reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja smażyłam piersi z kurczaka teraz i też mnie strasznie zmuliło....bleeeeeeeeeeee.....a myślałam że już przeszło.....aaa szkołe dzisiaj olewam...wkońcu walentynki:-D
 
reklama
Ja czasami mam takie Małpowe skurcze...częściej czuje jakieś ciągnięcie w pochwie...tzn. w środku...czasem coś tam zakłuje...i tyle...
 
dziewczyny ale piszecie bzdety,że jak są mdlości to dzidzia zdrowa...........plisss
jedne maja,inne nie mają reguly nie ma, a dzidzia wiadomo,że zdrowa będzie!!!!
lil_maja zaraz Cię w doopkę kopne,co to za wkręcanie sobie czegoś złego?
 
hehe Maja mnie też nic nie pomagało, ale niektóre szczęściary nie miały wymiotów i mdłości np po herbatce imbirowej !! ja wszystkie możliwe sposoby wypróbowałam ale psu w budę !!!!!!!!!i w cale nie tęsknie za tym, wręcz przeciwnie !!!!!!!!!!!!!!!!! Co do cyców to tez mnie na razie cieszy ze nie bolą, troszeczkę napuchły ale nic po za tym!!!
Ja do lekarza do sie wybiore za 2-3 tygodnie jak bedzie wszystko dobrze, tzn jak nie będe plamić itd !! Nie ma potrzeby wczesniej !!:)
 
hehe Maja mnie też nic nie pomagało, ale niektóre szczęściary nie miały wymiotów i mdłości np po herbatce imbirowej !! ja wszystkie możliwe sposoby wypróbowałam ale psu w budę !!!!!!!!!i w cale nie tęsknie za tym, wręcz przeciwnie !!!!!!!!!!!!!!!!! Co do cyców to tez mnie na razie cieszy ze nie bolą, troszeczkę napuchły ale nic po za tym!!!
Ja do lekarza do sie wybiore za 2-3 tygodnie jak bedzie wszystko dobrze, tzn jak nie będe plamić itd !! Nie ma potrzeby wczesniej !!:)

mamuśka podoba mi sie twoje podejście,myślę dokładnie tak jak TY:)
do gina za 2-3 tyg. wcześniej bez sensu by guzik zobaczyć?
 
Asionek ciesz się, że są mdłości! To bardzo dobry objaw! Fasola jest silna!
Mamuśka ja to się zastanawiam czy to po karmieniu z tymi cyckami tak nie jest - ja mam takie flaczki i nic się nie powiększyły. Choć w pierwszej ciąży też cycków nie czułam.
Karolina no soki z kartonu są zawsze ciężko strawne. Lepiej za dużo nie pić jak Ci niedobrze.

A i na przyszłość mam taką radę - podczas karmienia też unikajcie soków z kartona, bo wtedy dzidzie brzuszek może boleć.

Hopee Ty masz chyba tak samo wiek ciąży jak ja, choć ja się boję suwaczka zrobić. Ale termin @ mam na dziś.

Zrobiłam sobie próbny suwaczek i wyszło mi, że to dopiero 3 tygodnie i 5 dni. Ojej to strasznie wcześnie jeszcze....

nie przejmuj sie ja jak sie dowiedzialam o ciazy to tez bardzo wczesnie :) takze czas szybko leci i zanim sie obejrzysz bedzie 7 tc :)
co do mdlosci wolalabym uniknac , wiem jak sie meczylam w poprzedniej ciazy i to byl dramat :/



ja smażyłam piersi z kurczaka teraz i też mnie strasznie zmuliło....bleeeeeeeeeeee.....a myślałam że już przeszło.....aaa szkołe dzisiaj olewam...wkońcu walentynki:-D

i dobrze , ze nie poszlas ;) tez ci siie nalezy odpoczynek i mily dzionek i to w dodatku podwojnie :)

ide robic obiad mam nadzieje , ze nie zwroce ....
 
Jak sie nic złego i podejrzanego nie dzieje to sie nie wybieram bo zobaczy sie kropeczke i tyle, serduszko chyba jeszcze nie bije, wiec pójde jak bedzie juz fasolka większa i bedzie widać czy serduszko bije !!! W pierwszej ciązy byłam ciemna i poszłam w 6 tygodniu lekarz tylko potwierdził ciąze a usg dopiero mialam w 9 tygodniu jak juz był ukształtowany człowieczek( takie kropeczki w miejscach nóżek i rączek i duuuża głowa :-) ) i serce biło jak dzwon :)
 
hehe mamuśka to serce jak dzwon najbardziej wzruszające:)
to ja podobnie,widziałam swoją truskawę na 3cm,serducho biło jak tra la la :)
teraz czekam
 
reklama
Witam się poniedziałkowo, ale już naskrobałyście !
Mikusia, Gabriela - tak strasznie mi przykro:-(, trzymajcie się ciepło życzę dużo zdrowia.
tyle tu nowych fasolek że nie nadążam czytać gratuluje:-)
jak ja nie lubię poniedziałku, tyle sprzątanie gotowanie itd masakra
u mnie dalej też brak objawów i aż dziwnie się z tym czuje, chyba zaczynam za nimi tęsknić hehe
 
Do góry