reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Kingolinkaa gratulacje...ja to chyba będę brała ślub dopiero po narodzinach dziecka...ale fajnie, że Wy tak szybko to wszystko organizujecie...
 
Hej wszystkim. Ja oprocz tego ze leze to mnie muli dzisiaj :eek: bleeee

kingolinka serdecznie gratuluje!! To piekne przezycia przed Wami, ja to bym mogla jeszcze raz przezyc nasz slub i wesele... ale sie rozmarzylam :-D

Jak tam wasze samopoczucie poranne?
 
Witajcie na początku tygodnia!

Kingolinka gratulacje!!

tfu, tfu, na razie mnie nie mdli, ale za to spać mi się chce cały czas. Dziś oddałam krew i mocz do badania- tyle mi tej krwi pobrali, że może to dodatkowo potęguje zmęczenie. Orientujecie się ile razy podczas ciąży trzeba robić badanie krwi i moczu?
 
Witajcie laseczki,
Gratulacje Kingolinko ;)
Powiedzcie, czy Wy też dzisiaj się tak kiepsko czujecie? Ja normalnie umieram:( Mdli mnie niemiłosiernie, śpię centralnie na siedząco i tak jakoś do d.... dziś;/
Co do badań to ja w następnym tyg się wybieram też na mocz i krew (to jeszcze przeżyję), ale najbardziej boję się badania z glukozą, z tymi moimi mdłościami to się tam chyba zbełtam ;(
 
reklama
mama_alana ja dzis niespecjalnie. Spiaca jestem i smierdzi mi wszystko. Mam nadzieje ze na mdlosciach sie skonczy. A powiedz mi badanie obciazenia glukoza jest takie straszne? Slyszalam ze okropnie slodkie to co trzeba wypic.
 
Do góry