reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Halo,

Melduję się i ja
biggrin.gif
niestety dopadło mnie zapalenie spojówek i okulista przepisał mi maść do oczu po aplikacji której mało widzę :confused2: mam nadzieje, że do Świąt mi przejdzie bo wyglądam dość kiepsko jak jakiś wampir :sorry:

ja jestem po CC i okresu niet :tak: przy pierwszej CC dostałam gdzieś po pół roku jak zaczęłam mniej karmić cycem :tak:
 
reklama
ja tez po cc i tez nie ma okresu,ale ja cholerka ciagle mam plamienia, szczegolnie po jakims wysilku fiz czy dluzszym spacerze - zalewa mnie..kurde
 
Witam sie i ja, jakims cudem mala zjadla o 9 i poszla znow spac :szok: a ja mialam czas na wyczyszczenie chustawki ktora sprezentowali mi znajomi po swoich dzieciakach, a ze to moje wymarzone aquarium to sie przykladam zeby wygladala jak nowa:tak:
Maggie9 mam nadzieje ze i u mnie sprawdzi sie jako cudowny wynalazek, bo mi kregoslup ostatnio wysiada :-( A i okresu tez nie mam, a jestem po SN, gin mi mowil ze to roznie bywa, szczegolnie jak sie cycem karmi,ale sczerze mowiac mi jak narazie okresu do szczescia nie potrzeba ;-)
 
mam pytanie czy wasze dzieciątka też pakują łapki do buzi?? Oskar pakuje paluchy jakby mu żeby miały rosnąc(głodny nie jest a smoczka w ogóle nie lubi):confused:
]
no pewnie, rączka to ulubiona zabawka. z początku myślałam że dziecko takie głodne jest że aż piąstkę ssie... ale jak go przystawiałam do piersi do płacz !! jak go odłożyłam to znowu ręka w buzie i gada po swojemu :-D
Monysia, współczuje że też tak z teściową masz... u mnie będzie dzisiaj jazda, hehe, jak się dowie że do lekarza mamy na środę na 14.40 a wtedy nikogo nie ma i pewnie ja sama do przychodni z małym pójdę... a tą wkurzy to że ja sama znów idę, i dam sobie radę :szok:
elifit, sliczny aniolek
Justyś, u nas babcia dostaje kalendarz z zdjęciami wnuków u prawnuków

u nas nocka ciężka, bo Oliwier się budził prawie co godzinę na cyca, i w efekcie spał z nami bo już nie chciało mi się non stop wstawać, a tak tylko cyc w buzię i już :-)
tak piszecie o tym zasypianiu , ja chyba wypróbuję tą metodę... czasami się zdarzy że sam zaśnie, ale niekiedy trzeba lulać pół godziny..:-( i w ogóle przyzwyczajony do rąk jest... na razie przyzwyczajam go do fotelika bujaczka... w dzień tam sobie leży, patrzy na wiszące zabawki, ja do niego podchodzę gadam, zabawię ale tylko tylę, zabieram go tylko na jedzenie, przewijanie, odbijanie, i leżenie na brzuszku.
 
maggie- maść jest robiona więc nie ma konkretnej nazwy tylko skład, ale moja kumpela mówiła ze przy swojej córeczce też stosowała tą maść bo podejrzewali skazę. Więc najlepiej jak byś się lekarza zapytała. Mojemu ładnie zeszło z policzków , ma jeszcze taką szorstką skórkę na nóżkach a tak to już fajnie to wygląda, nie wie wiem tylko czy to po mleku czy po maści???!!!
A i ja jestem po cc , nie karmie cycem tylko mm i dostałam okres 29 listopada, czyli pierwszy mam już za sobą:-)
 
maggie- maść jest robiona więc nie ma konkretnej nazwy tylko skład, ale moja kumpela mówiła ze przy swojej córeczce też stosowała tą maść bo podejrzewali skazę. Więc najlepiej jak byś się lekarza zapytała. Mojemu ładnie zeszło z policzków , ma jeszcze taką szorstką skórkę na nóżkach a tak to już fajnie to wygląda, nie wie wiem tylko czy to po mleku czy po maści???!!!
A i ja jestem po cc , nie karmie cycem tylko mm i dostałam okres 29 listopada, czyli pierwszy mam już za sobą:-)

Justys
, widzisz nasza pediatra jest jakas niepociumana. Kazala kupic pepti, ale recepty nie wypisala. Masci zadnej tez nie, powiedziala ze mozna smarowac bepanthenem...Eh, lekarze.

A jak przebiegl Twoj okres? Mnie tak strasznie zalewa, ze zaczynam sie bac, ze sie wykrwawie niedlugo. Slaba jestem i mam zawroty glowy od tego, musze chyba kupic zelazo:crazy: Podobno pierwszy okres po CC moze byc taki intensywny. Beznadzieja
 
maggie, współczuję takie samopoczucia, oby szybko ten okres minął.
Oliwier śpi, to ja korzystam i się biorę za sprzątanie :):-)

u was też tak szybko ubranka robią się z małe??
ja już całą kupkę odłożyłam za ciasnych pajaców, koszuleczek, śpiochów...
 
cześć dziewczynki ;)

Mój Marek też ciśnie łapki i kciuka do buzi, ale staram sie z tym walczyć. Daje mu wtedy smoczek. Moim zdaniem mniejsze zło... I również bez znaczenia jest to że jest najedzony :)
Ja karmie piersią, jestem po porodzie SN jeszcze nie zaznałam przyjemności menstruacyjnej;-)Z tym, że ja dokarmiam butelką raz na noc a podobno przy dokarmianiu szybciej sie dostaje @. Dla pewności test zrobiłam ale na szczęście na razie negatywny :-D Jakąś śrube sobie wkręciłam ;]

Miłka zdróweczka!!!

Cytryna nie wiem czy dobrze pamiętam ae chyba miałaś zaczać brać cezarette tak jak ja :) Jak idzie ;)?

Mariolciaaa mój urodził sie malutki bo tylko 54 cm i 2800g a juz zakłądamy 62-68 :) Wszystkie newborny i 56 już odłożone bo sie pielucha nie mieściła :-D
 
Ostatnia edycja:
mileczka -bralam tabsy cale 3 dni i od razu mialam straszne bole glowy (juz tak raz mialam po innych tabletkach), wiec przestalam. Mi to tylko gumki zostaja bo hormony cos sie ze mna nie zgadzaja :crazy:
 
reklama
mileczka -bralam tabsy cale 3 dni i od razu mialam straszne bole glowy (juz tak raz mialam po innych tabletkach), wiec przestalam. Mi to tylko gumki zostaja bo hormony cos sie ze mna nie zgadzaja :crazy:

u mnie hormony tez odpadaja, ale na gumce umarlabym ze stresu.
Chyba zainwestuje we wkladke Nova T. Moje znajome maja i bardzo polecaja.
 
Do góry