reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczyny witam się z rana.
widzę że miałyście ciężkie noce, to ja się pochwale bo nic ani nikt mnie nie budził spałam jak zabita:-D
zazdroszczę wam tych szybkich porodów, mój trwał ok 10godzin teraz mi się marzy taki w pięć minut:blink:
u mnie nadal brak mdłości al e za to czuje się taka pobudzona trochę nerwowa nie wiem od czego

Rudson- super fotki!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę etap mdłości i braku apetytu u Was...Ja na razie na apetyt nie narzekam..Najgorsze, że podczas starań przytyłam ze 3 kg hehe - a mogłam 3 kg schudnąć, to by lepiej było....
 
zazdroszczę wam tych szybkich porodów, mój trwał ok 10godzin teraz mi się marzy taki w pięć minut:blink:

No ja tez uwielbiam opowieści o szybkich i przyjemnych porodach :tak:

U mnie dramat, koszmar, masakra!!!!! 19 godzin. 3 godziny partych, w tym przawie 2 godz kazano mi przestać przeć pomimo że natura każe :wściekła/y:...Domelowi strasznie spadło tętno a na CC było za późno....finalnie wyciągnięto go siłą próżnociągiem a mnie całą porozrywało...obiecałam sobie że już nigdy sama nie urodzę!!!!! tylko CC wchodzi w rachubę :no:
 
Dzień dobry !!!
w końcu po 7 miesiącach wyczekiwań szczęśliwa dopisuję się do październikowych mam !!!
wczoraj ja i mój m. na walentynki dostaliśmy test z dwoma kreseczkami :)

do ciąży podchodzę z obawą. Poprzednia ciąża miała wiele komplikacji ale zakończyła się szczęśliwie. Tym razem musi być tylko lepiej !!!
Jeszcze nikomu się nie pochwaliliśmy ...choć nie wiem czy długo wytrzymamy z tą tajemnicą :)
Mam nadzieję, że uda mi sie czynnie uczestniczyć w życiu forum ... choć nie będzie to łatwe znaleźć trochę czasu pomiędzy domem, pracą, małym urwisem i tym duuużym urwisem ;)

p.s. mam 31 lat (login mam stary, jeszcze z majówych mam 2009), mieszkam w Warszawie resztę informacji odczytacie z suwaczków
 
Witam Ula .Bylam na zakupach i jedyne co mi sie zachcialo to powidla sliwkowe.Poczym przyszalm do domu i .....zjadlam frankfurterke-jedna .I czuje sie pelna jak baczek.Dlaczego tak nie mialam jak sie odchudzalam???Zlosliwosc losu.Jeszcze tylko tydzien i bede miala usg .Mam nadzieje ze serduchio bedzie bilo.Juz sie nie moge doczekac.A tak normalnie nienawidze wizyt u ginekologa.Po raz pierwszy w zyciu mam lekarke i jakos tak mi nienaturalnie ze kobieta mnie oglada.Idiotka ze mnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witamy bardzo serdecznie Ula :D
Proszę podaj nam termin porodu żebysmy mogły Cię dopisać :)
Jak sie czujesz??? są jakies objawy ciążowe juz ???? Test zrobiłas po terminie @ tak ????

Mnie natchnęło na wielkie sprzątanie , wiec skorzystałam i teraz aż całkiem inaczej w mieszkaniu !!!! zaniedbałam ostatnio wiec tak czy owak musialam nadrobić, tylko szkoda ze okien nie mogę umyć:(:( Oczywiscie dostałam juz opiernicz od mojego ze mam odpoczywac a nie brac sie za porządki ale bez przesady ciąża to nie choroba !!!!!!!!!!!!!!!
 
Rudson - o to miałaś dużo gorszy od mojego, życzę Ci drugiego przyjemnego !!!!
mój był długi ale nie bardzo bolesny miałam 3 razy znieczulenie zewnątrz oponowe
 
reklama
Witam Ula .Bylam na zakupach i jedyne co mi sie zachcialo to powidla sliwkowe.Poczym przyszalm do domu i .....zjadlam frankfurterke-jedna .I czuje sie pelna jak baczek.Dlaczego tak nie mialam jak sie odchudzalam???Zlosliwosc losu.Jeszcze tylko tydzien i bede miala usg .Mam nadzieje ze serduchio bedzie bilo.Juz sie nie moge doczekac.A tak normalnie nienawidze wizyt u ginekologa.Po raz pierwszy w zyciu mam lekarke i jakos tak mi nienaturalnie ze kobieta mnie oglada.Idiotka ze mnie

A chodzisz prywatnie tak ???
Ja zapisze sie najpierw do przychodni zeby zrobić badania bez płatnie i tez tam jest akurat babka gin wiec zobaczymy , ale z tego co wiem baby są bardzo nie przyjemne , ciekawe jak bedzie z nią, aha i zastanawia mnie czy bedzie miec w gabinecie USG !!!!! Bo bez sensu zebym musiala isc prywatnie zeby zobaczyc dziecko !!!!!!!!!!!!
 
Do góry