reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

uff ja sobie pospałam trochę, i myślę jak tu spać na siedząco, wtedy mniej boli..

wow fajnie wam że potraficie wytrzymać takie skurcze do 80, ja mam krzyżowe i są okropne.. najciekawsze że jak byłam na porodówce to dochodziły do setki inie bolały tak jak następnego dnia na pato, podejrzewam że po prostu organizm zmęczony.. a tu poród przede mną ;-)

małż nie będzie ze mną przy porodzie bo biedny się pochorował :-(
 
reklama
elifit moze wydobrzeje do tego czasu? w koncu niewiadomo kiedy na powaznie rozkreci sie akcja... choc zycze Ci aby szybko i jak najmniej bolesnie tym razem :*
 
gagula tak cichutko i szybciutko się uwinęła.

hehehe to na którą teraz stawiamy? Malutka ma przenosić to na nią nie warto :-p, która ma najbliższy termin?
 
nio nio gratki rozpakowanym mamusiom:tak: u mnie mc. do terminu więc sie nie spiesze zabardzo zobacze jak innym pojdzie hehe :-) zrobilam pierwszy raz ciato zebre najlepsze jest to że wyszło ;D pycha ale już prawie nie ma:blink:
 
reklama
widzę że posypały się te dziewczyny które miały terminy na początek miesiąca, ja mam na 15 więc pewnie jeszcze trochę poczekam na swoją kolej........

kiwi to wrzucaj przepis na odpowiedni wątek
 
Do góry