reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Oh nie tylko wy macie problem z wlosami, ja mam bardzo geste wlosy. Jak bylam mloda to sobie pod spodem wycinalam by miec ich mniej...W pierszej kalsie mialam warkocz grubosci nadgaska...
Teraz myje, rozczesuje i zostawiam...Same mi sie ukladaja a pozatym mam odrosty ciemne do pol glowY:szok:
Chce zejsc do swojego koloru, ciekawe czy wytrzymam
 
reklama
Witam babeczki
I ja od samego rańca na nogach,stopy tak mi spuchły,że nie mogę po schodach z sypialni zejść do tego bola niemiłosiernie,ale i tak wczoraj poszłam na pedicure z tymi platfusami i pierwszy raz w życiu strzeliłam sobie róż ze wzorkiem a co...mój Leś powiedzał za różowo.
Byłam wczoraj na powtórnym połówkowym i znów dupa mały nie dał się pomierzyć,pani goniła go po całym brzuchu,raz głowę miał na dole za chwilę u góry,wkladał w usta pępowinę,ale to co miał pokazać zostawił dla siebie.Udało sie tylko pomierzyć kość udową i głowę,nie wiem co oni jeszcze potrzebują.Waży ok 870g.
DZiewczyny mam pytanie czy któraś z Was też ma bardzo wysokie tętno?Ja non stop czuję jak mi serducho wali jak młotem ciężko mi się oddycha i zadyszke mam.
Mariolcia-powodzenia trzymam kciukasy,aby rozmowa z męzem była owocna!!!
 
lena
DZiewczyny mam pytanie czy któraś z Was też ma bardzo wysokie tętno?Ja non stop czuję jak mi serducho wali jak młotem ciężko mi się oddycha i zadyszke mam.

tez tak mam i dodatkowo uczucie jakby czasami serce bylo w gardle - gin stwierdzil,ze to normalne w ciazy , bo wiecej krwi serce musi przepompowac

chodze do roboty teraz to nie moge was witac zaraz z rana :-) i tak bedzie do konca lipca.
stres dodatkowy mam, bo sie okazlalo ze wyblagane wyniki z krwi na tarczyce wyszly troche zle- mialam nosa, a z drugiej strony stresuje sie ,ze niedobra gspodarka hormonalna miala wplyw na malucha :/ coz, do lekarza pojde to zobaczymy co wymysli


a co u zupki? no i gdzie rudson?

mariolcia
- trzymam kciuki za rozmowe, nie daj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cześć,
mi się dzisiaj nic nie chce.. kupiłam kieckę na wesele, po przecenie 4 dychy.. jak ją przymierzałam to mi się podobała, a teraz im bardziej patrzę tym więcej widzę mankamentów :-( i to mi humor zepsuło.. nie pokaże wam jej dopóki nie przerobię jej.. dobrze że teściowa szyje uff

hejka dziewczyny ja już po wizycie....ufff szyjka ma 35,5mm...wow jestem w szoku że zrobiła takie postępy przez to leżenie...lekarz kazał mi dużo leżeć ale nie muszę cały czas....więc mogę jeździć do mamy na ogród i tam odpoczywać....dzieciaki ważą po 1164g i 1065g:) moje kochane grubaski....lekarz powiedział że sterydy na płucka daje się jak grozi przedwczesny poród...więc ja nie dostane:D....i że jeszcze 8 tygodni i dzieciaki się pojawią...:) ale czy to będzie cesarka czy naturalny to się okaże.....pytałam sie o bezpieczeństwo naturalnego porodu...bo się boję o niedotlenienie tego drugiego bobaska...i powiedział że jak dzieciaki są ładnie ułożone to nic nie grozi....więc mam się nie martwić i nie czytać głupot na necie:) aa i mój lekarz też jest z bliźniąt...i mówił mi że wyszedł jako drugi naturalnie i cooo....heheh i jest spoko
wspaniałe wieści, jakie duże dzieciaczki.. gratulacje!! 8 tygodni wow to już naprawdę niedługo :szok: wszystko gotowe na przyjęcie maluszków??
Witam babeczki
I ja od samego rańca na nogach,stopy tak mi spuchły,że nie mogę po schodach z sypialni zejść do tego bola niemiłosiernie,ale i tak wczoraj poszłam na pedicure z tymi platfusami i pierwszy raz w życiu strzeliłam sobie róż ze wzorkiem a co...mój Leś powiedzał za różowo.
Byłam wczoraj na powtórnym połówkowym i znów dupa mały nie dał się pomierzyć,pani goniła go po całym brzuchu,raz głowę miał na dole za chwilę u góry,wkladał w usta pępowinę,ale to co miał pokazać zostawił dla siebie.Udało sie tylko pomierzyć kość udową i głowę,nie wiem co oni jeszcze potrzebują.Waży ok 870g.
DZiewczyny mam pytanie czy któraś z Was też ma bardzo wysokie tętno?Ja non stop czuję jak mi serducho wali jak młotem ciężko mi się oddycha i zadyszke mam.
Mariolcia-powodzenia trzymam kciukasy,aby rozmowa z męzem była owocna!!!

