reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Rabbit wiesz, że mam podobnie - nie ciągnie mnie do slodkiego. Bardziej wolę zjeść coś bardziej konkretnego niż słodycze
 
reklama
rabbit byłabym bardzo za :)
Wypada że mam ten sam tydzień i ten sam dzień ciąży co i Ty - czyli łeb w łeb idziemy ;))))))))
 
hihihi ciekawe...mnie wszyscy mówią że chłopak będzie,,,chociaż ja bym wolała dziewczynkę...ale tak czy inaczej...będę kochała nad życie...:-) żeby tylko wszystko dobrze było....
 
Rabbit a mi tez wszystko obojętne, a chcialabym chłopczyka :] ale i tak najważniejsze zdrowie, płeć nieistotna
 
to będzie moja 1 dzidzia więc obojętbe...chce mieć 2 więc wtedy będę dopingować płci...:)
 
Rabbit e tam dopingować - i tak nie mamy wplywu na to co będzie i nie wierzę tez w planowanie płci, bo to nie sprawdza się chyba ;p no chyba że będę mieć dziewuchę to aż zacznę wierzyć :-) bo u mnie bylo przed owu przytulanko
 
reklama
heheh u mnie też....dokładnie 9 stycznia...przytulanko....:)

właśnie odebrałam wyniki badań....wszystkie w porządku.....suuper...aż mi ulżyło...
 
Do góry