam ze mnei czeka, ale zachcianki, mdlosci, wymioty mnie ominely. Zgaga do mnei kilka razy zawitala ale juz wiem co robic aby ja ominac. W srode mam usg genetyczne wiec jestem pelna strachu ale i niecierpliwa aby zobaczyc jak moj maluszek urosl :) My na wszytskie wizyty chodzimy razem z mezem. Chyba najcudowniejszym widokiem jest jego usmiech i swiecace oczka jak patrzy w monitor i oglada malucha

 
Ja mam zamiar jezeli nie bedzie przeciwskazan lekarza jechac na wakacje do Wloch(1000km) Tym razem ale zdecydowanie polnocne wlochy ,bo w zeszlym roku bylismy na poludniu i na 24 godzinna podroz tym razem sie nie pisze to by bylo za b. niebezpieczne.Nie wyobrazam sobie zostac w upalach w domu,ja mam trojke dzieci i byloby mi ich zal kisic w czterech scianach.A nad morzem ,pod parasolem co moze byc lepszego?Za dziecmi bedzie ganial m.
 
hejka dziewczyny...nareszcie się odrobiłam z tym pourodzinowym bałaganem....aa jeszcze dzisiaj szkoła bleeee....

aa co do wakacji....ja mam domek w górach i chyba tam będziemy większość czasu siedzieć ze znajomymi i rodzinką....marzy mi się może...ale cóż jestem po generalnym remoncie mieszkania iii finansowa katastrofa....
 
Magi - Witaj :-D
karolina - bardzo dobry pomysł, żeby nad morzem się popalać, jak tylko będziesz mogła jechać to super,
rabbit - ja pewnie tak jak Ty, spędzę wakację w górach bo też mnie czeka remont chałupy więc nie zdążymy niczego na fajniejsze wakacje odłożyć, a marzy mi się Chorwacja :happy:
 
hej mamusie :)

AsiaKC - o czym pisałyśmy bo zapomniałam ;-)

Hopee - 9 placków + duży kefir, na bogato :cool2: po takiej dawce jedzenia mój żołąd trawił by z 2 dni

Asionek - my na Grudniówkach miałyśmy temat na którym wrzucałyśmy swoje zdjęcia i tyle

tak na publicznym to kazda z nas moze otworzyc taki dzial :) a brzuszki wsumie mozna wklejac przecieze moga byc bez twarzy :) bo nie kazda z nas chce ja pokazywac tak publicznie gdzie kazdy moze wejsc ...

witam nowe mamusie i stale bywalczynie :-)

u mnie na przemian - raz mnie cos boli raz nie (piersi w kolko) - ale smigam - nie mam kiedy odpoczywac :sorry2:

tez sie zrobilam jakas nadwrazliwa i rycze nawet na bajkach :cool2:

weekend mega leniwy. z psiakiem znowu jakies cyrki - nooo mam nadzieje ze sie wszystko unormuje - szkoda mi jej bo widze ze sie meczy :baffled: kot mnie nie lubi - po wizycie u weta musze mu kropelki zakraplac i jestem ta zla :dry:


teraz czytajac sobie o twoich zwierzaczkach , przypomnialo mi sie jaki sen mialam hehe
odbieralam porod kotki :) 10 maluchow urodzila :) kilka takich pucusiow byla smiesznych :)

Dzien Doberek,slonce swieci,okna brudem az kluja w oczy ale nie szkodzi!A kto wogole wiem jak to jest z tym myciem okien?U mnie w domu zawsze sie mowilo ze kobieta w ciazy nie powinna myc.Jedna kolezanka (ma trojke) powiedziala ze takich ******* to ona nie slyszala.A inna ze w trzecim trymestrze zeby nie myc.I jak tu byc madrym.A ja mam obsesje na punkcie okien.Jak mam brudne to mi sie wydaje ze mam wszeddzie brudno.

ja tam myc okien nie bede :) mam znajoma co stracila dziecko przez mycie okien ( potwierdzone prze lekarzy ) :( dlugie podnoszenie rak do gory i wysilek moze powodowac odklejenie lozyska , i cos jeszcze nie pamietam ... takze ja wole nie ryzykowac
na okna przyjdzie czas jak juz bede chciala na porodowke jechac , a male wyjsc nie bedzie chcialo , moze pomoze ;)

