reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
sivi mam podobne odczucia... uwierz. za kazde pytanie "kiedy rodzisz w koncu?" mam ochote zamordowac. boli mnie doslownie wszystko , kiepsko sypiam, czuje sie ograniczona fizycznie, z kazdym skurczem modle sie zebym zapowiadal porod... nie Ty jedna kochana! zal sie, po to jest forum. trzeba sie wzajemnie wspierac bo ocipiec mozna
 
sivi jak widzisz nas tu coraz wiecej sie zbiera po terminie :) i wszystkie marudzimy :) Ja wczoraj mialam straszny nastroj.... dzis o dziwo lepiej. Tez sie martwie o lozysko, o rozmiar dziecka (bo teraz to mi sie tam ladnie juz tuczy ;) ).Z bolami mam podobnie, kazdy ruch to wyzwanie. Mamie powiedzialam ze ma dzwonic po wizytach tylko a jak cos sie zacznie to ja dam znac. A cala reszta ma sie kontaktowac z mezem i niech on mowi ze jeszcze nie :-p Takze wyzalaj sie ile chcesz bo pewnie sporo z nas przechodzi przez to samo :)
Na kiedy masz wizyte po terminie?

A co do filmikow ja ryczalam jak bobr ogladajac ten o trojaczkach - bodajze ostatni odcinek.
 
.... i nadzieja,za kazdym razem, gdy idziemy do toalety,ze jakis sygnal najmniejsze ,ze sie zaczyna..

sivi - bidulo Ty, tu sie mozesz wyzalic ile chcesz, bo ta grupka , ktora jeszcze w 2-paku zostala ma calkiem podobnie :/

zaczal padac deszcz, wiec ja zaczelam chodzic po mieszkaniu, po drodze zdenerwowalam sie na puste okno bez firanki, ktora wyprasowalam, powiesilam i na tyle chyba moich sil. polozna mowila mi tak,ze dziecko ma swoj czas, ze jak nie chce wylezc to chocbysmy nie wiem co robily to i tak nie wyjdzie szybciej... przestrzegala tylko,zeby nie szalec z porzadkami, szorowaniem podlog, myciem okien , bo jak sie porod zacznie to nie ma sily juz.. mi zalecila sprobowac: spacer, sex , sauna..
 
Ehh ja tak samo robie co się da zeby przyspieszyć. Dzisiaj zabrałam się za sprzątanie (ZNOWU) całego mieszkania. Obiad juz dawno ugotowany :/ Teraz mam mały relaks na kompie ale zaraz kontynuuje porządki... Ehhh No kiedy przyjdzie na nas pora??????
 
Dobry,

Widzę że wszystkie już mamy dosyć i u każdej ten sam schemat rodzina, pytania kiedy urodzisz co jeszcze nie urodziłaś :wściekła/y: spać nie można, siły nie ma i im bliżej tym bardziej sie boję wszystkiego i kto zadzwoni to bedzie dobrze nie bój sie a ty co odwrotnie dostajesz schizę zamiast zadzwonić pogadać o czymś lużnym to każdy lubi tak kopać leżącego :-( nie wiem już tez sie i wściekam i wszystko na raz :zawstydzona/y: gadać już sie nie chce a jedyne co mnie boli to pięty :tak:
 
a skad te filmiki? ma moze ktoras z was pod reka linka?

też chcesz sobie pobuczeć :-)?

One Born Every Minute - 4oD - Channel 4

Dzięki za miłe słowa, to nie tylko ja w dołku...najbardziej mnie wkurzają teksty typu "co się martwisz, przecież urodzisz"...jaaasssne, łatwo się mówi jak się nie ma problemów ze spaniem, jak cię nic nie boli i jesteś pod stałą opieką lekarską i wszystko wiesz na bierząco! tak to i ja mogłabym mówić!
o dziewuszki, to zakładamy klub przeterminowanych :-)
 
atram nie martw sie slonko.... wymacywaniem reka to sie mozna sporo pomylic... fajnie ze masz to USG bo mysle ze nie kazda polozna by cie tu skierowala, jutro bedziesz wiecej wiedziec. A pytalas co jesli maly jest duzym dzieckiem?

monika ty odpoczywaj kobieto :) na porod sie sily przydadza :)

jagmar powodzenia na wizycie :)

Moj termin jest na dzis i co? I nic.... nawet 1 glupiego skurczu nie ma :baffled:

no ja jej wyraznie powiedzielam ze jak bedzie duzy klocek to ja nie urodze , ze znam siebie i nie hu hu nie urodze !!! ze chce cesarke i koniec , zadna frajda miec dupe pekniete po sam kregoslup, tym bardziej ze sama mi powiedziala ze waska w biodrach jestem...

a jakby Ci sie 1 listopada zdarzyło urodzić, to będzie moj prezent urodzinowy:D (chociaż data skopana bo obchodzić urodziny na cmentarzu całer życie to wierz mi- żadn przyjemność).

herbata
5 kg dziecko to przecież jak tortura... bez przesadyzmu! co za bydlaki eeeejjjj

czyli ze masz urodziny tak jak moja tesciowa :)
1 listopada

z tymi 5 kg to nie nie rozumiem, co to kurna afryka, zeby rodzic w meczarniach...
boshe jacy ci lekarze debilni sa

też chcesz sobie pobuczeć :-)?

One Born Every Minute - 4oD - Channel 4

Dzięki za miłe słowa, to nie tylko ja w dołku...najbardziej mnie wkurzają teksty typu "co się martwisz, przecież urodzisz"...jaaasssne, łatwo się mówi jak się nie ma problemów ze spaniem, jak cię nic nie boli i jesteś pod stałą opieką lekarską i wszystko wiesz na bierząco! tak to i ja mogłabym mówić!
o dziewuszki, to zakładamy klub przeterminowanych :-)


mnie tez to razni jak fix
jak weszlo to i wyjdzie , no tak kurna , tylko sie lekko rozmiarem rozni ....
 
reklama
A mnie to jeszcze denerwują na zasadzie uważaj licz ruchy obserwuj dziecko, przecieżżżżż WWIEMMMMMMM :wściekła/y: i zamiast sie pocieszyć czy jak to jeszcze pogłebiają w tobie lek przed porodem i żeby wszystko poszło dobrze :angry:
 
Do góry