reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Dziewczyny próbowała któraś z was może kiedyś stosowała herbatkę plantex? podobno super na trawienie dla naszych maluchów i na problemy z gazami?

Lekarz powiedział że mała może miec problem z trawieniem laktozy i przepisał nutramigen ale ona tego nie chce pić to smakuje jak pasza dla zwierząt pluje i ściaga sie na zyganie wiec kupiłam delicol on pomaga w trawieniu laktozy i dałam jej :-( a dziś znów cały dzień ma mega gazy i się pręży i stęka i kwęka ja już wysiadammmmmmmm:angry:
 
Dziewczyny próbowała któraś z was może kiedyś stosowała herbatkę plantex? podobno super na trawienie dla naszych maluchów i na problemy z gazami?

Lekarz powiedział że mała może miec problem z trawieniem laktozy i przepisał nutramigen ale ona tego nie chce pić to smakuje jak pasza dla zwierząt pluje i ściaga sie na zyganie wiec kupiłam delicol on pomaga w trawieniu laktozy i dałam jej :-( a dziś znów cały dzień ma mega gazy i się pręży i stęka i kwęka ja już wysiadammmmmmmm:angry:

A próbowałaś dosłodzić to mleko glukozą? Podobno babki tak robią, że dosładzają i stopniowo zmniejszają ilość cukru.


i odkurzacz też nie działa:( pomaga tylko trzepanie

yyyyyy? Jakie trzepanie?
 
kasia hehehehe bo już jakieś cuda zaczęłam sobie wyobrażać. Moja nauczyła się zasypiać na rękach i jak ją odkładam to się budzi :(((

A tam jest tych dźwięków więcej. Jest prysznic i kilka suszarek i odkurzaczy. Nic nie pasuje?

sivi a tego śluzu jest dużo czy malutko. Ja w szpitalu przeprowadziłam wywiad na temat kupki i lekarki zgodnie z położnymi powiedziały, że mała ilość śluzu taka ledwo zauważalna jest normalna i nie należy się tym martwić. W "naszych" kupkach jest go dość dużo i się ciągnie fuj.
 
dziewczyny po sn
czy kąpiecie się w wannie? bo mam ochotę już na relaks w wannie a nie wiem czy można?
ja odrazu po wyjsciu ze szpit sie relaksowalam! :D jesli nie masz juz rany lub wogole nie mialas to spokojnie mozesz.... tyko w nie za goracej bo po lozysku jest jesxzcze rana w brzuchu i moze dojsc do krwotoku

Dziewczyny próbowała któraś z was może kiedyś stosowała herbatkę plantex? podobno super na trawienie dla naszych maluchów i na problemy z gazami?

Lekarz powiedział że mała może miec problem z trawieniem laktozy i przepisał nutramigen ale ona tego nie chce pić to smakuje jak pasza dla zwierząt pluje i ściaga sie na zyganie wiec kupiłam delicol on pomaga w trawieniu laktozy i dałam jej :-( a dziś znów cały dzień ma mega gazy i się pręży i stęka i kwęka ja już wysiadammmmmmmm:angry:
ja mialam kiedys plantex dla Wiki nic a nic nie pomogl... espumisan w kropelkach byl dobry ale cudow tez nie zdzialal

wazylam dzis moja kruszynke no i juz taka kruszynka z niej nie jest na wypisie ze szppit 23 pazdziernika wazyla 3200 a dzisiaj 4200:D na samym cycu!! a i jeszcze jedno usnela wczoraj o 00.24 a obudzila sie o 8.20 :D mamuska sie wyspala!
 
wazylam dzis moja kruszynke no i juz taka kruszynka z niej nie jest na wypisie ze szppit 23 pazdziernika wazyla 3200 a dzisiaj 4200:D na samym cycu!! a i jeszcze jedno usnela wczoraj o 00.24 a obudzila sie o 8.20 :D mamuska sie wyspala!

o rany to chyba bym zawału dostala pewnie gdzyby moje dziecie 8 h przespało dopadłabym do łożeczka spr czy oddycha :-)
 
Moja mała też opsypana pryszczami na głowie, skroniach, policzkach, na szyi i na karku. Byłam dziś z tym u lekarza, myślałam że to trądzik niemowlęcy, ale lekarka mówi, że bardziej potówki, albo uczulenie na coś. Kazała z proszku zmienić na płyn,że się lepiej wypłukuje i kąpać w płynach bezzapachowych. Przepisała panthenol w sprayu i w piątek do kątroli przy szczepieniu. A ja się obawiam że to początki alergi, tylko nie wiem na co. Dietę trzymam i staram się nic nie jeść podejrzanego.

Sivi jak nie ma dużo tego śluzu to ok. Tak może być, u mnie też często bywa(to znaczy u córci) i często o to pytam lekarzy, więc bym się na twoim miejscu nie martwiła, tym bardziej że mała taka grzeczniutka i nie wykazuje złych objawów.Tylko się ciszyć i oby tak dalej.
 
reklama
Halo Misie Kolorowe :-)

Ja mam troszku zapieprz bo stary na szkoleniu w Wawie a ja z dziewczynkami sama. Rano mam trochę gonitwy bo Milenę trzeba do przedszkola odstawić a Helenkę oddaję na 15 minut pod opiekę sąsiadce bo szkoda mi jej rano ciągać do "wylęgarni zarazek"

Jesteśmy już po szczepieniu zdecydowałam się na 6 w 1 plus rotawirus bo z Mileną z tego powodu zaliczyliśmy pobyt w szpitalu więc wiem czym się to je :-(

Po szczepieniu (przez rota) mieliśmy problemy brzuszkowe (w ulotce napisano, że mogą wystąpić) nie mieliśmy w ogóle temperatury pediatra powiedziała, że jak wystąpi to mamy się pilnie stawić u lekarza - nowość jakaś bo przy Milenie tego nie było :dry:

Helenita waży już prawie 5 kg niezły kloc, Milena w tym samym czasie ważyła 4200g :-p


buźka i zabieram się za zaległości
 
Do góry