reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Witam sie z rana bardzo nie wyspana :wściekła/y:
Mały wstał przed 3 i koniec spania było, po 6 dopiero zasnął !!!!!!!!!!!!!
Ale jak widze jakie jest piękne słoneczko za oknem to od razu sie lepiej sie robi ;):):):):):)
Ciągną mnie jajniki nadal!!!!!!!!!ale @ brak wiec jestem pełna nadziei i optymizmu !!!!!!!!!:-)

Boże Edytko napisz już , błagam Cię !!!!! Ciągle trzymam kciuki &&&&&&&&

Zoszka, Kinkolinka Yustynia - heeeeeeeej :*:* jak sie czujecie kochane????
 
Witam czwartkowo! u mnie piękne słonko za oknem, pewnie pójdziemy na spacerek.
Edytko daj znać bo się doczekać nie możemy
ja test zrobię jeszcze raz w sobote!
 
Hejho ja sie czuje dobrze, to chyba ta pogoda mnie optymizmem nastraja...chociaz z rana sie posprzeczalam z moim i wylam jak bobr, ale nie pytajcie o co, bo to taka glupota ze az wstyd;D zastanawiam sie czy moge to zwalic na szalejace hormony;D bo teraz po godzinie mam swietny nastroj!!
 
Heheh to chyba normalne w ciąży Zoszka ja tez pamietam jak sie kłóciłam o byle co aż teraz to mi sie śmiać chce jak sobie przypomnę :szok::-D zresztą Twój pewnie to rozumie , a raczej powinien :D Wiec sie nie ma co przejmować :) To dopiero początek kochana wiec go uświadom juz teraz co go czeka :-)
 
Czuję dzisiaj mój brzuch - jest taki napięty, ja panikuję ale czy teraz to normalne??, jakoś nie pamiętam żebym ostatnio miała takie uczycie, jakby wypełniało mnie od środka, brzuch jak balon (i to nie wzdęcia)
 
reklama
Hejka:) U mnie tez słoneczko, siedze własnie w pracy i normalnie zasypiam na siedzaco... to oznaka ciąży?? Tak wogole to mnie ciagle boli dol brzucha z jednej strony i wyczytalam, że to moze byc oznaka ze jest ciaza pozamaciczna...Moja mama miala dwie po mnie i wogole bardzo duzo problemow z narzadami rodnymi...Kurcze zaczynam sie martwic...:(
 
Do góry