reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

a jestes pewna ze to kolki? moze maly ma problemy z trawieniem wlasnie laktazy, czesto to sie zdaza
wlasnie moj Jas mial o to podejrzenia dlatego przeszlismy na bebilon comfort bo ma obnizona zawartosc laktazy
moze lepiej odstawic ten specyfik na jakis czas

elifit to szczescie za szczesciem w rodzinie:-)



Klementinka laktaza (czyli własnie ten delicol) to enzym trawiący laktozę :). kolki dalej są ale myślę że nie zaszkodzi a na pewno troszkę ułatwia trawienie.
 
reklama
Sliczny Mariolci synus:)

Asionek, u nas tez nie ma zadnych herbatek na laktacje, ani dla dzieci, przypuszczam ze to w duzej mierze naciaganie ludzi.... I ja tam osobiscie wole dziecko na wodzie trzymac + okazjonalnie soczki, a jak trzeba jakies ziolko, to wole slaby rumianek, anyz albo miete zapodac. Dla noworodka bym sie bala, ale dla starszaka czemu nie?
No ale wiadomo, ze jak dziecku cos dolega, to sie czlowiek wszystkiego chwyci jesli jest chocby cien szansy ze pomoze...
A z tym halloween, to dla nas tylko okazja do zmarzniecia, ale mloda ma pelno radochy. W ubieglym roku, ledwie sie nauczyla po francusku lepiej mowic, to zagadywala kazdego i wielka torbe lakoci zebrala. Ciekawe czy teraz nie stracila na smialosci:)

Kiwi, tak czy siak juz niedlugo i na Ciebie kolej, zeby zasmakowac tego szczescia:)

Anulka, to trzeba byc dobrej mysli ze z serdusiem malej w porzadku:) My tez robilismy usg serduszka i kardiolog stwierdzil,ze nic niepokojacego nie widzi, ale widac pediatrzy wola dmuchac na zimne (i w sumie dobrze, chociaz stresujace)... Ale biedna ta Twoja corcia jak ciagle ja cos meczy... Miejmy nadzieje ze szybko te dolegliwosci mina!
I dobrze chociaz ze sie z zazdroscia starszej pociechy nie musicie borykac:tak:
Jagmar, no u ciebie w sumie dwa maluchy, to nie watpie ze bywa meczaco.... Byle chociaz zdrowko dopisalo:tak:
 
Asionek to super że wszystko ładnie się rozwija :) Gratuluję udanej wizyty i oby tak dalej :)
Kiwi trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie :)
Elifit no to gratulacje z kolejnej pociechy :) Dorodny rok macie :-D
Jagmar to cieszymy sie razem z Tobą z tej bilirubinki :)!
Mariolciaaa gratulujemy kochana! Dzidziuś jest prześliczny :)
 
Klementinka laktaza (czyli własnie ten delicol) to enzym trawiący laktozę :). kolki dalej są ale myślę że nie zaszkodzi a na pewno troszkę ułatwia trawienie.
a widzisz, a z o pomylilam i ile juz nieporozumienia:-)

mariolcia gratulacje, piekny synus

kciuki za te jeszcze zapakowane&&&&&&
 
mój synek jest w przededniu skoku rozwojowego.. chyba :confused::baffled::tak: jest tak spokojny że go nie poznaję :) spał dziś cały dzień co on nie śpi za dnia, nie marudzi tylko spokojniutko obserwuje.. no i umiejętności nabywa.. wodzi za mną wzrokiem a jak mu śpiewam to się uśmiecha :))))) dla takich chwil warto żyć :))) aaa no i agu agha ghk npon stop :))
 
A nas wlasnie dopadl skok rozwojowy i :baffled:
Mala jest od dwoch dni bardzo niespokojna ,ale tylko w dzien i sie drze jak opetana.Dobrze ze wpadlam na to zeby poczytaco skokach ,bo juz sie martwilam i chcialam isc do lekaza.
Generalnie mala jest cudna ,a moj m. jest az za bardzo przewrazliwiony i ma tysiac pytan i najchetniej z rak by jej nie wypuszczal.Ja bym wolala zeby te rece w inny sposob pouzywal:confused:
 
reklama
Do góry