reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witam sie i ja :-) Zaliczylam juz pobieranie krwi na TSH sniadanko razem z tabletkami, i teraz leze pod wlaczona klima, bo przeciez sie nie da z tego goraca..:szok: Normalnie jak by ktos gigantyczna suszarke na zewnatrz wlaczyl..
Rabbitku trzymamy kciuki baaardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&& Wytrzymaj te dwa tygodnie, a pozniej to juz ty bedziesz trzymala za nas :tak:
Apropo filmiku o porodzie z PRL to juz go kiedys widzialam razem z tym drugim o porodzie kleszczowym i proznociagowym, i sa one jednymi ze sprawcow mojego strachu przed porodem. Czy wy widzialyscie jak ten lekarz ja obrzydliwie nacial? Przeciez pierun pol nogi jej przecial.. I jak ta picka potem wyglada :-( fuj :-(
Zaczynaja i mi nogi puchnac, szczegolnie stopy, cos mi sie wydaje ze te upaly nam w tym dopomagaja, a po tygodniu wakacjowania sie i nie patrzenia na to ile jem, jestem 2 kg do przodu :zawstydzona/y: szloch szloch przeciez lekarz mnie zje zywcem :-(
 
reklama
witam i ja z rana. wreszcie sie wyspalam, wczoraj przemeczylam sie do 22.00 i padlam jak zabita na 11 h :-D az chce sie zyc.

rabbit powodzenia w szpitalu!! dawaj znac co u babli i Ciebie :tak:
 
monika nie kracz :-D normalnie ciesze sie jak dziecko. wreszcie nie jestem zmeczona. nawet m. mnie nie obudzil o 4.00 jak wracal.
a jak u was nocka?
 
Hej Wam
U mnie dziś do dupy, nie mogłam zasnąć, potem budziłam się koło 24tej, później po 2giej i po 5tej na siku, wyczytałam że szklanka mleka na bezsenność pomaga aha tylko latałam siku przez to:(

rabbitku- słonko trzymamy kciuki :*
 
Herbata zazdroszcze takiego spania!

U mnie standard, zasypiam o 23, o polnocy sie budze bo boli prawe biodro, wiec obrot na lewa strone, o 1 z lewej na prawa, o 2 i 3 powtorka. O 4 tradycyjnie na siku i cos na zab - juz sie kot skubany przyzwyczail ze o tej porze wstaje i jak dzis w nocy zamiast wstac lezalam to zacza drapac do drzwi.
Do 7 musze sie albo przwracac co pol godziny (bo biodra coraz bardziej bola) albo spac na polsiedzaco.
U mnie kazda noc taka sama od kilku tygodni - gorzej juz chyba nie bedzie :dry:

rabbit trzymam kciukasy za pobyt w szpitalu - 2 tygodnie minie szybciutko a potem juz bedziesz miala Julke i Jasia przy sobie :-)
 
reklama
hej
A ja się wysypiam i rano zastanawiam się czy przypadkiem nie przegapiłam nocnej pobudki Zosi ;). Dawno nie spałam takim twardym snem. Szkoda, że sen się w organizmie nie kumuluje bo po porodzie będzie krucho.
rabbit 3maj się dzielnie i odpoczywaj. Mam nadzieję, że trafisz na fajną salę i fajne babeczki.
Miłka wszystkiego najlepszego z okazji 25-tych urodzin.
 
Do góry