reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

A ja chyba będę miała ciążę bez większych dolegliwości...:)) Bardzo mnie to cieszy, bo w pracy mam tyle obowiązków, że nie wiem, jak bym dała radę, gdybym miała ciągle mdłości...
 
reklama
Czesc Pazdziernikowe Mamusie :). Ja jestem pazdziernikową mamusia 2010 i chciałam Was poprosic o glosik dla mojego Zuziaczka. Biore udział w konkursie i wlaczymy o tkana chuste :) tylko dzieli nas bardzo duzo głosów od pierwszej piątki. Jesli Wam to nie przeszkadza to u mnie pod suwaczkiem jest link , a jak juz otworzy sie zdjęcie to w prawym dolnym rogu pojawi sie myszka i tam trzeba kliknąć. z góry dziękuje za chęci :) i oddane głosy.
Ps. Ja Was tu czasem podczytuje, bo mam sentyment do paździerkina :) i chyb anie ma lepszego terminu na rodzenie hehe :). pozdrawiam
 
no do dostalam termin do lekarza na...srode! szybko, ale chyba dlatego , ze mieszkam w malym miasteczku i nie ma zbytniego tlumu :) fajnie, oby wszystko bylo ok to sie troche uspokoje..:)
 
hej mamusie :)
mnie jak zwykle glowa boli nic nowego :/



Dzien dobry kochane !!!!!!!!!:-)
Melduje sie w końcu !!!!!!!!!!!
:-D
o ho ho, od razu mówię ze nie dam rady wszystkiego przeczytać i nadrobić !!!!! Ale wdrążę sie szybko mam nadzieje i bede znów "swoja"
Boje sie zapeszać ale czuje sie bardzo dobrze, brak mdłości i innych wstrętnych objawów, tylko cyce bolą troszkę !!!!!!
Witam nowe mamusie !!!!!!!!!!!!!!!:):):):):) w miarę czasu napewno Was poznam !!!!!! Cierpliwości :)

oki nie zapeszamy , ale cos jest w tym magicznym 8 tc :) oby juz tak zostalo !!

Czesc Pazdziernikowe Mamusie :). Ja jestem pazdziernikową mamusia 2010 i chciałam Was poprosic o glosik dla mojego Zuziaczka. Biore udział w konkursie i wlaczymy o tkana chuste :) tylko dzieli nas bardzo duzo głosów od pierwszej piątki. Jesli Wam to nie przeszkadza to u mnie pod suwaczkiem jest link , a jak juz otworzy sie zdjęcie to w prawym dolnym rogu pojawi sie myszka i tam trzeba kliknąć. z góry dziękuje za chęci :) i oddane głosy.
Ps. Ja Was tu czasem podczytuje, bo mam sentyment do paździerkina :) i chyb anie ma lepszego terminu na rodzenie hehe :). pozdrawiam

jejku jaka sliczna coreczka !!! glos oddany :)


ide szorowac mieszkanie .... ie powiem zeby mi sie chcialo :/

wszystkim mamusia powodzenia na wizytach!!

no i lepszego samopoczucia :)
 
A ja wam powiem WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU KOBIET!!!!!!!!!!Ja mam mimo wszystko sentyment do tego komunistycznego swieta.A tutaj nikt nawet o nim nie wspomni ,napewno nie zalapie sie nawet na zdechlego gozdzika.Piekana mamy pogode,a mi na spacerze zrobilo sie slabo,oblewaly mnie fale goraca.Pozniej idziemy na parade karnawalowa(ostatnia w tym roku cale szczescie) i troche sie boje czy napewno te tlumy ludzi to dobry pomysl.
 
Karolina hehe , ale to swieto to jutro jest :)
uwazaj na siebie na tej paradzie !!! takie tlumy rzeczywiscie moze sie slabo zrobic i bez ciazy ...

dobra koniec sciemniania ide sprzatac :/
 
reklama
Hej kobietki:) Jak tam sie czujecie? Mnie ciagle mdłości meczą:( Kiedy to sie skonczy ;(? A popors dzien kobiet jutro hihihih

Mam nadzieje ze niedługo juz bedziesz sie lepiej czuc !!!!!! tego CI życzę !!!! No ja nic nie dostane jutro od męża:( pewnie w weekend dopiero jakiegoś kwiatka albo jakies czekoladki :) dobre i to hehhe :)
U mnie słoneczko, ale chłodno troszkę !!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry