reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hejka witam się poranną kawką :-) Po małej kupowej powodzi ( wreszcie ;-)) można chwilę posiedzieć na interneciku. U nas nocka jak zwykle, średnio co 2 godziny pobudeczka :-)
Wogóle to chciałam się pochwalić, że zostałam ambasadorką ariela--> czyli żeeee dostałam paczkę kapsułek do prania do wykorzystania dla siebie i znajomych sasasa a własnie miałam leciec do sklepu i kupowac bom ciekawa była jak sie w nich pierze :-) Pranie juz sie suszy i powiem Wam ze rewelacja nie dosc ze ladnie pachnie to niezle dopiera:-) Dzisiaj po poludniu zmierze sie z marchewkowymi ubrankami :-D

znam te kapsułki jeszcze z UK i potwierdzam że dobrze piorą. Ja mam pudło Persilu czeka.. dostałam od ZwZaw na święta w paczce

my poszliśmy spać o 21 wczoraj i pobudka o 9. Coś koło 4 się próbował rozbudzać ale cyc go uspokoił.

a mnie nadal boli brzuch na @, teraz czuje wilgotno jakby zaraz miał przyjść a go nie ma!!! :wściekła/y:

dzień dobry tak wogóle..
 
reklama
Witam sie i ja :-)po wczorajszym tragicznym dniu mala padla po raz pierwszy o 10 na sen nocny (!!!) , 3 pobudki i o 9.30 wstala :-):-) co za cudowna noc!! :tak::-)
gugula witaj ponownie wsrod nas, i dzieki, to pocieszajace co napisalas, bo mam straszne wyrzuty sumienia ze sie unioslam :baffled:
Poza tym dzieki wszystkim, gdyby nie wy, to myslalabym ze jestem najgorsza matka na swiecie, a przeciez tak kocham tego malego brzdaca, ze zycie bym za nia oddala i dziwi mnie jak to czasem czlowiek potrafi sie wsciec :szok:
 
Czesc wszystkim :)

Justys mamy wieczorne rytualy - ksiazeczka, kapiel, cyc i do lozeczka, ona czasem sie nawet przespi ale tylko na troszke..
Elifit cos mi sie wydaje ze mamy podobny problem z zasypianiem... mojej malej tez 2-3 godziny zajmuje wpasc w sen nocny, choc na poczatku zajmowalo jej to 5 godzin wiec moze jest jakas nadzieja na przyszlosc ;)

Wczoraj w nocy maly sukces bo obudzila sie 5 min po karmieniu w srodku nocy, nie wyjelam jej z lozeczka, tylko wlaczylam pozytywke (i jeszcze raz i jeszcae raz...) i po pol godzinie zasnela sama. Wczesniej jej sie to tylko w ciagu dnia zdarzalo, pierwszy raz w nocy.

Ja dzis robie porzadki... i zakupy przez internet bo nie chce mi sie w sobote do supermarketu jechac... slonko swieci wiec mala trzeba z domy wyniesc na troche... i powinnam sie pakowac na przeprowadzke... ale najpierw kawa z mleczkiem ryzowym i ciasteczko (be mleka i jajek - bleee ale zawsze to cos slodkiego ;) ).

Milego weekendu wszystkim :tak:
 
Kingolinka,a jak można zamówić takie kapsułki i zostać ambasadorka????
kurde ja tez z chęcią wypróbowałabym....


moja spała od 18 (przerwa na kapiel i cyca o 22)aż do 9 rano!!!!ten syrop pulneo na bank jest lekko usypiający,bo budzi sie tylko ok.4-5 na karmienie i dalej spiocha...

u nas dalej srednio,ja miałam wczoraj ok.północy znów atak kaszlu,az zwymiotowałam tak mnie rwało....:(
nie mogłam sie uspokoic...teraz juz lepiej,kuźwa dawno mnie tak nie wzięło...

niech ten antybiotyk zacznie działac bo sfiksuje...mała tez zreszta dalej kaszle....
 
