reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
poledwiczki w sosie smietanowym , z suszonymi pomidorami ... juz zjadlam , ale samku nie mam wogole :( a w zasadzie mam , ale wszystko smakuje tak samo i zero apetytu .... wogole dzisiaj to nie moj dzien :)
 
Ojjjj pycha jedzonko:):):):) Sama bym zjadła !!!! Ja mialam bardzo długo taki dziwny niesmak . bleeeee... okropne to jest!!! Na apetyt nie narzekałam jak pamietam!!hehhe
Ide na kawke i film , trzeba tradycyjnie obejrzeć tasiemca !!!!!!
 
a ja czekam aż ślubny wróci z pracy i zrobi rybkę ale szczerze mówiąc jedyne na co mam jakąkolwiek ochotę to zupka chińska ....:zawstydzona/y:
 
czesc dziewczyny
wlasnie sie obudziłam i znalazlam na bieliznie krew :/ nie wiem o co chodzi ani brzuch mnie nie boli zadnych zlych objawow:/ jezu az mna telepie z nerwow, przy oddawaniu moczu na papierze jest znak ze mocz jest zabarwiony krwia:/:-:)-:)-:)-:)-(
 
czesc dziewczyny
wlasnie sie obudziłam i znalazlam na bieliznie krew :/ nie wiem o co chodzi ani brzuch mnie nie boli zadnych zlych objawow:/ jezu az mna telepie z nerwow, przy oddawaniu moczu na papierze jest znak ze mocz jest zabarwiony krwia:/:-:)-:)-:)-:)-(

Tylko nie panikuj bo nerwy to zły doradca. Dużo tego było? Żywa krew czy raczej brązowe? Może zadzwoń do swojego lekarza i powiedz jak jest, żeby Cię zbadał.
 
wlasnie ze nei duzo, nei wielka ilosc i raczej to zywa krew. poki co nie ma juz po niej znaku ale zaniepokoiło mnie to wszystko...
 
reklama
Mimo wszystko dla własnego spokoju zadzwoniłabym do lekarza. Ja teraz już dmucham na zimne. Ale się nie denerwuj bo to nic nie musi oznaczać.
 
Do góry