reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Noo, tylko kilka dni różnicy:D

Mój mąż rozczulił mnie ostatnio, bo wychodząc do pracy szepnął, że mnie kocha (to robi często), ale jeszcze dodał: I Ciebie też - i pogłaskała mnie po brzuchu...;-)
 
reklama
Noo, tylko kilka dni różnicy:D

Mój mąż rozczulił mnie ostatnio, bo wychodząc do pracy szepnął, że mnie kocha (to robi często), ale jeszcze dodał: I Ciebie też - i pogłaskała mnie po brzuchu...;-)
Aż miło jak tak facet mówi :):) Mój wczoraj cały dzien mówił do brzuszka( widział jaka załamana jestem po teście , on zresztą tez) : "wiem ze tam jestes córeczko, na razie nie chcesz sie ujawnić ale na pewno jestes" !!!!:szok:
 
mój sie dzisiaj śmiał ze musi sie przyzwyczaić mówić KOCHAM WAS :p
jeszcze czeka nas informowanie rodziny... oj bedzie ciezko zwlaszcza z moja stroną
 
Dlaczego ciężko? U mnie wszyscy sie u cieszyli, u Piotrka też, moja szwagierka omal się nie popłakała, bo wiedziała ile czasu się staraliśmy, ale na szczęście nikt z niczym na nas nie naciska, ani nie nagabuje dobrymi radami:)
 
mamuska:) ja tez robilam w dniu spodziewanej @ i wyszedl negatywny ale nadzieje mialam bo @ nie przychodzila wiec zrobilam drugi pare dni pozniej i juz bylo wiadome :p wiec nie ma sensu sie spieszyc nalezy byc cierpliwym :)
 
mamy tylko cywilny a koscielny planujemy na lipiec 2012 wiec znowu wszystko nie pokolei ale wiem ze pozniej nie beda swiata za wnukami widzieli, maz ma dobra prace, warunki sa wiec nie powinno byc problemow,a dziecko sie odchowa i slub mozna brac:)
 
mikusia - wielkie gratki fasolki:-)
co do toksoplazmozy mam nadzieje, że nie będę musiała jej powtarzać ani grupy krwi.
ja do glukozy też wciskałam cytrynę, nawet cała bo bym tego świństwa nie wypiła:eek:
 
pewnie czekaja nas standardowe badania,krew, mocz ... mam tylko nadzieje ze nie bede musiala wciaz walczyc z infekcjami tak jak w pierwszej ciazy :/

Nati a jak córeczka sie chowa?? Mój synek troche starszy:) biega juz od 17 miesiaca bez pampersa tylkomowic nie chce :/
 
Witajcie dziewczynki :-)

Zniknelam tak nagle, bo tak mi sie tak chcialo spac ze musialm sie polozyc,oczywiscie T zajmowal sie Natankiem a teraz poszedl po chlopakow,jest mi strasznie goraco....

Widze ze Watek ozyl :-D:-D nareszcie :-):-)
 
reklama
Do góry