reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
totek wysłany
dzisiaj staje się milionerką.......
buduje szybko dom
po porodzie jak dojdę do siebie wybieram się na porządne wakacje........
no może dla rodziny coś skapnie
a reszta na lokatę :)
 
elifit dzielna byłaś. Myślę, że teraz to już pójdzie gładko i szybko. Jak już szyjka się skróciła o połowę i czop odszedł to na dniach będziesz miała dzidzie w ramionach. W każdym razie tego Ci życzę

Ja dzisiaj dałam sobie do wiwatu. Najpierw sprzątanie i mycie podłóg a później spacerek - rowerek z Zosią i jestem padnięta. Moje nogi odmawiają dalszego chodzenia. Sprzeciwiają się również pozycji pionowej. Tak samo jak reszta ciała. Poszłabym kimać ale dziec mi to udaremnia.
 
Mi się udało jeszcze zasnąć na półtorej godzinki od 8, a potem tel. zadzwonil....
Ja tak czekam do piątku aż się mniej więcej 37 tydzień zacznie i zaganiam małża do małżeńskich obowiązków, będę zbierać te zapałki, myć okna, biegać po schodach i te wszystkie czary odprawiać, bo miesiąca tego terminowego to ja już nie wytrzymam. Już mi nawet superpoducha nie pomaga, nie da się spać normalnie i tyle.
.

nie zapomnij o lepieniu pierogow i tarmoszeniu sutow :-D

kiwi - w sprawie jedzenia to już niestety musisz przetrenować na swoim dziecku, innej opcji nie ma :-) Ja przy Milenie zaczynałam od diety i po woli wprowadzałam inne pokarmy, młoda nigdy nie zaliczyła kolek a jak szybko chudłam ;-)

wsumie niezly pomys z ta dieta :) i ja i dziecko skorzysta

może nie powinnam pisać...

ale ciekawe która mamusia ostatnia urodzi ? :)

hehe oby nie ja ;-)

wczoraj pytałam czy macie jakiś pomysł na przewijanie dzieci w przypadku małego pokoju. Znalazłam coś takiego REGAŁ 4 SZUFLADY NA KÓŁKACH !!! BUDOWA MODUŁOWA (1836223855) - Aukcje internetowe Allegro i chyba kupie i postawie koło łużeczka, to jeszcze mi się zmieści i będę miała gdzie trzymać przybory niezbędne do przewijania a przewijała będę na łóżeczku na przewijaku. A jak mała podrośnie to będzie mebelek na zabawki:)

a wlasnie mialam ci pisac o czyms takim zebys kupila lub z drewa z koszyczkami w srodku :) ale widze , ze juz sama wpadlas na to , a ja refleksu nie mam hehe

Nowe wykorzystanie poduszki kojca u mnie :)

slodziak :))

ilonka ten magnez to tak doraźnie, bo ja się wykończę zanim urodzę ;-) no-spa nie działała

kurcze wymeczylas sie bieda :( oby te meczarnie wynagrodzil ci szybki i malo bolesny porod !! :)

Witam jeszcze raz,
wyprodukowałam posta,wysłałam i co dupa zniknął.
Jeszcze raz GRATULACJE dla świeżo upieczonych rodziców.
Ja mam dzisiaj wizytę i dobrze,bo wczoraj miałam skurcze co 10 min,ale dzięki Bogu przeszło,bo w moim przypadku jeszcze za wcześnie.
Zapalenie pęcherza poszło w niepamięć.
Pozdrowienia w ten deszczowy poranek.

kciuki za wizyte i fajnie , ze zapalenie poszlo sobie :)
 
reklama
Do góry