Dzień Doberek'

Ja dzisiaj u rodziców do niedzieli, m w pracy jutro po nas przyjedzie, niech dziadki trochę pobawią :-)

hejo hej

mój mały wczoraj zasnął o 20.30 snem nocnym i o 9 dopiero się rozbudził :))) ostatnio coś dużo śpi, może tak zęby przesypia??

u nas -5, mąż zabrał małego na spacer :)

my z mężem się poznaliśmy jak mieliśmy 14-15 lat. Ja byłam na wagarach na meczu a on na tym meczu grał. Potem pisaliśmy, dzwoniliśmy, ja wyjechałam do UK, kontakt się urwał, przyjechałam kiedyś do PL i jak się zobaczyliśmy po raz drugi p 7 latach to się zakochaliśmy. Potem 2 lata zw na odległość bo musiałam skończyć studia i wróciłam dla niego. Ot tak w skrócie :-D

A ja ze swoim mężem jesteśmy świadectwem czasów internetu bo poznaliśmy się na gg w 2005 roku. M zagadnął
pierwszy chociaż dzisiaj się zarzeka że to ja taka podrywaczka internetowa byłam i go zaczepiłam hehe ;-)Szkoda że archiwum nie ma :(( Pisaliśmy tak z pół roku a któregoś dnia poślimy na żywioł i wracając z pracy podjechałam po niego i przenieśliśmy się do realu :)))

Mam dzisiaj zamiar wyrwać się gdzieś z kumpelami wieczorem. mam nadzieję, że brzdąc si ę dostosuje i ładnie zaśnie wieczorem &&&&&

Agadaria życzę zdrówka!!
 
Zeby zostac ambasadorką ,np. ARIELA trzeba sie zarejstrowac na strone streetcom.pl wypelnic formularz i czekac. Akcje sa rozne moja znajoma dostała kiedys żele AXE, Lipton Ice tea do picia czy jakies tam zele do mycia twarzy. Potem jak Cie wybiora do jakiejs akcji to dostajesz paczke ( tak jak ja ARIELA) probujesz, korzystasz potem wysyla sie im raporty i czeka czy wybiora na kolejna akcje :-D
Moj Szymkowski dzisiaj juz 3 kupy zrobil :-):-):-):-):-)
 
dzień dobry ;-)

u mnie Milena na feriach z babcią więc mam do obrobienia tylko Helę :-)

Hela mi się zepsuła wstaje gad w nocy często i rano już oczy jak 5 złoty, dziś wstałam o 4:30 :huh:

może wreszcie będę na bieżąco ;-)

Witam nowe mamy :-D
 
Ostatnia edycja:
mojego dzisiaj dopadla chyba jakas mucha tse-tse. Wczoraj zasnal ok 21.30, obudzil sie na przekaske o 23 i o 5. Potem o 8 i zasnal juz z nami w lozku. Spal tak do 11. Do 13 pobujal sie troche pojadl i kwiczy ze znowu chce spac. a ze jeszcze sie nie wyrobilam co by wyjsc na spacerek to go polozylam i tak spal godzine. Znowu mu dalam cyca przebralam i fruu na spacerek. Padl jak tylko minelismy pierwszy zakret i spi do teraz.:-)
 
hej kobietki
ja dzisiaj padnięta. Siedzę od 11 i się uczę - na ten konkurs o stanowisko pracy
i powiem wam że już się oduczyłam uczenia :(
nic nie mogę zapamiętać, wszystko mis się miesza - oj coś czarno widzę kolejny etap
i do tego z mężem się pokłóciłam bo za głośno się zachowuje i nie mogę się skupić. Najlepiej to powinnam się uczyć w pomieszczeniu do którego nie dochodzą żadne odgłosy ;)
 
reklama
kasiadz powodzenia!!! Kiedy masz ten kolejny etap?
Milka witaj z powrotem, a Hela ci sie jeszcze naprawi :)
Agadaria ​zdrowka! ty sie juz biedaku z tym chorobskiem dlugo meczysz...
Trojanka pozycz ta muche tse-tse :-D by sie nam przydala, choc nie narzekam dzis zabralismy mloda na spacer w chuscie zaraz po drzemce i zasnela po 10min, spala caly spacer :) musi sie jej w chuscie podobac bo tak dobrze nawet w wozku nie spi :)
 
Do góry