reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witajcie, dzisiaj miałam dzień pełen wrazeń bo obrona pracy licencjackiej i udało sie
biggrin.gif
mam wreszcie upragniony licencjat. Teraz mysle o magisterce....
Moje samopoczucie ogólnie dobrze bo wreszcie zaczyna przechodzic mi kaszel który miałam ponad miesiąc, zrobiłam sobie inhalacje i moze to mi pomogło. Wreszcie mogłam przespac cała noc. Mam jeszcze napadowy , duszacy kaszel ale jest już sporadyczny. Stwierdzam,ze czasami trzeba zaufać swojemu instynktowi a nie lekarzom, którzy chcieli mi podac sterydy. Uwazam ,ze dobrze zrobiłam,że sie nie zdecydowałam na takie leki. Wydaje mi sie,ze to była jakas infekcja wirusowa. Teraz sobie mogę odpocząć, zając się dokształcaniem dzieci i poswięcic czas na naukę angielskiego, bo mi tego brakuje. Myslę że teraz będe częściej do Was zagladać.

Gratulujemy świeżo upieczonej Pani licencjatce :)
 
reklama
Witajcie, dzisiaj miałam dzień pełen wrazeń bo obrona pracy licencjackiej i udało sie
biggrin.gif
mam wreszcie upragniony licencjat. Teraz mysle o magisterce....
Moje samopoczucie ogólnie dobrze bo wreszcie zaczyna przechodzic mi kaszel który miałam ponad miesiąc, zrobiłam sobie inhalacje i moze to mi pomogło. Wreszcie mogłam przespac cała noc. Mam jeszcze napadowy , duszacy kaszel ale jest już sporadyczny. Stwierdzam,ze czasami trzeba zaufać swojemu instynktowi a nie lekarzom, którzy chcieli mi podac sterydy. Uwazam ,ze dobrze zrobiłam,że sie nie zdecydowałam na takie leki. Wydaje mi sie,ze to była jakas infekcja wirusowa. Teraz sobie mogę odpocząć, zając się dokształcaniem dzieci i poswięcic czas na naukę angielskiego, bo mi tego brakuje. Myslę że teraz będe częściej do Was zagladać.

gratulacje !!!
 
Dobra dziewuszki zabieram sie do robienia kotletow mielonych.:)
A potem mam w planach jeszcze pulpety w sosie serowym z ricotta i szpinakiem. A na pierwsze danie zupe krem pomidorowa ze swieza bazylia.
Jak ktos ma ochote to wstawie pozniej przepis.

JAK SIE UDA, to pierwszy raz robie. TAKZE uprzedzam:szok:
Mirek wszystko zle, przypalone, przysolone i nigdy nie powiedzial cos zlego!!:-D nawet jak mial srake!:baffled:
 
Niee, a co to jest talerzyk zupy kremowej??
Do wyboru mielone albo pulpety. Ja nie przepadam za smarzonymi, wole zapiekane w piekarniku!!

POZATYM moj chlop zje nawet 4dania, po calym dniu pracy, tym bardziej ze on nic nie je w pracy!!
 
hejka dziewczyny ja już po wizycie....ufff szyjka ma 35,5mm...wow jestem w szoku że zrobiła takie postępy przez to leżenie...lekarz kazał mi dużo leżeć ale nie muszę cały czas....więc mogę jeździć do mamy na ogród i tam odpoczywać....dzieciaki ważą po 1164g i 1065g:) moje kochane grubaski....lekarz powiedział że sterydy na płucka daje się jak grozi przedwczesny poród...więc ja nie dostane:D....i że jeszcze 8 tygodni i dzieciaki się pojawią...:) ale czy to będzie cesarka czy naturalny to się okaże.....pytałam sie o bezpieczeństwo naturalnego porodu...bo się boję o niedotlenienie tego drugiego bobaska...i powiedział że jak dzieciaki są ładnie ułożone to nic nie grozi....więc mam się nie martwić i nie czytać głupot na necie:) aa i mój lekarz też jest z bliźniąt...i mówił mi że wyszedł jako drugi naturalnie i cooo....heheh i jest spoko
 
wrocilam :)

ja juz po uczcie nalesnikowej jestem
ale mi smakowaly tak ze wciaglam dwa:) zeby nie bylo za malo kalori w nich to jeszcze do srodka torche nutelli dalam hahahahahahhahaha

Dobra dziewuszki zabieram sie do robienia kotletow mielonych.:)
A potem mam w planach jeszcze pulpety w sosie serowym z ricotta i szpinakiem. A na pierwsze danie zupe krem pomidorowa ze swieza bazylia.
Jak ktos ma ochote to wstawie pozniej przepis.

