reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hej tez mam kreske na brzuchu ;-) a ja z takim pytaniem ... Czy znacie jakis lek na plesniawki bez recepty dla takiego malucha ? Marcela ma pleśniawki i nawet cyca nie może złapać :-(
Aftin ale średnio pomaga, najstarszym co prawda trochę drastycznym ale najskuteczniejszym sposobem jest świeży mocz maluszka, na pieluszce tetrowej, zresztą już któraś z dziewczyn o tym pisała... Mi tak doradził mój ojciec z pierwszym dzieckiem i poskutkowało:tak:

Gugula dziękuję :tak:

Ja też mam brązową krechę :tak::-D

A ja dziś przejrzałam wątek z kołysankami i na mojego suuuper działa ta kołysanka NAJPIĘKNIEJSZA KOŁYSANKA Seweryn Krajewski - Kołysanka dla okruszka - YouTube :-D Oczywiście śpiewana razem z tatusiem :tak::-D

Marti może niestety tak być, mój tak non stop ulewa ale to już chyba od nabiału bo nic innego mi do głowy już nie przychodzi :no:


Edit: Mam maltan na brodawki, całe opakowanie mi jest zbędne jeśli któraś chce to pisać na PW ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
cytryna - wspolczuje Ci bardzo..a zarazem dalas mi do myslenia, bo ja tez ciagle musze sobie sama z wszystkim radzic i tez zaczelam sie niepokoic wczoraj , bo nie wiedzialm juz kilka dni zadnych "krwawien" a tu nagle chlustnelo ze mnie mieszanina sluzu i krwi, ale sie uspokoilo i teraz nie wiem czy leciec do lekarza czy to normalne,ze tak "na raty"(pare dni nic a potem znow cos sie pojawia).. musze przystopowac z noszeniem i wogole.. mnie ta rana pobolewa w srodku ciagle, eh
Też tak mam cisza i nagle szlus i mnie zalewa.

a macie jeszcze ta kreske ciazowa na brzuchu?:-)
Mam, ich zanik trwa nawet kilka miesięcy :szok:

dziewczyny czy nadmierne ulewanie sie może być oznaką tego że ja coś zjadłam i jej nie podeszło ?:eek:

Dokładnie tak. Ja zauważyłam, że moja więcej ulewa jak zjem nabiał.

swoją drogą to Ty odważna jesteś jak mak jadłaś. Ja bym się nie odważyła. Daj znać jak mała będzie się po maku czuła. Uwielbiam ciasta makowe i mogłabym makowce i makiełki jeść tonami. Jak nic jej nie będzie dolegać to się na święta skuszę.
 
elifit ja mialam dwa duze pekniecia i jedno udalo mi sie zaleczyc takimi specjalnymi zelowymi opatrunkami Tomee Tippee, ta ranka byla na gorze wiec przystawialam mala spod pachy - bo dolna szczeka najmocniej pracuje.
One tak wygladaja: closer to nature ® Cooling Pads | Tommee Tippee
Druga ranka nie zamykala sie przy tych opatrunkach bo jest bardzo szeroka, teraz przystawiam mala juz normalnie zeby na ta ranke nie bylo zbyt duzego nacisku, po kazdym karmieniu smaruje mascia na grzybice, potem mascia ze 100% lanoliny (np purelan) i jak najwiecej chodze z cycem na wierzchu. Jako ze grzybica troche podleczona to powoli sie zaczyna ranka zmniejszac, mysle ze gora 2 tyg i bedzie ok.

U mnie jak grzybica sie troche poprawila i ranki zaczly zamykac to pojawil sie guzek... i normalne sposoby na odetkanie kanaliku nie skutkuja.
W przyplywach czarnego humoru mam ochote ta piers odciac i karmic tylko ta druga :baffled:
 
Ostatnia edycja:
monika – mam, mam nawet jeszcze pępek w środku mam ciemny :-p

Marti – u mnie ulewanie to oznaka, że coś młodej w mojej diecie nie podeszło :tak:

Kiwi – ja na pleśniawki polecam fiolet, u mnie się sprawdził u starszej, po każdym karmieniu lecisz paszczaka i swojej suty i było po problemie, na Aftin się nie skusiłam :no:

u mnie dziś młoda cały dzień wojuje :confused2: teraz zasnęła a za raz trzeba gada kąpać :sorry:
 
Hej tez mam kreske na brzuchu ;-) a ja z takim pytaniem ... Czy znacie jakis lek na plesniawki bez recepty dla takiego malucha ? Marcela ma pleśniawki i nawet cyca nie może złapać :-(

Masz racje, że tego aphtinu nie mozna, bo ma zwiazki boru. Na pleśniawki mocz o czym pisalam już kiedyś albo nystatyna. Moja mama te rzeczy poleca jako stare sprawdzone.
 
reklama
jagamar- a co z makiem jest nie tak? pierwsze słysze żeby był zakazany?

to się doczytałam już o tym maku :eek: dżyzssss mam nadzieję że młoda da radę bo dziś to sobie pojadłam tego makowca :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry