reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam popołudniowo-nocnie:-)
Gratulacje dla GUGULI,ale wam dziewczynki dobrze.
Ja po wizycie, 30 min pod KTG,nagrałam na telefon bicie serca Gabrysia.I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nawet dostąpiłam zaszczytu dowcipnego badania,drugiego w ciąży.No i pobrali wymaz i lekarz zbadał szyjkę,która zamknięta jest na 7 spustów,jeszcze nie pora na nas.Z jednej strony dobrze,a z drugiej nie mogę już się doczekać kiedy zrzucę ten mój balastr.
 
reklama
mi nie odchodzily
akle moja siora tak miala, ta co urodzila w 28 tyg
nie wiedziala ze to wody
pakuj sie i gnaj do szpitala, szczegolnie ze masz takie skorcze i prawdopodobnie to wody sa
nie ma zartow kochana

torba, karta ciazy pod pache i wio

trzymam mocno kciuki &&&&&&&
 
a ja kurde nie śpię, bo zasnąć nie umiem, jakieś mi się rozdrażnienie udzieliło i dupa, ciekawe do której tak posiedzę :/

dziewczyny jak wam odchodziły wody płodowe? Bo mam straaaaaszne skurcze i mi się coś po każdym skurczu sączy..
to coś to pewnie wody, więc lepiej jechać do szpitala, trzymam kciuki żeby to było to
biggrin.gif


25.09 urodziła klementyna33 - ta która się ostatnio tak radykalnie wypowiadała na forum o szczepieniach i o karmieniu cycem

https://www.babyboom.pl/forum/dolny...lawa-i-okolice-48042/index82.html#post7601919
to dlatego przestała się u nas udzielać :)

Lena
dobrze, ze wszystko ok, no my mamy termin na 31 więc faktycznie jeszcze nie czas żeby się szyjka otwierała :)
 
witam. ja się jeszcze trzymam jakby co:-)
wczoraj lekko skurcze mnie pomęczyły, przestraszyłam się bo miałam 3 po kolei 19.35, 20.04, 20.37...
elifit trzymam kciuki....
 
reklama
Do góry