reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Gabriela współczuję Ci :( Wiem, co czujesz :( Teraz będzie Ci ciężko, ale zobaczysz, że znowu będzie u Ciebie świeciło słoneczko, choć na razie trudno Ci w to wierzyć. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i ściskam!

Karolina mulenie i wrażliwość na zapachy miałam w pierwszej ciąży - wiem, że Ci ciężko, ale teraz Ci zazdroszczę, bo im więcej objawów tym lepiej! Ja nie mam NIC!
 
Ojjj Karolina współczuje !!!!!!!!!!!
Maju- ja tak samo bez objawów !!!!!!!!! Ale ja sie ciesze, troszke sie wymęczyłam z Jaskiem wiec teraz mam nadzieje ze bede miec miłą spokojną ciążę!!!!!!! aha i cyce mnie bolały niemiłosiernie a teraz nic !!!!!!!!!!!
 
Asionek ciesz się, że są mdłości! To bardzo dobry objaw! Fasola jest silna!
Mamuśka ja to się zastanawiam czy to po karmieniu z tymi cyckami tak nie jest - ja mam takie flaczki i nic się nie powiększyły. Choć w pierwszej ciąży też cycków nie czułam.
Karolina no soki z kartonu są zawsze ciężko strawne. Lepiej za dużo nie pić jak Ci niedobrze.

A i na przyszłość mam taką radę - podczas karmienia też unikajcie soków z kartona, bo wtedy dzidzie brzuszek może boleć.

Hopee Ty masz chyba tak samo wiek ciąży jak ja, choć ja się boję suwaczka zrobić. Ale termin @ mam na dziś.

Zrobiłam sobie próbny suwaczek i wyszło mi, że to dopiero 3 tygodnie i 5 dni. Ojej to strasznie wcześnie jeszcze....
 
Ostatnia edycja:
Asionek ciesz się, że są mdłości! To bardzo dobry objaw! Fasola jest silna!
Mamuśka ja to się zastanawiam czy to po karmieniu z tymi cyckami tak nie jest - ja mam takie flaczki i nic się nie powiększyły. Choć w pierwszej ciąży też cycków nie czułam.
Karolina no soki z kartonu są zawsze ciężko strawne. Lepiej za dużo nie pić jak Ci niedobrze.

A i na przyszłość mam taką radę - podczas karmienia też unikajcie soków z kartona, bo wtedy dzidzie brzuszek może boleć.

Hopee Ty masz chyba tak samo wiek ciąży jak ja, choć ja się boję suwaczka zrobić. Ale termin @ mam na dziś.

Zrobiłam sobie próbny suwaczek i wyszło mi, że to dopiero 3 tygodnie i 5 dni. Ojej to strasznie wcześnie jeszcze....

U mnie tez strasznie wcześnie...:?)...Masz bóle podbrzusza?
 
Jak mdłości występują to harbatka imbirowa albo migdały :) może komuś bedą pomagać !!!:D

wstawiłam link :10 sposobów na mdłości w linijkowym !! może komuś sie przyda :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hopee nie boli mnie podbrzusze. Kurcze nie mogę już dłużej analizować, bo zaczynam się bać. Ale co tam, co ma być to będzie!

Mamuśka mi to nic na mdłości nie pomagało kurcze. Ale teraz za mdłościami tęsknię hehe :)
 
Do góry