reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dziewczynki a jak z okresem po porodzie? Kiedy sie go dostaje? Ja już w zeszłym tygodniu kończyłam sie oczyszczać ( tak myślałam), czasami tylko delikatnie plamiłam na brunatno a dziś od rana krwawię jak ok 3 dnia okresu, więc jestem zdezorientowana:eek: Dopiero jestem miesiąc po porodzie....:szok:

U nas wczorajszy dzień i noc koszmarna... Młody rzucił spanie, drze sie niesamowicie... Koszmar. Chodze jak zombie, na dodatek chyba hormony znów zabuzowały bo ryk bezsilności mi się włączył...;/

Mam nadzieje, że u Was kobietki lepiej....

u mnie to samo .. plamie znowu , ale nie zywa krwia i nie wiem kurka czy to polog jeszcze czy okres taki dziwny ?? ale nic nie boli jak to przy @ bywa :)

moj dzisiaj tez ciezki dzien ma hehe
steka jeczy
na cycu wisi , ulewa , bo oczywiscie musi kupe sadzic w tym samym czasie , przebieram go i znowu glodny , bo przeciez ulal wczesniej i tak w kolko ...



jakiego rozmiaru ubranek juz uzywacie ?? i rozmiar pampkow ?? :)
 
reklama
Asionek ciuchy mamy na 62 a pampersy 3
moj tez ma jakies takie naprzemienne dni, raz jest dobrze, duzo spi i nie ma gazow a nastepnego dnia, mimo ze jem to samo, nie moze zrobic kupy, pierdy sadzi z placzem i niespokojnie spi
nie rozumie o co chodzi:eek:
 
Witam

postanowilam was nadrabiac juz na biezaco.

Asionku - my od tygodnia jestesmy na pampersach 2 a ciuszki na 56cm:)
Wlasnie ja sie zastanawialam kiedy ten okres przyjdzie. I tak was czytam i czytam ze chyba nie ma okresu.
I do tego biore juz tabletki antykoncepcyjne. Juz 3tyg. Ale sie swietnie czuje po nich. Dostalam jednoskladowe mini pigulki.

Klementinka - a podajesz malemu wit D?
Ja zauwazylam ze jak podaje wit D to wieczorem jest kolka. A jak sie zapomnialam to nie ma. I na nastepny dzien znow podalam znow byla. Potem na dwa dni znow nie dalam i mala spala prawie 18h na dobe. Kupke i gazy bez stekania. Tylko tak oczy w slup i jak by sluchala swoich bakow...

a jem prawie codziennie to samo. Bo przeszlam na diete i jem tylko nabial i bialko. Zero weglowodanow, owocow i tluszczow. No i w tyg schudlam juz 3kg :-D:-D
Do 13 grudnia chce schudnac jeszcze 9kilo.
Malutka bedziemy chrzcili 25grudnia. I potem obiad w restauracji. Kurde nie wiedzialam ze to taki koszt. Bo nazbieralo nam sie 17os i wychodzi z alkoholem i tortem jakies 1500zl:szok::szok:
Takze swieta beda bardzo kosztowne i jeszcze prezenty kupic trzeba dla 5ciorga dzieci. bo przeciez nie wypada z golymi rekoma... Choc moj luby powiedzial " nic im sie nie stanie, jak raz dostana rozgi":szok::eek:

Kasiadz
ja niestety jestem uczulona na takie zele;-) u nas byl juz ten pierwszy raz. Nie bolalo, choc balam sie bardziej niz porodu:crazy: Tylko wogole mi sie nie podobalo, nie mam nawet checi na przytulanko. Jak moj mnie zaatakuje, to juz dam mu bo biedak 6 tyg rowno czekal. I pewnie krzyzyki na kalendarzu stawial...


Mileczka
bardzo Ci wspolczuje zerwanych nocek. Laurka spi prawie cala noc, od 21:30 do 10rano. Oczywiscie 3x cyc.
Ale jakis czas temu cos jej sie po przestawialo i od godz 19-24 zaczynala nocne zabawy. No ale szybko ja przestawilam. nie dalam jej spac w ciagu dnia, zabawialam. I szybko sie "odstawila"


Monika
super zakupki zrobilas za tak male pieniadze. My wybieramy sie w niedziele na takie wyprzedaze dzieciece. Czesto ubranka dla niemowlaka sa w nowym stanie. Bo praktycznie za duzo tego nie zaklada, bo szybko rosne.
No fotki malych do paszportow sa udane. My tez mamy juz pierwsza fotke u fotografa, i odbieramy paszport w pon.
a zrobila taka minke. Usta w dziobek zlozone, i oczka zmrozone. Bo wlasnie sie przebudzala, dobudzic nie bylo mozna. Tarmosilismy ja jakies 15min...:-D
 
Hello !!!

