reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

cytryna - wspolczuje Ci bardzo..a zarazem dalas mi do myslenia, bo ja tez ciagle musze sobie sama z wszystkim radzic i tez zaczelam sie niepokoic wczoraj , bo nie wiedzialm juz kilka dni zadnych "krwawien" a tu nagle chlustnelo ze mnie mieszanina sluzu i krwi, ale sie uspokoilo i teraz nie wiem czy leciec do lekarza czy to normalne,ze tak "na raty"(pare dni nic a potem znow cos sie pojawia).. musze przystopowac z noszeniem i wogole.. mnie ta rana pobolewa w srodku ciagle, eh

ja mysle, ze na tym etapie co jestes po CC, to normalne.
ja tak mialam, jeden dzien wlasciwie nic, a nastepnego polecialo troche krwi.
Teraz (po 4 tyg) pojawia sie juz tylko zoltawo-pomaranczowa wydzielina a za tydz mam kontrole u gina.

kurde nastraszyłyscie mnie a ja też po cc i dżwigam czasami wózek :-( fuckkkk:-(

maggie- jak tam mleko okey już? ja jutro idę do lekarza to zapytam się co i jak może też przejdziemy na beblion HA

jak po enfamilu sral (za przeproszeniem) dalej niz widzial ;-),to po bebilonie HA narazie kupy dzis nie widac, za to bąki sadzi strasznie smierdzace;-)wiec troche mam juz dosc :angry:
No ale nic, czekam i obserwuje jak bedzie sie przyzwyczajal do bebilonu. Moze to kwestia kilku dni i kupy wroca do normy:tak:
 
reklama
hej,

fajne te dźwięki, dzięki gugula :)

co do kupek to u nas zielone są jak nie są od razu przebrane, np po nocy. Jak zaczynam myć to na chusteczce jest żółta. No i po bólu brzuszka też bywają zielone.

cytryna mnie też nieraz zakuje jak przeforsuje. Widać 6 miesięcy oszczędzania się po cc to nie wymysł :no:
PS. czym leczysz brodawki?? bo ja mam wrażenie że bepanthen nie działa :-(

monika ja mam
marti nabiał?
 
reklama
Hej tez mam kreske na brzuchu ;-) a ja z takim pytaniem ... Czy znacie jakis lek na plesniawki bez recepty dla takiego malucha ? Marcela ma pleśniawki i nawet cyca nie może złapać :-(
 
Do góry