reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
moj narazie jest super wyrozumialy :) w zasadzie do teraz to wszystko sam robil w domu , bo ja sil nie mialam , a o sexie to juz wogole moglam zapomniec przez te mdlosci :/ nic nie skarzy sie jak do tej pory i mam nadzieje , ze juz tak zostanie i mu sie odwidzi :)

cera juz lepsz troche , ale za to bardzo przesuszona w niektorych miejscach :/
i wogole na ciele skora tez taka inna jakby nie moja :/ bleee , taka jakas dziwna jestem i do tego sucha i mnie cos trafia

siku latam duzo , czasami zdarza sie przespac cala noc i nad ranem musze isc do wc , ale z regoly i w nocy sikam :)
 
Witam Październikowe mamusie! Przyszłam się przywitać z lękiem w sercu, termin mam na 4października.
Witaj!!!!
Okazuje sie moje kochane, ze to wcale nie komunistyczne swieto!!! Jutro Dzien Kobiet obchodzi swoja 100-na rocznice!! Takze bez poczucia winy swietujmy ile wlezie!!!! Przeciez "Jestesmy tego warte" !!!!:-D:-D
Oczywiscie ze jestesmy tego warte!!!!Nie wiedzialam,ze to swieto ma az tyle lat:szok::szok:
moj narazie jest super wyrozumialy :) w zasadzie do teraz to wszystko sam robil w domu , bo ja sil nie mialam , a o sexie to juz wogole moglam zapomniec przez te mdlosci :/ nic nie skarzy sie jak do tej pory i mam nadzieje , ze juz tak zostanie i mu sie odwidzi :)

cera juz lepsz troche , ale za to bardzo przesuszona w niektorych miejscach :/
i wogole na ciele skora tez taka inna jakby nie moja :/ bleee , taka jakas dziwna jestem i do tego sucha i mnie cos trafia

siku latam duzo , czasami zdarza sie przespac cala noc i nad ranem musze isc do wc , ale z regoly i w nocy sikam :)
Asionku,moj tez mega wyrozumialy....do tego bardziej czuly i wyrecza mnie we wszytskim;)co do cery,to nie widze zmian,za to na ramionach mam troche krostek i skora ogolnie mocno przesuszona...
Witam, Gratuluje i trzymam mocno kciuki zeby cała ciąża przebiegła bez problemowo !!!! który to tydzień?????????????
mamuska jak sie czujesz?

Kupilismy dzisiaj sobie w koncu drukarke bo juz mnie szlag trafial normalnie...
pogoda piekna,mogloby byc troszke cieplej,ale nie ma co narzekac:)

milego dzionka
 
Agadaria czuje sie bardzo dobrze, ale tak sie boje ze zapeszę i to cholerstwo wróci !!!!!!!!!!!!! ale mam nadzieje ze nie , w koncu kazda ciąża inna :) ale sennosc pozostała i to jaka !!!!!!!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Własnie niedawno zalogowałam sie na babyboom i odnalazlam wasz wątek a mianiowicie z miła chęcia do was dołączę pażdziernikowych mam termin mam na 13 pażdziernika :) a przy okazji mam do was pytanie a mianowicie jestem w 9 tc i czasami żadko ale mam takie uczucie jakby stwardnial mi brzuch na dole a dokładnie czuje ze to macica nie jest to bolące ale to takie nie fajne uczucie kamienia w dole brzucha jak wezme nospe i sie położe to mija, czy miala któraś z was podobne do mnie akcję wizytę mam dopiero w piątek....
 
Do góry