reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Moja maruda poszla wczoraj spac o 3.30... Ona w ogole nie potrafi sie sama uspokoic ani zasnac. jak tylko ja poloze to nozki i raczki i glowka ida w ruch, czasem cale cialko podskakuje, w koncu spala przytulona do mnie. Nie wiem czemu jest taka niespokojna :(

Jutro nas czeka wizyta u lekarza bo mi sie rana po cc zaczyna otwierac :baffled: a mala ma cos na dziasle (co nie jest plesniawka), pielegniarka powiedziala ze ona nie jest pewna co to jest i wyglada jaby sie jej zabek wyzynal ale z boku dziasla :szok: takze nie wiem co o tym myslec...

Ja sciagnelam aplikacje z dzwiekami na ipoda, ale niestety nie dzialaja jak przwdziwa suszarka czy prysznic :(

My tez chrzcimy na wielkanoc, u nas problem bedzie z chrzestnymi... no ale bedziemy sie o to pozniej martwic.

Asionek, monika to wy juz macie wyrobione paszporty dla dzieciakow? Jak robilyscie zdjecia? Same czy u fotografa?

Co do zielonych kupek to ja jeszcze slyszalam o 2 powodach: za duzo poczatkowego mleka, kiedy dziecko za krotko jest na piersi i nie je pozniejszego tlustego mleka i jak wystepuja w poczatkowycch tygodnoach (tak do 4) to moga byc tak zabarwione przez pozostalosci smolki.
 
reklama
dziewczyny fajne jest jeszcze

Strona główna - Jedynka - polskieradio.pl wybrać do słuchania

Las - moje.polskieradio.plardzo uspokajające i na moją działa ;-) zresztą lepsze to niż ryk okapu, bo już mnie od tego buczenia łeb boli
 
Uspokajacze niemowlaków - sharaque - Chomikuj.pl malutka prosze bardzo :)

mileczka, do Ciebie sie wysyla, ale jak patrze na ta zawrotna predkosc,to pewnie pod wieczor bedziesz miala :p nie wiem co jest z tym netem naszym,strasznie muli ostatnio,nic sie zrobic nie da w normalnym tempie....

ja tez mam sciagnieta muzyke powazna dla dzieci, chyba mozart for babies...i jakos tak si enosze z zamiarem puszczania malej do spania wieczorem,ale ciagle zapominam plyte nagrac,wiec nie wiem czy pomaga :p
 
cytryna - normalnie przerazilas mnie, bo aj myslalam ze jak sie uz zasklepi rana po cc to luz.. jaki moze byc powod?
a paszport nadal nie wyrobiony bo dzis u fotografa maly spal tak gleboko ,ze nie dalo sie go obudzic a do zdjecia trza miec oczy otwarte :) jutro ide znow do foto i bede jakby co czekac az sie obudzi:-)
 
gugula o dzięki ci!! bije ci pokłony. Sprzęty mi ratujesz! Ja właśnie szukałam na chomiku tej płyty co ją maggie kupuje ale znalazłam tylko krótkie te dźwięki.Na moją działa jeszcze tylko szum morza.

Moja starsza wychowana na klasyce i do tej pory włącza ją sobie jak idzie spać. Ale kulturalnie to jest już spalona, bo jak kiedyś pójdzie do filharmonii czy opery to pewnie zaraz uśnie :-D

My byliśmy na ważeniu, mała 400 przybrała, czyli wychodzi tak po 200 na tydzień. W sam raz podobno. Ma teraz 4.480.

My też chrzcimy na Wielkanoc, bo do PL planujemy wtedy lecieć, tu nie mielibyśmy kogo na chrzestnych wziąść, a rodziny nie opłaca się ściągać.
 
Uspokajacze niemowlaków - sharaque - Chomikuj.pl malutka prosze bardzo :)

mileczka, do Ciebie sie wysyla, ale jak patrze na ta zawrotna predkosc,to pewnie pod wieczor bedziesz miala :p nie wiem co jest z tym netem naszym,strasznie muli ostatnio,nic sie zrobic nie da w normalnym tempie....

ja tez mam sciagnieta muzyke powazna dla dzieci, chyba mozart for babies...i jakos tak si enosze z zamiarem puszczania malej do spania wieczorem,ale ciagle zapominam plyte nagrac,wiec nie wiem czy pomaga :p

kurcze, szkoda ze wczesniej na to nie wpadlam i kupilam ta plyte na allegro
 
monika ja tez myslalam ze po 5 tyg to juz mi sie tam nic nie wydarzy, wiec uwazaj na siebie. ja zaczelam wiecej ciezarow nosic - wozek po schodach, Anie w foteliku plus te nieprzespane noce kiedy ja na rekach godzinami nosilam... ale nie wiem czy to przez to czy z jakiegos innego powodu :baffled:
 
monika ja tez myslalam ze po 5 tyg to juz mi sie tam nic nie wydarzy, wiec uwazaj na siebie. ja zaczelam wiecej ciezarow nosic - wozek po schodach, Anie w foteliku plus te nieprzespane noce kiedy ja na rekach godzinami nosilam... ale nie wiem czy to przez to czy z jakiegos innego powodu :baffled:

daj znac jutro po lekarzu bo ja tez po CC (4 tygodnie) i tez widac musze jeszcze uwazac :baffled:
 
kurde nastraszyłyscie mnie a ja też po cc i dżwigam czasami wózek :-( fuckkkk:-(

maggie- jak tam mleko okey już? ja jutro idę do lekarza to zapytam się co i jak może też przejdziemy na beblion HA

Asionek- a ty jak tam po odstawieniu leków nadal wsio okey?
 
reklama
cytryna - wspolczuje Ci bardzo..a zarazem dalas mi do myslenia, bo ja tez ciagle musze sobie sama z wszystkim radzic i tez zaczelam sie niepokoic wczoraj , bo nie wiedzialm juz kilka dni zadnych "krwawien" a tu nagle chlustnelo ze mnie mieszanina sluzu i krwi, ale sie uspokoilo i teraz nie wiem czy leciec do lekarza czy to normalne,ze tak "na raty"(pare dni nic a potem znow cos sie pojawia).. musze przystopowac z noszeniem i wogole.. mnie ta rana pobolewa w srodku ciagle, eh
 
Do góry