reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
kurdę martwię się o mamuśkę i jej dzidzie...żeby tak wszystko było oki....

ja zaraz idę do lekarza bo nie mogę sobie z gardłem poradzić....
 
boli mnie od dłuższego czasu.....ale domowe sposoby nie pomogły....ii teraz troche krtań mnie boli więc wolę iśc niech zobaczy osucha mnie....boję się żeby na oskrzela nie poszło
 
mamuska badz dzielna, straszne ze czasem dotyka nas taki los ale tak jak dziewczyny juz pisaly natura czasem wie co robi. Ja na razie trzymam &&&&& moze jednak wszystko jest dobrze. Tule mocno i jestem z Toba myslami.

zupka spokojnie, na pewno wszystko jest ok, w koncu zobaczysz swoja fasolke :-) a ktory to u ciebie tc?

Ja wczoraj mialam strasznie podly humor. Caly dzien mi sie chcialo plakac. Chyba juz z tej bezradnosci i przymusu lezenia. To juz trzeci tydz jak mam raczej lezec i oczywiscie same czarne mysli wczoraj mialam. Jestem juz sfrustrowana.Jak sobie pomysle ze moge cala ciaze przelezec to wyc mi sie chce :-( no taki wlasnie wczorajszy dzien byl. Dzis juz na szczescie lepiej i bardziej pozytywne myslenie.
 
gosiane a musisz tak sie oszczedzac cala ciaze?
u mnie juz 11. wg wyliczen lekarza. pierwszy raz zobacze maluszka :)))))))))))))
 
Tutaj swieci slonce ,az chce sie zyc.A ja mam lenia.Dziewczyny trzeba byc objektywnym w takich sytuacjach jak u mamuski.Kazdej z nas moze sie to zdarzyc.
Dobrze ze istnieja usg i lekarze ktorzy szybko moga wykryc martwy plod ,przynajmniej nie jest to niebezpieczne dla kobiety!Ja dopiero poczuje sie na 100% w ciazy po genetycznych.
Ja tez trzymam kciuki mimo logiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej :)

Nie spałam całą noc, przekręcałam sie z boku na bok, ciagle ryczę, nie mam juz siły !!!!!!!!!!!!!!!!! ciągle myśle gdzie popełniłam błąd, moze to moja wina, moze ja cos zrobiłam ze dziecko nie rośnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja umre jak sie okazę ze trzeba bedzie usuwać albo jak samo umrze !!!!!!!!!!!!!! nie zniosę tego,
Boże co ja zrobie wtedy,
Do 15 jeszcze tyle czasu, tak boje sie tam iść, boje sie co usłyszę, On ma najlepszego usg w mieście i jest najlepszym lekarzem wiec co On powie dziś taka jest prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja czuje ze usłyszę najgorszą prawde, mdłości nie mam, cycki opadły, nie są juz napuchniete i nie bolą, nie mam wstrętu do zapachów , wszystko przeszło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamusia musisz sie wziasc w garsc !!! nie mozesz pisac o smierci !!! masz swoja kruszynke i masz dla kogo zyc !!!
tak juz jest w zyciu niestety , ze nie kazda ciaza konczy sie szczesliwie , co dobrze wiadac po naszym forum , i wydaje mi sie , ze lepiej jak lekarz teraz wykryl , ze fasolka nie rosnie niz pozniej przy badaniach okazaloby sie , ze dziecko ma jakies powazne wady :( co bys wtedy zrobila ??
niestety my kobiety mamy przechlapane i tyle
glowa do gory co by nie bylo bedzie dobrze !!! widocznie tak jest dla was lepiej


kurdę martwię się o mamuśkę i jej dzidzie...żeby tak wszystko było oki....

ja zaraz idę do lekarza bo nie mogę sobie z gardłem poradzić....


idz moze cos przypisze ??
zdrowka zycze :)
 
reklama
zupka ja w 6 tc mialam pierwsze plamienie a teraz tydzien temu znowu. Oba takie jednodniowe i zadnych boli. Biore duphaston i mam polegiwac. Kolejna wizyte mam 31.03.Pewnie juz bedzie wszystko ok ale mialam wczoraj slaby dzien i jak sobie pomyslalam ze cala ciaze tak moze byc to mi gorzej odrazu :hmm:

rabbit pewnie lepiej szybko do lekarza i zdusic chorobsko w zarodku ;-) Ja to na caly weekend do rodzicow sie wynioslam bo maz byl taki chory ze balismy sie ze sie zaraze.

Hej Asionek.
 
Do góry