reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

witam przyszłe mamuśki!
u mnie wiedzą juz prawie wszyscy :) najpierw powiedzieliśmy rodzicą, i rodzeństwu. moja mama była taka szczęśliwa że od razu powiedziała swojej siostrze i tak się po rodzinie rozniosło :)
w pracy powiedziała sama, najpierw kierownikowi i koleżance która będzie się zajmować moimi sprawami, później prezesowi a reszta kolegów dowiedziała się pocztą pantoflową. Też chciałam to troszkę zatrzymać w tajemnicy, pochwalić się dopiero jak już będzie po 1 trymestrze, ale od czwartku idę na zwolnienie i musze przekazać zadania koleżance :)
a z drugiej strony jak by było coś nie tak to i tak by wszyscy się dowiedzieli więc stwierdziłam że po co to ukrywać, niech się inni cieszą razem ze mną :)
 
reklama
Ja powiedziałam na razie mamie, jednej siostrze i przyjaciółce...inni dowiedzą sie po usg...

My chcieliśmy spokojnie...powiedzieliśmy tylko rodzicom i siostrom męża...no i niestety spytaliśmy jednych znajomych o lekarza...nie prosząc ich niestety o dyskrecję...no i 2 tyg temu mieliśmy imprezkę- poczwórne urodziny znajomych ...wchodzimy a tu wszyscy nam gratulują :zawstydzona/y::-)

Hej dziewczęta:) Ależ musiałam zaległości od wczoraj zrobić czytając wszytski posty uffff ale udało się:) U mnie tak smao bł mroźny poranek wiec zdecydowalam sie na autobus. Jutro mnie czeka kolejne usg zobaczym jak sie dzidzia rozwija.

Kingolinka ja też mam jutro USG w szpitalu - jadę po pracy ok 15 możliwe że się spotkamy :-D:-D
A pracę bierz kobito !!!!!!! przynajmniej pieniążki będą!!!! a znasz pracodawcę...jesteś jakoś związana emocjonalnie??? chodzi mi czy będziesz miała kaca moralnego odchodząc na zwolnienie??? prywaciarz czy budżetówka???
 
Dzień dobry !!!
w końcu po 7 miesiącach wyczekiwań szczęśliwa dopisuję się do październikowych mam !!!
wczoraj ja i mój m. na walentynki dostaliśmy test z dwoma kreseczkami :)

do ciąży podchodzę z obawą. Poprzednia ciąża miała wiele komplikacji ale zakończyła się szczęśliwie. Tym razem musi być tylko lepiej !!!
Jeszcze nikomu się nie pochwaliliśmy ...choć nie wiem czy długo wytrzymamy z tą tajemnicą :)
Mam nadzieję, że uda mi sie czynnie uczestniczyć w życiu forum ... choć nie będzie to łatwe znaleźć trochę czasu pomiędzy domem, pracą, małym urwisem i tym duuużym urwisem ;)

p.s. mam 31 lat (login mam stary, jeszcze z majówych mam 2009), mieszkam w Warszawie resztę informacji odczytacie z suwaczków

Witaj! Im nas wiecej tym lepiej! Pisz często :)))))))))))


Dziewczyny czy jak chodziłyście wcześniej w ciąży do gina prywatnie to robił wam usg co wizytę czy rzadziej?

Zdrówka zyczę! osobiście uwazam, że jesli nie ma potrzeby to nie robię usg. Co za dużo to nie zdrowo. W Angli odchodzi się prawie w ogole od usg, robi się 2-3 na ciażę, bo ostatnie ich badania wykazały, że im większa ilość usg tym dzieci ciezej przechodzą żółtaczkę poporodową. Nie znam szczegółów ale nawet z witaminami też nie należy przesadzać, z niczym nie należy przesadzac. gdyby były jakieś problemy to moze robiłabym częściej usg, ale tak myśle ze będą 3 na całą ciązę max. Bo nie planuję żadnych problemów i tegoż samego Wam zyczę!

Aha i mam pytanie/problem - dostalam propozycje pracy wczoraj i nie wiem czy ja przyjac ( za tydzien bd bezrobotna bo staz mi sie konczy) czy powiedziec ze wciazy jestem.... aaaa help !

Według kodeksu pracy masz obowiazek poinformować pracodawcę o ciąży jesli jesteś powyżej 3 miesiaca. Wcześniej masz prawo nawet o ciąży nie wiedzieć. Wiec to już Twoja decyzja!

Witam się już popołudniowo :-)

Nocka spokojna, uczymy Justysię przesypiać noc ciurkiem i się na razie udaje :)))))))))))))

Buziaki i kciuki dla wszystkich które dzisiaj mają badania albo usg!
 
Hej dziewczęta:) Ależ musiałam zaległości od wczoraj zrobić czytając wszytski posty uffff ale udało się:) U mnie tak smao bł mroźny poranek wiec zdecydowalam sie na autobus. Jutro mnie czeka kolejne usg zobaczym jak sie dzidzia rozwija.
Aha i mam pytanie/problem - dostalam propozycje pracy wczoraj i nie wiem czy ja przyjac ( za tydzien bd bezrobotna bo staz mi sie konczy) czy powiedziec ze wciazy jestem.... aaaa help !

tez mialam ten dylemat ... mielismy z mezem otwierac cos swojego , ale teraz to moze sie odlozyc w czasie , bo wiadomo ja taka sprawna teraz nie bede zeby latac od switu do nocy i sie zajmowac wszystkim .... zostalo szukanie pracy , ale dalam sobie spokoj :( nie lubie klamac , a bym musiala
niby mozna przemilczec ciaze , ale to i tak wyjdzie za chwile i glupio bym sie czula przed szefostwem pozniej
tak wiec nie pracuje , maz szuka czegos do owtorzenia i moze jednak bedziemy probowac , a jak nie teraz to moze za niecaly rok sie uda ;)

jejku jak mnie mdli :( oj nie kraczac chyba sie zaczelo to co mialam w poprzeniej ciazy :( wykoncze sie ....wtedy schudlam 7 kg , jak szkielet wygladalam
mialam sobie dzisiaj polazic po miescie , ale chyba nie dam rady
 
reklama
Do góry