reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Magnez chyba na skurcze jak juz ;))

myslalam , ze zelazo to jakos pozniej przypisuja o ile wogole , bo mozna miec super wyniki badan :)

ja biore tylko kwas , cudem wyzebrany w aptece hehe
tutaj lekarze nie kaza brac ani kwasu , ani witamin i o ile z tymi witaminami sie zgodze , o tyle z kwasem juz nie :/
teraz tylko sobie mysle , ze jednak witaminy by sie przydaly skoro nic prawie nie jem zdrowego ... no nic o ile nie zapomne pogadam z lekarzem jutro :)
 
reklama
dzieki dziewczyny. wlasnie na tej kartce bylo napisane cos o zelazie od dziesiatego chyba tygodnia. kurde nie wiem :( ktos kto mi zarabal torebke za to wie... dowiem sie za tydzien
 
Asionek lepiej chyba w bio sklepie odpowiednie soki,np z czarnego bzu maja duzo zelaza ,albo sok z burakow,da sie pic.Mi lekarz przepisal magnez jak mi serducho kolotalo i na skurcze lydek.Ja kupilam witaminy dla ciezarnych wcaale tanie nie byly,a pozniej wyczytalam ze niekoniecznie organizm je przyswaja .Zupka a co sie stalo z torebka ukradli?
 
Nie ma tak że nie da się schizować 3 lata starała się o baby plus intensywane leczenie myślalam nawet o in vitro a tu pach w swoje urodziny dowiedzialam się ze jestem w ciąży i mega niespodzianka, i też ciągle schizuje jednego dnia jestem w ciazy natomiast drugiego nie jestem i tak w kolo a przed każda wizytą stres, ale ostatnio powiedzialam sobie ze co ma być to będzie i koniec ja robię wszystko żeby było dobrze a reszta to już nie od nas kochane dziewczyny zależy.....

A ja z kolei mam mnóstwo cudów wianków z brzuchem kłucie, twardnienia dołu brzucha plus dzis czuje normalnie taki cięzki dół i ucisk na pęcherz, trzeba dużo soku z żurawiny pić chyba :tak:
 
Karolina mi lekarka powiedziala ze oprocz kf i zelaza to absolutnie nic nie brac. ponoc nawet witamina c szkodzi... co kraj to opinia
 
Asionek lepiej chyba w bio sklepie odpowiednie soki,np z czarnego bzu maja duzo zelaza ,albo sok z burakow,da sie pic.Mi lekarz przepisal magnez jak mi serducho kolotalo i na skurcze lydek.Ja kupilam witaminy dla ciezarnych wcaale tanie nie byly,a pozniej wyczytalam ze niekoniecznie organizm je przyswaja .Zupka a co sie stalo z torebka ukradli?

moja ginka uważa ze jak badania są ok to nie ma potrzeby brać tych róznych suplementów dla kobiet w ciąży i też slyszałam że organizm niekoniecznie przyswaja....
 
Ja mam dobre wyniki ale dostalam Feminatal bo ponoc w Foliku jest za malo kwasu foliowego a dodatkowo ciezarna potrzebuje duzo witaminy B12 chyba (ale chyba;-)) no to biore.
O wit. C tez slyszalam, ze lepiej konsultowac z lekarzem jej branie bo cos moze zaszkodzic.
Lece milego :)
 
moją radość z tego,ze bede miala malenstwo zabija lęk! od 2 tyg jestem na zwolnieniu- mam infekcje gardła! lekarz zapisal mi bioparox- jest pewna poprawa, ale dostalam kolejne zwolnienie! dodam, ze pracuje w przedszkolu i drże z obawy , ze znowu cos złapie! w dodatku naczytałam się o skutkach infekcji bateryjnych i jestem zalamana! tak bardzo martwie sie o dzidzie...

"Zwykła" infekcja zabija kobiety w ciąży! - Dzieci.pl


na usg jeszcze nie bylam , nastepną wizytę mam 22.03 , wtedy zrobią pierwsze usg- mam nadzieję, ze wszystko bedzie ok....

co do moich dolegliwości to bola mnie bardzo piersi, nie mam apetytu i mdli mnie na zapach mięsa
 
Ostatnia edycja:
reklama
moją radość z tego,ze bede miala malenstwo zabija lęk! od 2 tyg jestem na zwolnieniu- mam infekcje gardła! lekarz zapisal mi bioparox- jest pewna poprawa, ale dostalam kolejne zwolnienie! dodam, ze pracuje w przedszkolu i drże z obawy , ze znowu cos złapie! w dodatku naczytałam się o skutkach infekcji bateryjnych i jestem zalamana! tak bardzo martwie sie o dzidzie...

"Zwykła" infekcja zabija kobiety w ciąży! - Dzieci.pl

Kochanie nie czytaj tego prosze Cię, moja koleżanka na początku ciąży tak jak my dostała takiego zakażenia zęba, stan zapalny w zębie miala że brała antybiotyk a teraz jej dzieciątko ma 2 lata i chłop jak dąb....
 
Do góry