Werka
ja też mam mieć 16 osób na liście gości ... tyle że robie w domu a katering zamawiam ...
do tego jeszcze dużo swojego jedzenia i alkohol więc też koło tego wyjdzie ...
i jescze ubrać się trzeba ...


Monika fajnie że Ci się udało po taniemu pokupywać :tak:


Asionek ja używam Dada rozm 2 ale następna paczka będzie 3


Mój bąbel nie spał wczoraj do 1 w nocy po kąpieli :baffled::baffled::baffled:
zawsze jej się spania odechciewa po pluskaniu ...
 
hej Wam laski.
U Nas jak wiatr zawieje raz lepiej raz gorzej. Mały jest strasznie płaczliwy i tak sie zastanawiam po kim ??my z mężem weseli ludzie jesteśmy:)
Nie wiem czy tylko mój tak ma ale wymaga ciągłej uwagi, nie mogę zjeść, umyć się nie mówiąc o umalowaniu czy ubraniu. Jak go tylko odłoże to krzyk jest niemiłosierny:(( Czasami jestem tak wykończona że przestaje mnie cieszyć dosłownie wszystko :( Wiecie co, wczoraj byłam już tak umęczona nim że z tego wszystkiego zapaliłam papierosa tak tak :( Pewnie jak bym karmiła piersią to by się nie zdarzyło ale że tak nie jest to się skusiłam :(

Dziś przyszła moja mama a ja pojechałam do kosmetyczki na oczyszczanie, matko jak mi dobrze, jak wiele do szcześcia nie potrzeba :))

Marti- mój po bebilonie też miał zatwardzenia i mega zaparcia- gdzie ja wziełam to za kolki ale to szczegół :) Zmieniłam mleko na nan pro i dostałam taki syropek jeszcze na depr coś tam - czy jakoś tak i załatwia mi się dziecko tak co drugi dzien. Wiem że nan ma też mleko z ha musisz spróbować bo bebilon jest strasznie tłusty.
 
hej
Ja właśnie też zaczęłam liczyć gości na chrzest i wyszło mi razem z moimi i M dziadkami 18 osób. Trochę dużo ale jakoś nie mam sumienia skreślać ich z listy gości bo mam wrażenie, że to jest akurat dla nich ważne wydarzenie.

Asionek ja jestem nadal na pieluszkach 2 ale gdybym używała huggies to były by to 3 bo one jakoś mniejsze wypadają. Ubranka na 56 dzisiaj zaczęłam pakować do pudła bo za małe. 62 weszły w obieg.

Też przydało by mi się iść na zakupy do jakiegoś lumpka bo brak mi body z długim rękawem ale cierpimy na poremontowy brak kasy i muszę sobie poradzić z tym co mam. Po Zosi zostało mi sporo koszulek z rękawem i bluz ale niestety są one mniej wygodne.

Idę karmić chociaż jeszcze nie skończyłam pisać:rofl2:
 
moja jak sie postara w 56 jeszcze sie wcisnie hi hi ale tak to juz 62 i pampki tez dady 2 :) jutro jak nie zapomne postarm sie ja zwazyc na mojej wadze dokladnie nie bedzie ale bede wiedziala mniej wiecej ile przybrala...
nie moge nigdzie dostac tych woreczkow do mrozenia chyba bede musiala z neta zamowic wszystkie apteki dzis oblecialam a w1to babeczka nawet nie wiedziala o co mi chodzi masakra.... ale wiecie co wymyslilam ? zamrozilam dzis100ml w sloiczku po koncentracie pomidorowym mam nadzieje ze nie trzasnie:szok: jak sie sprawdzi to bede w takich sloiczkach mrozic i wtedy woreczkow nie bedemusiala kupowac;-)
 
reklama
Do góry