JAK SIE UDA, to pierwszy raz robie. TAKZE uprzedzam:szok:
Mirek wszystko zle, przypalone, przysolone i nigdy nie powiedzial cos zlego!!:-D nawet jak mial srake!:baffled:

uwielbiam mielone z mizeria , chyba zrobie jutro :) a pilpeciki mialam 2 dni temu ale w pomidorowym sosie :)

hejka dziewczyny ja już po wizycie....ufff szyjka ma 35,5mm...wow jestem w szoku że zrobiła takie postępy przez to leżenie...lekarz kazał mi dużo leżeć ale nie muszę cały czas....więc mogę jeździć do mamy na ogród i tam odpoczywać....dzieciaki ważą po 1164g i 1065g:) moje kochane grubaski....lekarz powiedział że sterydy na płucka daje się jak grozi przedwczesny poród...więc ja nie dostane:D....i że jeszcze 8 tygodni i dzieciaki się pojawią...:) ale czy to będzie cesarka czy naturalny to się okaże.....pytałam sie o bezpieczeństwo naturalnego porodu...bo się boję o niedotlenienie tego drugiego bobaska...i powiedział że jak dzieciaki są ładnie ułożone to nic nie grozi....więc mam się nie martwić i nie czytać głupot na necie:) aa i mój lekarz też jest z bliźniąt...i mówił mi że wyszedł jako drugi naturalnie i cooo....heheh i jest spoko

super wiadomosc :)))))))
no wiec kochana odpoczywamy i jeszcze raz odpoczywamy a wszytsko bedzie super :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Elfit no jak takie male pieniadze to jasne , ze kupuj :) po co pozniej przeplacac :)
co do pogody to sie ciesz , ze macie raz chlodniej troche raz cieplej
u nas caly czas ponad 30 dychy w cieniu i ja juz mam dosc :/ bez ciazy ludzie narzekaja i nie maja sil , a ja to juz wogle czuje sie jak slon w piekarniku :-D


Atram oj beda baty za pisanie posta pod postem :wściekła/y:


ja mam wesele pod koniec sierpnia i też już za sukienkami się rozglądam :) ta mi się podoba: Sukienka Romance Ecru www.modnybrzuszek.pl ale nie wiem czy rękaw nie za długi?

sliczna ta sukienka i cena fajna :)

A mnie własnie teściowa wkurzyła bo pracuje ona tzn jest salową na ginekologi w szpitalu w którym pracuje i na siłe chce mnie uszcześliwić i tutaj zagłaskanie na śmierć jest super podsumowaniem u nas sa dwie polozne w szkole rodzenia tak namieszała ze obie nas zaprosiły i wogóle i mialam problem której odmowić zanim ja sie na którąś zdecydowałam, teraz chce mojemu ginkowi opowiadać ze ja to jej synowa znów coś namiesza a ja nie lubie takich akcji i koniec zwłaszcza ze on i tak jest dobry a ja jej nie potrzebuje juz powiedziałam marcinowi ze jak bede rodzic i bedzie mi sie krecic koło dupy to obydwoje wypieerrrrr z porodówki:wściekła/y: a najgorsze jest to ze ona sie nie zapyta nawet czy może powiedzieć ze cos tam tylko robi a informuje mnie po jak ma problem w przypadku polożych tak jak była ogólnie wstretna wtracająca sie baba ktora nie zna słowa nie dziękuję!!!! brrrrr

pewnie chce dobrze :) szkoda tylko , ze nie za bardzo slucha czego ty chcesz ... moze niech twoj M jej powie co nie co :)

Witajcie, dzisiaj miałam dzień pełen wrazeń bo obrona pracy licencjackiej i udało sie
biggrin.gif
mam wreszcie upragniony licencjat. Teraz mysle o magisterce....
Moje samopoczucie ogólnie dobrze bo wreszcie zaczyna przechodzic mi kaszel który miałam ponad miesiąc, zrobiłam sobie inhalacje i moze to mi pomogło. Wreszcie mogłam przespac cała noc. Mam jeszcze napadowy , duszacy kaszel ale jest już sporadyczny. Stwierdzam,ze czasami trzeba zaufać swojemu instynktowi a nie lekarzom, którzy chcieli mi podac sterydy. Uwazam ,ze dobrze zrobiłam,że sie nie zdecydowałam na takie leki. Wydaje mi sie,ze to była jakas infekcja wirusowa. Teraz sobie mogę odpocząć, zając się dokształcaniem dzieci i poswięcic czas na naukę angielskiego, bo mi tego brakuje. Myslę że teraz będe częściej do Was zagladać.

gratulacje !!

hejka dziewczyny ja już po wizycie....ufff szyjka ma 35,5mm...wow jestem w szoku że zrobiła takie postępy przez to leżenie...lekarz kazał mi dużo leżeć ale nie muszę cały czas....więc mogę jeździć do mamy na ogród i tam odpoczywać....dzieciaki ważą po 1164g i 1065g:) moje kochane grubaski....lekarz powiedział że sterydy na płucka daje się jak grozi przedwczesny poród...więc ja nie dostane:D....i że jeszcze 8 tygodni i dzieciaki się pojawią...:) ale czy to będzie cesarka czy naturalny to się okaże.....pytałam sie o bezpieczeństwo naturalnego porodu...bo się boję o niedotlenienie tego drugiego bobaska...i powiedział że jak dzieciaki są ładnie ułożone to nic nie grozi....więc mam się nie martwić i nie czytać głupot na necie:) aa i mój lekarz też jest z bliźniąt...i mówił mi że wyszedł jako drugi naturalnie i cooo....heheh i jest spoko

wow juz niezle waza :)))
super , ze jest wszystko ok i masz madrego lekarza widze :) napewno bedzie dobrze !!
 
Do góry