reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja jestem zatrudniona u kolegi mojego teścia. "Pracować" będę też jakoś do 5-6 mca :p

jagmar
mówiłaś o tych włosach, pamiętam, ale pomimo to nie zauważyłam nic nienaturalnego w Twoich włosach. Mam nadzieję, że preparaty zadziałają a kaska nie poleci w błotko.

elifit
?????? co sie dzieje
 
reklama
Hej
Mam do Was pytanie czy którejś dziecię ma przepuklinę pępkową??
Maja ma częściową i dostaliśmy dzisiaj skierowanie do chirurga na konsultacje

Pytanie nr 2
Czy któraś oduczyła dziecko całkowicie od smoka??

Jagmar ja też nie zauważyłam nic dziwnego w Twoich włosach. A wcześniej coś stosowałaś? i z jakim skutkiem??
 
Hej, jak do nas położna chodziła do domu po porodzie to nam wmawiała, że Olka ma przepuklinę.... ale lekarka na każdej wizycie bada jej brzuszek i na szczęście jest wszystko ok. Mikusia trzymam kciuki za wizytę!

elifit pisz nam co u ciebie, też jestem ciekawa czy jest fasolka :)

mnie też się @ spóźnia 5dni... robiłam dzisiaj test ciążowy ale wyszła jedna kreska, jak do niedzieli nie dostane to znowu będę testować.... Chociaż jeszcze starań o dzidziusia nie zaczęliśmy i w sumie nie bardzo mam po czym być w ciąży bo zbliżenia były ale ostrożne :)
 
mikusia
ja oduczyłam całkowicie tuz przed roczkiem i do dzisiaj młoda go nie ma.

ania
nie chcę być "dobrą" wróżką, ale u mnie też było ostrożnie itp itd:p też pisałam ze to niemożliwe, a jednak! w każdym razie byłoby super, bo byśmy niemalże razem przeżywały ciążę:) a poza tym i tak mieliscie sie starać :)
 
Nabawe no ja bym się tam z ciąży akurat cieszyła :) ale na pewno to niemożliwe, tym bardziej że już jeden test negatywny mam za sobą.... nie uważaliśmy to cykl wcześniej i to nawet w okolicach dni płodnych ale wtedy @ dostałam więc nic z tego :p
 
Nabawe ja się dobrze maskuje bo przecież nie będę łysej glacy do publiki wystawiać

mikusia na zdjęciach nic nie zobaczysz ;p

ania ja robiłam 2 testy z Marysią bo pierwszy nie wyszedł a raczej wyszedł negatywnie. Drugi już nas nie oszukał a robiłam je w tygodniowym odstępie czasowym a pomiędzy tym mnie lekarz oglądał i tez niczego nie stwierdził. Szanse są :tak:
 
W takim razie czekam do niedzieli żeby testować :) no chyba, że do tego czasu już mnie @ odwiedzi :)

Właśnie wstałyśmy i obyło się bez pobudek w nocy, więc jestem wyspana :-D Zęby przestały nam na razie dokuczać <jupi>
Idę teraz młodą nakarmić, przebrać, no i koło siebie coś zrobić. Miłego dnia!:-)
 
ewa a jakieś objawy okresowe miałaś czy kompletnie nic? bo mnie czasami chwyci taki ból podbrzusza jak na okres ale trwa dosłownie chwilke i potem cały dzień nic nie boli.... piersi nabrzmiały bolały ale już boleć przestały....

edit:
właśnie dostałam @ więc koniec tematu ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej. :)
też bym chciała drugą fasolkę, ale na razie nie czas i nie miejsce :)
chociaż odstawłam tabletki anty bo rzekomo miałam nie mieć @ a jednak miałam i to tak że niekiedy mdlałam, lub budziłam sie w nocy z tak kołatającycm sercem... wieć powiedziałam stop... :no:
byłam dzisiaj z moim gagatkiem u pediatry, gardełko czyste, trochę aby coś tam słychać w płuckach to mamy kontynuować syropki :)
ale mi was brakuje...:-):-)
z naszym netem jakas lipa wyszła, wolny jest strasznie, ze zanim sie zaloguje tu to juz sie polaczenie wylacza i tak w kolko...
 
Do góry