reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kasiadz moja tak miala w 4 i 5 tygodniu zycia - nosilam ja na rekach do 4/5 rano bo inaczej od razu sie budzila. Wczesniej spala w nocy i tak z dnia na dzien sie zmienilo.

A kilka dni temu zmienilo sie znowu i spi w nocy i to w dodatku w swoim lozeczku, a nie z nami w lozku. Wiec moze u ciebie to tez przejsciowe?
 
reklama
kasiadz moja tak miala w 4 i 5 tygodniu zycia - nosilam ja na rekach do 4/5 rano bo inaczej od razu sie budzila. Wczesniej spala w nocy i tak z dnia na dzien sie zmienilo.

A kilka dni temu zmienilo sie znowu i spi w nocy i to w dodatku w swoim lozeczku, a nie z nami w lozku. Wiec moze u ciebie to tez przejsciowe?

a moze u Was to skoki rozwojowe? W sumie typowe zachowanie dla 4-5 tygodnia zycia. U nas od wczoraj podobnie.

Dziewczynki,
Czy któraś z Was ma u dzieciaka stwierdzoną skazę białkową?

Interesuje mnie jakie były u Was objawy i czy lekarz zlecił jakieś badania czy po wizycie i oglądnięciu dziecka wydał diagnozę i przepisał mleko? I jakie mleko?

HELP:baffled:
 
kasiadz a mala drze sie w nieboglosy? bo moja czasem tez wyje jak dzika, a po 5 minutach przestaje i spi dalej... moze ma jakies zle sny?
Klemantinka wspolczuje zapierniczu... ale maz pomoze. tyle dobrze.

ja prawie caly czas sama, eh... mala je na raty. 10 minut cmoka, 5 minut spi, 10 cmoka, 5 spi.. i tak przez godzine. potem spi 2 h. niby mam czas dla siebie, ale tu sprzatanie, tu pranie, obiad i az mnie glowa ze zmeczenia boli :confused2:
 
Herbata u mnie to samo troche pocmoka śpi chwile i znowu cmoka mnie to aż ten nawał rzeczy do zrobienia w domu przerasta...
My właśnie wróciłyśmy od lekarza z ważenia , lekarka powiedziała żeby małą umyć w krochmalu czy któraś wie jak ten krochmal zrobić ?
 
kiwi najpierw do szklanki z letnia woda wrzucasz 2 lyzki maki i dokladnie mieszasz, a pozniej wlewasz powoli do gotujacej sie wody lub wrzatku po prostu. mieszaj az zgestnieje. i oczywiscie troche poczekaj az wystygnie. ja polewalam tym tylek mojej malej. pomoglo na odparzenia

maggie z tego co wiem to na policzkach dziecka i przy lokciach badz kolanach powinny sie pojawic krostki. skorka jest wtedy szorstka i czerwona i swedzi. cos jak wysypka. no ciezko tego nie zauwazyc na pewno. a Twoje bobo ma?
 
Ostatnia edycja:
a moj ssak zasysa sie jak odkurzacz, doi doi a potem to juz ciumka tylko, bo cycek to najlepszy przyjeciel, najlepeij jakby cycek byl caly czas na wierzchu,zeby mozna cos zjesc, pospac na nim czy kolo niego, powachac, pociumkac... i wogole ssie kciuki i piastk, ize az mu naskorek zszedl..polozna powiedziala ze lepszy smoczek bo od smoczka oducze a od kciuka moze byc ciezko, sama nie wiem..
maluch w niecale 4 tyg przytyl kg i urosl o 5cm wiec spox:-)

na mojej bliznie cos sie zrobilo, jakby pecherzyk i dostalam masc z antybiotykiem, poza tym ciagle narzekam na brak czasu tak jka wy - jak bobo zasnie to nie wiem czy sprzatca, czy prac, czy prasowac, czy pracowac czy SPAC .. ehhh
 
monika spac! ja mam problemy z zasnieciem w dzien, ale jak Ty nie masz to odpoczywaj. a co do kciuka to niestety prawda! lepiej smoczek. w koncu od niego oduczysz, a kciuka moze ssac i do siodmego roku zycia. przy okazji go sobie zdeformuje i bedzie wygladac jak E.T. :-)
 
maggie z tego co wiem to na policzkach dziecka i przy lokciach badz kolanach powinny sie pojawic krostki. skorka jest wtedy szorstka i czerwona i swedzi. cos jak wysypka. no ciezko tego nie zauwazyc na pewno. a Twoje bobo ma?

no wlasnie ma, ale nie wiem czy nie myle tego z tradzikiem niemowlecym. Wysypke ma tylko na buzi i chyba go nie swedzi, ale wyszkoczylo to cos w momencie przejscia ze zwyklego mleka na HA no i juz nie wiem :baffled: Szorstka skore ma tylko na czole:baffled:
 
reklama
kiwi ja napisalam proporcje na pol litra, jak chcesz wiecej bo bedziesz kapala to odpowiednio dosypuj maki. ja tylko polewalam tylek pod koniec kapieli.
maggie dziecko raczej by Ci marudzilo albo nawet plakalo bo taka wysypka to nic przyjemnego. dziwne tylko z tym czolem.choc to raczej obejmuje szerszy obszar. a u lekarza bylas?
 
Do góry