reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej

Ja szczepilam w jednym dniu na pneumo, rota i 3 w 1 i wszystko oki

mój tez ma szorstkie poliki i na ciele taka kaszke kapie go teraz w oliatum i zobaczymy
 
reklama
ja wlasnie sie zastanawiam czy to tradzik niemowlecy czy jakas alergia.. maly ma cale policzki czerwone, szorstkie w krosteczki..coz dowiem sie moze w czwartek, no i chyba ciemieniuszka nam sie zaczyna..

jakis do d*** mam dzis dzien, tzn melancholia i wszytski na bleee
Monika u mnie mały ma takie same policzki mam zamiar jutro isc do lekarza...
 
hej :)
ja spedzilam dosc mila niedziele , wlasnie wyszlam z kapieli pierwszy raz bralam od grudnia tamtego roku :szok: fajnie bylo sie wylezec :-D bo na codzien sama jestem i szybki prysznic biore :/

Dziewczyny jako ze wiekszosc z was juz szczepila mam pytanie: tutaj oferuja 5w1 i pneumokoki w 2 miesiacu, my mamy wizyte w przyszly tydzien, nie wiem czy poprosic o przesuniecie pneumokokow? Bo jakos mi sie to za duzo wydaje na raz na taki maly organizm... Jak wy szczepilyscie?


ja wlasnie tez nie wiem ... tutaj daja tez na pneumokoki teraz szczepionke
mam isc we wtorek na pierwsze i juz sie boje :( zreszta nie wiem czy dam malego zazczepic , bo nadal chory jest , znaczy katar ma :(

anek - smarowals codziennie oliwka i wyczesywalas? a czy codziennie po wyczesywaniu mylas glowke? bo fakt jak posmaruje oliwka to pieknie schodzi, mam wrazenie ze ta ciemieniuszka w brwiach jest...ale nie wiem czy to mozliwe..

moze byc na brwiach , a nawet na pupce ...
 
Dobry!

Wracam po weekendzie :)
Byliśmy chrzciny załatwiać. I mówię księciowi "Niech będzie pochwalony, chcieliśmy prosić o chrzest i o ślub". A on mi na to "No chyba o ślub i o chrzest...":eek::eek: To ja już sobie myśle yhy... bedzie fajnie... Ale na szczeście on uśmiechnął się i powiedział, że żartuje:-) Nie skomentował ani słowem braku ślubu a chrzciny bedą 5 lutego. Tylko, że stanowczo powiedział, że w niedziele a ja chciałam w sobote:-( No cóż... Przeżyje...
Pierwszy raz zostawiliśmy Marka teściom. Bałam sie jak cholera... Wracam, patrze, patrze, nie dowierzam a tu co? Maro ululany NA BRZUSZKU! 2 bite godziny! A ja jak go kładłam na brzuchu to wrzask zarzynanego zwierza! Kurcze teściowa to ma fach w ręku:-D I tak oto moje dziecko zaczęło spać na brzuszku. Wieczorem też tak przespał 2 godzinki więc mieliśmy z małżem czas dla siebie :)
Za to w nocy dziecię dało popis i od pierwszej budziło się co godzinę.... Cóż, nie można mieć wszystkiego. Cały weekend spał ciągiem od 22 do 4.00-4.30 :tak:
Aaaa i mielismy święto "Matki Boskiej Pieniężnej" i m wyrzucił mnie na zakupy. Tak więc ja wczoraj przepadłam bez śladu na całe popołudnie a tatuś bawił.

Gdzie Wy wszystkie jesteście o tej porze? Wstyd tyle spać, naprawdę wstyd:-D!

Miłego dzionka :)
 
Cytryna ja smaruje codziennie oliwą i zakładam na chwilę czapeczkę a potem wyczesuje, wszystko pięknie schodzi ale ja cieniutko samruje więc główka niejest tłusta i niemyje codziennie bo jeszcze kąpiemy się co drugi dzień ale chyba juz będziemy codziennie bo uwielbia się kąpac
 
ja jestem :)

maly przestal budzic sie o 2.30 na karmienie i wstaje teraz o 5 dopiero !! oby tak zostalo :)
teraz lezy na macie i sie bawi , odkryl , ze sam moze ruszac zabawkami i macha papuga hehe i sie cieszy do niej :)

Mileczka fajnie , ze udalo sie bez problemow zalatwic slub i chrzest :)
no i synek na brzuszku spi ? super baczki beda lepiej lecialy :) i moze bedzie dluzej spal ?? moj na brzuszku spi najlepiej i najdluzej :)
zazdroszcze zakupow ! ja czekam na styczen i soldy :) maz zostanie z malym i kurka musze MM kupic i podac , bo z cyca sciagnac nie potrafie nic :/

dzisiaj przyjdzie kolezanka i zrobi mi wlosy :) w koncu hehe
 
dzieki anek za porade ciemieniuszkowa, bo to ja sie pytalam :-) moze byc w dupce nawet? o zgrozo...

asionek, mileczka normalnie zazdrosze wyskokow na zakupy i kolezanek co wlosy robia - kurde moj jak mlodego bierze to nie ryczy jak z nim chodzi po mieszkaniu, wiec na dluzsza moja nieobecnosc to chyba by chlop padl od chodzenia.. tesciowa to fakt - zawsze maly sie uspokoi , nawet zasnie bez zadnych cyckow(o ile nie jest glodny) -ale co sie dziwic, od rana do wieczora jestesmy tylko ja i synek, wieczorem na chwile pobawi sie z tata, a potem w nocy oczywiscie ja go dogladam to sie zrobil taki cycek mamusi,ze tylko u mnie mu najlepiej..

ja wlosy znow zapuszczam tylko dlatego ,ze nie ma czasu ani kasy na fryzjera, dobrze ze kolorowac nie musze bo naturalne czarne (z siwymi nitkami juz...) ale normlanie pieprz******* drzwiami i poszla gdzies na miacho - poczytac w spokoju gazete przy kawie w kawiarni, polazic po sklepach, pobyc miedzy ludzmi...a tak to dzis wypelzniemy na spacer bo wybojach zmrozonego sniegu, zapatulona w jakies kurtki, czapy, zimowe trapery - gdzie moje szpilki????

sorki, chyba mam jakas melancholie, od wczoraj mnie trzyma, przyplatala sie nie wiem skad i nie wiem dlaczego, a na dobicie rano weszlam na wage a tam ciagle duzo za duzo...
 
Proszę bardzo chyba mi się coś pomyliło :-)
pociesze cię że ja też waże o duuuuuzo za dużo,też jestem sama z małą ale wśrode wraca tatuś to trochę mnie odciąży,a dziś dała taki popis że szok do 2 w nocy był płacz a teraz śpi jak aniołek a ja ledwo żyje.
 
reklama
hej
odnośnie ciemieniuszki to na sr mówili żeby nalać na spory kawałek waty oliwkę, to na główkę i przycisnąć czapeczką i tak kilka minut a potem wyczesywać. My na razie nie mamy ciemieniuszki, może dlatego że od urodzenia smaruje małej po kąpieli główkę oliwką a potem czesze?
 
Do góry