reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

dziewczyny macie jakieś przeczucie co do płci.....bo ja ciągle mam przeczucie że 2 chłopców....będzie

Ja od wielu osob slysze ze chlopak bedzie a ja czuje ze wlasnie dziewczynka. Nie wiem jakos od poczatku ciazy tak jak o dziewczynce mysle.

to nie wiesz czy sa jednojajowe czy dwu ?
ja jestem zla bo sie nie wyspalam :/

Ja tez dzis niewyspana :crazy: nie moglam zasnac chyba do 3 w nocy.

gugula jednym slowem codzienny len :-) Nie przejmuj sie u mnie tez. Pogoda nie nastraja do dzialania hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja oszukiwalam na tym pytaniu o brzuszek i z igla i mi wyszlo 76% dziewczynka,ale i tak wydajae mi sie ze tp piedoly.Ale sprawiaja radoche:-D
 
i o to chodzi ;-) to taka durna zabawa na poprawę humoru :-p ja też trochę oszukiwałam i wyszedł mi chłopak :szok: a córka "zamówiła" sobie siostrę :tak:
 
Wczoraj wieczorem mialam czysto ,a rano znowu sajgonka .Czy to jakies krasnoludki robia rozpie...,?Bo ja nie!Ide sprzatac do pozniej.Milka dzieki za ten test teraz mi sie rogal cieszy.
 
Dzien dobry wszystkim :) U mnie piekna pogoda za oknem, sloneczko swieci. mam nadzieje ze u was podobnie :) juz sie nie moge weekendu doczekac!

Co sie z ta igla robi? To ja sobie poprobuje.... a jaka plec wychodzi wam wg chinskiego kalendarza? Mi chlopak.
 
hej :)

u mnie cudna pogoda , ale co z tego jak ja jakas przywalona jestem i nicccc mi sie nie chce :/


hejka.....mnie z testu wyszła dziewczynka...ale i tak czuję że będą chłopaki....ale gdzieś głęboko mam nadzieję że będzie parka....byłoby cudnie i wszystkich by pogodziło...mąż chce chłopca...ja córeczkę....

jak dzisiaj wasze samopoczucie??

no parka to by bylo idealnie :) chyba marzenie kazdej kobiety :)

A ja oszukiwalam na tym pytaniu o brzuszek i z igla i mi wyszlo 76% dziewczynka,ale i tak wydajae mi sie ze tp piedoly.Ale sprawiaja radoche:-D

hehe jak to oszukiwalas ;)) testy sa niezle i jakie pytania maja , ale humorek mozna sobie poprawic ;))

Dzien dobry wszystkim :) U mnie piekna pogoda za oknem, sloneczko swieci. mam nadzieje ze u was podobnie :) juz sie nie moge weekendu doczekac!

Co sie z ta igla robi? To ja sobie poprobuje.... a jaka plec wychodzi wam wg chinskiego kalendarza? Mi chlopak.

ja mam dwa chinskie kalendarze i w kazdym wychodzi co innego :/ na jednym jest chlopczyk na 2 dziewczynka .... takze tutaj to tez chyba jaks sciema :/
 
reklama
u mnie wg chinskiego dziewczynka :-) i jakos sie nie obraze jak sie sprawdzi :-D
Karolina, a jak sie sprawdzi to to czwarty chlopak u Ciebie bedzie? :-D to faktycznie juz prawie mozesz zakladac druzyne :-D
 
Do góry