reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mi się chcę czegoś innego takiego...ale nie wiem co to miało by być :)Jutro robimy z m spagetti z tuńczykiem, nie wiem jak to smakuję ale mam nadzieje że mnie zaspokoi :)
Za 3 dni usg prenatalne, nie przestaje o tym myśleć, wiem wiem będzie dobrze:) Czasem jak leże tak spokojnie i trzymam ręce na brzuchu to takie bąbelki czuję... zastanawiam się czy to maleństwo?? Czy poprosru obiad mi się trawi hahaha :)
 
reklama
AsiaKC - o czym pisałyśmy bo zapomniałam ;-)

Hopee - 9 placków + duży kefir, na bogato :cool2: po takiej dawce jedzenia mój żołąd trawił by z 2 dni

Asionek - my na Grudniówkach miałyśmy temat na którym wrzucałyśmy swoje zdjęcia i tyle
 
M. dzis stwierdzil ( przykladajac ucho do brzucha ) ze slychac jak maly sie rusza, dziwne, moze to moje jelita :)
 
I nic nie bedzie ze wspolnej kolacji,bo co zrolowalam sushi to je zjadlam .Jestem pelna jak baczek i raczej nie dotczymam powrotu mojego slubnego i znowu nici ze spelniania obowiazku malzenskiego ,az mi go zal.Ale tylko troche:-D
 
I nic nie bedzie ze wspolnej kolacji,bo co zrolowalam sushi to je zjadlam .Jestem pelna jak baczek i raczej nie dotczymam powrotu mojego slubnego i znowu nici ze spelniania obowiazku malzenskiego ,az mi go zal.Ale tylko troche:-D

No ładnie go zrobiłaś w bambuko :))) Ale co tam nic mu się nie stanie :) Ja też mojego m ostatnio zaniedbałąm w obowiązkach małżeńskich ale mówi że rozumie, mam nadzieje ze porócą moje siły witalne :D
 
karolina - dobrze, że wszystko zjadłaś, jeszcze by się zepsuło do jego powrotu :-p

u nas o szarabara nie ma mowy, mamy zakaz bo jestem na podtrzymaniu :zawstydzona/y: mąż jest mega szczęśliwy :wściekła/y:
 
nareszcie po imprezce...mam dosyć....wrrrr...łeb mi pęka....najedzona jestem jak bąk...i taka zmęczona że spać mi się nawet nie chce....jutro mam szkołę a ja nic nie umiem...wrrrrr.... wogóle do dupy dzień.....

aaa gdzie te fotki ze ślubu???
 
witam nowe mamusie i stale bywalczynie :-)

u mnie na przemian - raz mnie cos boli raz nie (piersi w kolko) - ale smigam - nie mam kiedy odpoczywac :sorry2:

tez sie zrobilam jakas nadwrazliwa i rycze nawet na bajkach :cool2:

weekend mega leniwy. z psiakiem znowu jakies cyrki - nooo mam nadzieje ze sie wszystko unormuje - szkoda mi jej bo widze ze sie meczy :baffled: kot mnie nie lubi - po wizycie u weta musze mu kropelki zakraplac i jestem ta zla :dry:
 
Mi się chcę czegoś innego takiego...ale nie wiem co to miało by być :)Jutro robimy z m spagetti z tuńczykiem, nie wiem jak to smakuję ale mam nadzieje że mnie zaspokoi :)
Za 3 dni usg prenatalne, nie przestaje o tym myśleć, wiem wiem będzie dobrze:) Czasem jak leże tak spokojnie i trzymam ręce na brzuchu to takie bąbelki czuję... zastanawiam się czy to maleństwo?? Czy poprosru obiad mi się trawi hahaha :)

Ja mam dopiero za 3 tygodnie...tak bym chciała, by ten czas szybko minął i było po badaniach...

M. dzis stwierdzil ( przykladajac ucho do brzucha ) ze slychac jak maly sie rusza, dziwne, moze to moje jelita :)

Hehe...u mnie to na pewno byłoby trawienie lub jelita...ostatnio pochłaniam takie ilości jedzenia, że boję się, ze wszystkie spodnie będą za małe...

I nic nie bedzie ze wspolnej kolacji,bo co zrolowalam sushi to je zjadlam .Jestem pelna jak baczek i raczej nie dotczymam powrotu mojego slubnego i znowu nici ze spelniania obowiazku malzenskiego ,az mi go zal.Ale tylko troche:-D

Niech Ci pójdzie na zdrówko...też się taki łakomczuch zrobiłam..:))) ale w sumie kiedy mam się rozpieszczać, jak nie teraz...

nareszcie po imprezce...mam dosyć....wrrrr...łeb mi pęka....najedzona jestem jak bąk...i taka zmęczona że spać mi się nawet nie chce....jutro mam szkołę a ja nic nie umiem...wrrrrr.... wogóle do dupy dzień.....

aaa gdzie te fotki ze ślubu???

Mam nadzieję, że udało Ci się trochę odpocząć...

Ja dzisiaj zrobiłam sobie wolne...jeszcze jeden dzień sobie poleżę...co jakiś czas czuję jakieś kłucie w brzuszku...albo jakieś kłucie i rozciąganie w środku...
Miłego dnia...
 
reklama
Do góry