Cześć Wam dziewczyny :)
U nas pięknie świeci słoneczko, temp rośnie i ma być 12c więc wiosna , wiosna, wiosna :))
Kurde jeszcze tydzień lenistwa i do pracy, ale już się stęskniłam więc na trochę mogę wrócić :)Myślę że miesiąc , dwa, przygotuję pannę na zastępstwo i wracam na l4 :D
Tak się zastanawiam nad kąpielą w naszym morzu, czy nie zaszkodzi??Bo jak my te lato przeżyjemy ??

ja napewno bede korzystac z kapieli w morzu :) tym bardzie j , ze rodzinka bedzie przyjezdzac do mnie na wakacje wiec ja sobie z nimi pokorzystam :)
 
Witam po parodniowej przerwie :)
dzisiaj mam wolny dzień, ale mam zamiar z mamą pochodzić po sklepach.
słoneczko u nas świeci tak więc jest to doskonała pora na spacerki :)
 
Witam :) POdczytuje Was od poczatku wiec chyba pora sie przywitac :)

Justys1985 wychodzi na to ze idziemy leb w leb :) u mnie wg ostatniego usg 11t5d. Wiec niby pazdziernikowa mama, chociaz moze byc wrzesien :)
Ja na samopoczucie od samego poczatku nie narzekam. Klucie, ciagniecie to wiedzialam ze mnei czeka, ale zachcianki, mdlosci, wymioty mnie ominely. Zgaga do mnei kilka razy zawitala ale juz wiem co robic aby ja ominac. W srode mam usg genetyczne wiec jestem pelna strachu ale i niecierpliwa aby zobaczyc jak moj maluszek urosl :) My na wszytskie wizyty chodzimy razem z mezem. Chyba najcudowniejszym widokiem jest jego usmiech i swiecace oczka jak patrzy w monitor i oglada malucha


Witaj wśród nas...

Ale się wiosennie zrobiło...tak mi brakowało słoneczka i cieplejszej pogody...a ma być coraz lepiej...
Mnie coś w pachwinie zakłuje co jakiś czas...czasem coś w środku w pochwie...chwilami coś w podbrzuszu...tak mam od wczoraj...do tego nie mam na nic siły i nic mi się nie chce...dobrze, ze dziś sobie wolne wzięłam...ale jutro i tak do pracy...
 
kurde, ale mam dobrze :-D moj synek sobie pospal w dzien od 12 do 15,wiec moglam sobie pol dnia przelezec na kanapie :-) to dobrze,ze jakas taka dzisiaj sflaczafa jestem, bez energii do niczego...

Moj znowu robi te nadgodziny,bo cos ciagle przesuwaja termin tego statku... a ja dalej mam nadzieje,ze dostanie ten urlop przymusowy i pojedziemy wczesniej do pl :-)
 
reklama
Hej dziewczynki. Ja caly weekend mialam zalatany takze tylko troszke was podczytywalam. U mnie tez wiosennie bylo do tej pory ale teraz jakies brzydkie chmurzyska przylazly. Odrazu jak slonce zniklo to spac mi sie chce :-D

Dzien Doberek,slonce swieci,okna brudem az kluja w oczy ale nie szkodzi!A kto wogole wiem jak to jest z tym myciem okien?U mnie w domu zawsze sie mowilo ze kobieta w ciazy nie powinna myc.Jedna kolezanka (ma trojke) powiedziala ze takich ******* to ona nie slyszala.A inna ze w trzecim trymestrze zeby nie myc.I jak tu byc madrym.A ja mam obsesje na punkcie okien.Jak mam brudne to mi sie wydaje ze mam wszeddzie brudno.

U mnie tez brudne okna okropnie ale nawet nie zamierzam myc. Moze maz sie za to zabierze jak bedzie czas. Wole nie ryzykowac bo tez slyszalam o poronieniach po takich manewrach.

Cześć Wam dziewczyny :)
U nas pięknie świeci słoneczko, temp rośnie i ma być 12c więc wiosna , wiosna, wiosna :))
Kurde jeszcze tydzień lenistwa i do pracy, ale już się stęskniłam więc na trochę mogę wrócić :)Myślę że miesiąc , dwa, przygotuję pannę na zastępstwo i wracam na l4 :D
Tak się zastanawiam nad kąpielą w naszym morzu, czy nie zaszkodzi??Bo jak my te lato przeżyjemy ??

Widze ze tematy wakacyjne sie niesmialo wkradaja :-) Ja juz sie nie moge doczekac ciepelka! A kapac to sie na pewno bede, jesli nad morze nam sie nie uda to w jeziorze chociaz.
 
Do góry