reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek, probowalam, ale nie szlo naturalnie go wycisnac :p i w koncu po 3 godzinach parcia, przy pelnym rozwarciu, zdecydowali sie na cesarke, bo nie bylo postepow w akcji porodowej... kurcze, ja to tego lekarza prawie po rekach calowalam juz za to,ze sie zlitowal i wzial mnie na cesarke :-D a anestezjologowi,jak mi dal znieczulenie, to powiedzialam,ze go chyba kocham i ze jest najfajnieszym lekarzem w calym szpitalu :-D :-D :-D
kurde, mam nadzieje,ze ta dzidzi bedzie mneijsza jednak, bo tu w norwegii to ponoc strasznie cisna na naturalny, a na cc decyduja sie dopiero kiedy jaest zagrozenie zycia matki lub dziecka...

kurde, a ja obie wlasniekupilam dzis lososia wedzonego bo mnie taka ochota naszla....ehh...moze odrobinka nie zaszkodzi :-) musze przemyslec :-)

a niby wszedzie pisza , ze dziecko ponad 4kg kwalifikuje do cesarki :/ a juz nie raz slyszalam , ze jednak i tak kaza rodzic naturalnie i w Pl rowniez ... dobrze , ze jednak nie meczyli cie dluzej :)

moja tesciowa cala ciaze wcinala watrobke i palila papierosy i dziecko tez zdrowe urodzila. wszystko zalezy od ciazy.
ps. cale szczescie strulam sie rybami jakies 5 tygodni temu wiec nie mam w ogole na nie ochoty

yyyyyyyy chyba nie ma co porownywac zjedzenia sledzia do palenia papierosow :/ bez senu troche nie uwazasz ??

Hejho!
Melduje ze zyje;) choc dzis cienko, tak glowa bolala, ze ledwo w pracy wysiedzialam;/ dobrze ze u Was mdlosci powoli odpuszczaja...
WItam nowe mamusie!! Super ze tak duzo pazdziernikowek.
Mamuska dobrze ze ozylas;D
Milej nocki i jutra, ja jestem mega zakrecona wiec tylko wpadam nadrabiam i chodze spac, ale to kiedys minie;p wybaczcie!

niedlugo bedzie lepiej :) zobaczysz !! :)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Własnie niedawno zalogowałam sie na babyboom i odnalazlam wasz wątek a mianiowicie z miła chęcia do was dołączę pażdziernikowych mam termin mam na 13 pażdziernika :) a przy okazji mam do was pytanie a mianowicie jestem w 9 tc i czasami żadko ale mam takie uczucie jakby stwardnial mi brzuch na dole a dokładnie czuje ze to macica nie jest to bolące ale to takie nie fajne uczucie kamienia w dole brzucha jak wezme nospe i sie położe to mija, czy miala któraś z was podobne do mnie akcję wizytę mam dopiero w piątek....

Marti ja miałam termina na 13.10.10 a urodziłam19.10.10. kochana twardnienia brzucha rzecz normlana. Mój gin zawsze do mnie mówił, za dużo kochana chodzisz musisz leżeć i odpoczywać.
Hoppe ciąża to jedyny czas w którym możesz jeść co Ci sie podoba i na co masz ochotę :) , bo jak już bedziesz karmiła to już tak kolorowo nie bedzie i po śledziu dzidzia może mieć bóle brzuszka( ja mojej niestety w świeta zafundowałam taki ból w 1 dzień ehh).
pozdrawiam i wszystkim przyszłym mamon gratuluję fasolek :)
 
Ostatnia edycja:
Gosiane jasne , ze mozna no i watrobke tez mozna o ile nie robimy tego codziennie i nie po 5 kg na raz :)
nie ma co przesadzac , bo jakbysmy sobie z tych pytan zadawanych na forum , zrobily liste zakazanych produktow to juz nic bysmy nie jadly :szok:
a tak naprawde jak juz napisala Sarisa po porodzie bedzie gorzej ;)) chociaz tez niekoniecznie , bo to zalezy od naszego dziecka co bedzie tolerowac , a co nie


dobranoc mamusie :)
 
Witam, ja jak zwykle ranny ptaszek.
dzisiaj już muszę do pracy lecieć ( po trzech dniach wolnego) :)
ale mam takie miłe uczucie że nie jestem sama :)

doczytałam się tu też o stwardnieniu brzuszka, noo czas najwyższy :)
 
hei! no to dzis chyba juz mozemy sobie zyczyc milego z okazji dnia kobiet? :) oh jak mily bylby prezent ,ze dzis nie ma zupelnie mdlosci, sennosci i innych dolegliwosci :) ale mi sie zrymowalo.. wczoraj zaczelam sie przyzwyczajac do mysli,ze brzucha nie wciagne, bo sie nie da i trzeba isc jakis spodni poszukac z szerszym pasem, bo nawet obwiazywanie gumka recepturka guzika i dziurki nie zdaje rezultatu :-)
 
monika, no nie ma bata...trzeba sie bedzie wybrac na zakupy ciazowo ciuchowe w koncu :-) ja mialam nawet pare spodni, ale oddalam kuzynce wszystkie, wiec trzeba bedzie kupic nowe...chyba tylk spodniczka mi zostala ciazowa..ale w pl oczywiscie...ale do swiat wytrzymam i chyba w Polsce sie wybiore na zakupy :-) tu i tak na codzien siedze w domu to w dresie chodze :-D

ja przy karmieniu nie mialam wiekszych problemow z dieta...wiadomo na poczatku bardzo uwazalam, ale pozniej rozszerzalam diete o coraz to nowe produkty...w koncu tylko grzybow nie jadlam (maly nawet po 1 pieczarce mial straszne bole brzuszka) i kapusty i innych wzdymajacych... :-)
milego dnia :) no i najlepsze zyczenia z okazji dnia kobiet ;-)
 
tez myslalam o zakupach w Polsce, tutaj wszytsko takie drogie,ale my chyba dopiero latem pojedziemy..dobrze,ze jest tu rozwinieta siec odziezy z tzw drugiej reki :-) a ja tak jak Ty gugula, siedze raczej w domu z robota, wiec od rana dresik i luz. Krzyk rozpaczy jest, gdy jest wyjscie a na mnie nic nie pasuje! co do diety, to myslalam,ze bede dalej sie zdrowo odzywiac,ale zauwazylam, ze moje ulubione salatki mi nie podchodza, owoce blee, mieso blee, jedyne co to mogabym jesc ryzowy makaron (ugotowany oczywiscie) i slone paluszki:-D mam nadzieje,ze sie zmieni pozniej...
 
Witajcie z rana i wszystkiego naj z okazji naszego święta...
Ja już w pracy...w nocy troszkę mnie brzuszek pobolewał, ale teraz skurcze już odpuściły...:)
 
reklama
dzien dobry!!!!
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen!!!!
dziewczyny,ja jem wszystko(no oprocz serow plesniowych,tatara i innych zakazanych)...

co do zakupow,to tez bede musiala sie za niedlugo wybrac...Z corcia tez mialam tak,ze juz w 3 m-cu musialam sie przerzucić na ciazowki;)

Asionku jak Twoja glowa?
Rudson,co u Ciebie???Jak Domelek?
 
Do góry