reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek nie chcialo mi sie szukac igly i kliknelam tak o,a brzucha ksztaltu jeszcze nie da sie okreslic,a juz slyszalam ze okragly jest na dziewczynke i to tez kliknelam.
Gugula ja tak gadam,ze musi byc dziewczynka.Ale wiadomo ze najwazniejsze zeby bylo zdrowe.
Podlogi umyte teraz atak na koszule meza.Nie nawidze ich prasowac ,a z uporem maniaka mu je kupuje!Kretynka
 
reklama
Karolina cwaniaro ;))
bedziemy wszystkie mocno trzymac kciuki za dziewczynke tym razem :)) moze sie uda !!
prasowac to ja juz tak dawno nie prasowalam , ze szok ... kupuje w miare wszystko to co nie trzeba prasowac , bo ja len jestem :) pozniej odpowiedni program w pralce , ladnie poukladane , pozniej powieszone i jak nowka jest wszystko ;))
 
Asionek to ja mam tak samo z prasowaniem :-) niecierpie i wszystko ladnie rozwieszam po praniu.

Jakiegos gloda dzisiaj mam, zarac chyba pierozki wsune mniam.

karolina to w takim wypadku zycze dziewczynki :-)
 
sylwia_m - test układali specjaliści medycyny ludowej i innych mądrości wiejskich hej

robiłam go przy pierwszej ciąży, wyszło mi, że będzie dziewczynka i mam córkę ;-)
 
reklama
Siemacie dziewczynki :)
Ale sie tu duużo ostatnio dzieje i w sumie wiele smutnych rzeczy:(
Mamuśka
bardzo mi przykro, trzymaj się mocno, czas leczy rany, nie zabliźnia ich całkiem (wiem to z własnego doświadczenia). Dużo szczęścia Ci życzę.
Jaka ja jestem ostatnio nie ogarnięta to masakra. Dzisiaj wracam do domku po pobycie u teściów i zrobię adnotację w odpowiednim dziale wraz z fotką fasoliny :)
Jak tam Wasze humorki i samopoczucie? U mnie kiepsko ostatnimi czasy, nie mam ochoty na nic, na niczym nie mogę się skupić... eh mam nadzieję, że ten trans niebawem sie skończy, bo póki co to ja się kończę.
Co do płci to ja również marzę i córci tym razem i mam nadzieję, ze marzenie sie spełni :)
 
Do góry