reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
tak sobie mysle,ze nie wiem czy chcialabym,zeby mnie tak nagle wzielo...ale z drugiej strony czlowiek nie zdazy sie wycierpiec.. hmm
 
Patrzac na liste zrobiona kiedys przez lilou, na dziewczyny ktore sie jeszcze udzielaja na forum, to teraz kolej na elifit,malutka, sivi i monysie:)
Potem atram, kingolinka, herbata, Milka.... ja....(ale bez obaw planuje przenosic ;) ).....
 
Ostatnia edycja:
ja mam na pojutrze wg OM. prosze o kciuki...choc mysle ze kopniaki na niewiele sie zdadza

to ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :))

tak sobie mysle,ze nie wiem czy chcialabym,zeby mnie tak nagle wzielo...ale z drugiej strony czlowiek nie zdazy sie wycierpiec.. hmm

ja wole nagle z nienacka :) nie zdarze sie nastresowac przed :) tak sobie dumam hehe

Ja to juz dzisiaj przebilam samą siebie wlasnie zjadlam na kolacje kebaba , pół buzi wypaliło :-p potem będe biegac i spalac tłuszczyk :dry:

nie pytaj co ja zjadlam :)) jeszcze poprawilam pierniczkami ktore dzisiaj kupilam i sa tak dobre , ze zjadlabym wszystkie najchetniej :szok:
coraz wiecej jem , az strach normalnie ....
 
Poród zawsze zaskakuje i nadchodzi znienacka bo w końcu żadna z nas nie planuje go na dzień i godzinę tylko spodziewa się w mniej więcej określonym terminie. To się nie dotyczy cesarówek, które już w większości wiedzą jaki to będzie dzień baaaaa nawet znają godzinę
 
Wiecie co u mnie to już chyba nie ma godziny, żebym nie myślała o porodzie, o dzidzi, jak to u mnie będzie. Dzisiaj o 2.30 w nocy obudził mnie kot i pierwszy raz od kiedy jestem w ciąży, miałam problem z ponownym zaśnięciem. Już do rana nie spałam, a w głowie 1000 myśli.Kupiliśmy wreszcie wózek, stoi w pokoju i ciągle do niego podchodzę, coś tam poprawiam, jeżdże, kołysze, cieszę się jak dziecko zabawką. No i dziewczyny na forum tak się rozkręciły,że nie wiadomo co będzie jutro, a jeszcze pażdziernik się nie zaczął.
 
Cześć babki :)
Miałam bardzo aktywny i fajny dzień a teraz padam na ryjek.

ELIFIT Ty nasza dzielna mamuśku, witamy z powrotem i trzymamy kciuki za szybkie i nie męczące rozwiązanie &&&

Werka,Gugula strasznie zazdroszcze i gratuluje :)!

Cytryna ciekawe czy wszystko pójdzie zgodnie z planem heh :) Proszę tam o mnie nie zapominać, mimo że nie jestem dopisana :)
 
reklama
Do góry