ruchliwy bobas, może teraz sie wyszaleje a później będzie spokój? :-D ważne że wszystko dobrze..
ja z tętnem nie mam problemów ale dziewczyny piszą że mają, a jak tam ciśnienie?

Mariola powodzenia na rozmowie &&&&&&&&
 
Asionek, Kasiadz wcale sie nie dziwie listonoszowi, ze wchodzic mu sie nie chce. Pomysl jak on ma kilkanascie takich przesylek, i wiekszosc jest na 4 pietrze i tak musi co blok obskakiwac. Tez by mi sie nie chcialo. A nogi w d.upe by mi wlazly!!!
Hmm ja wiem ze to jest jego pracA!!!!!

!

wiesz tak mozna powiedziec praktycznie o kazdym ciezkim zawodzie ... i co pan w restauracji nie poda dania , bo sil nie ma , gornik nie zjedzie pod ziemie tyrac tylko ci powie zebys sobie sama zjachala itd.
jak dla mnie bez sensu ... nikt im zawodu nie wybieral , a zagrywki typu wsadzanie awiza do skrzynki bez nawet zadzwonienia do odbiorcy jest ponizej pasa :/

no właśnie się zastanawiam czy awantury na poczcie nie zrobić, ale już raz zgłaszałam że listonosz zostawia listy polecone w skrzynce i nic to nie dało :wściekła/y: już nawet powiedziałam że jak jeszcze raz tak zostawi to zgłoszę że list nie dotarł i niech mi płacą odszkodowanie!

ja bym to zglosila ... u mnie bylo podobnie zglosilam i jakis czas byl spokoj

Witam babeczki
I ja od samego rańca na nogach,stopy tak mi spuchły,że nie mogę po schodach z sypialni zejść do tego bola niemiłosiernie,ale i tak wczoraj poszłam na pedicure z tymi platfusami i pierwszy raz w życiu strzeliłam sobie róż ze wzorkiem a co...mój Leś powiedzał za różowo.
Byłam wczoraj na powtórnym połówkowym i znów dupa mały nie dał się pomierzyć,pani goniła go po całym brzuchu,raz głowę miał na dole za chwilę u góry,wkladał w usta pępowinę,ale to co miał pokazać zostawił dla siebie.Udało sie tylko pomierzyć kość udową i głowę,nie wiem co oni jeszcze potrzebują.Waży ok 870g.
DZiewczyny mam pytanie czy któraś z Was też ma bardzo wysokie tętno?Ja non stop czuję jak mi serducho wali jak młotem ciężko mi się oddycha i zadyszke mam.

kurcze a czemu az tak spuchalas ??
najwazniejsze , ze jest ok :) moze maly nie lubi byc podgladany :))
tez mam tak niekiedy z pulsem i zadyszka :( chyba normalne to w ,oncu wiecej krwi mamy :)
 
Hej
Nie nadrobie - padam.
Wczoraj wygralam kilka aukcji i jestem przeszczesliwa :)
czekam na wyniki glukozy - samo badanie przereklamowane:-D slodkie to fakt, ale cytrynka + woda do popicia i git majonez. Nic mi sie nie dzialo iwogole wiecej strasznia niz to warte hehe:-D
 
reklama
Nie nadrobię Was od rana... Jestem po wizycie :-( Idę napisać w odpowiednim wątku co i jak i się niestety kładę...

lez duzo bedzie dobrze !!

ale ja mieszkam na parterze!

hehe no to juz wogle przegial pale :/


Hej
Nie nadrobie - padam.
Wczoraj wygralam kilka aukcji i jestem przeszczesliwa :)
czekam na wyniki glukozy - samo badanie przereklamowane:-D slodkie to fakt, ale cytrynka + woda do popicia i git majonez. Nic mi sie nie dzialo iwogole wiecej strasznia niz to warte hehe:-D

w samku to to dobre bylo :) ale po jak sie czulam to juz nie fajnie :/ tak wiec roznie moze to byc , nie kazdy przejdzie to badanie super
 
Do góry