reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam sie po weekendzie :-) Zeby was nadrobic, to by trza caly dzien czytac, a i tak byscie w ciagu tego dnia dopisaly kolejne 10 stron :tak: Nad morzem atak meduzowy, wiec zostalo mi spacerowanie po plazy i opalanie, ale i tak uwielbiam, w przeciwienstwie do mego F. ktory cierpial, ale znosil dzielnie :-D Dzis ogarnelam domek i ide w koncu cos zjesc, bo glodna jestem okrooopnie. Buziaki wszystkim mamusiom
 
reklama
kobietki wiecie jak to jest z urlopem po narodzinach dziecka np tym tacierzynskim czy on przysluguje grzegorzowi jezeli my nie jestesmy malzenstwem?? ja sie na tym kompletnie nie znam ale moze ktoras z was sie w tym orientuje??
 
Cześć dziewoje,
u nas taki gorąc że nawet się wychylam z domu ;O albo jest zimno albo jest skwar.. czy my nie możemy mieć normalnego lata??! :baffled:

justyś miłego wypoczynku!!!

Cześć Dziewczęta :) Dziś idziemy do Pana Doktora zobaczyć sie z młodym na USG :D Już sie nie moge doczekać !!! Od rana mam dobry humooooooor:-D Miłego dnia życzę :*!
kciukasy na drogę &&&&&&&&&&&&

dominika, asionek kupuje ciuszki.. bo nie mogę się oprzeć a takie okazje że szok.. za 20zł to mam kilka kompletów :)
hejka mamuśki....ja dzisiaj strasznie się boję mojej wizyty u gina...nie chcę iść do szpitala...:( mam nadzieję że szyjka się trzyma i że wszystko jest oki....dawno się tak nie stresowałam przed wizytą...wrrrrr
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wszystko będzie dobrze, ja też się stresuje.. mam w środę.. aż mi sie śni po nocach :hmm:
wizytę mam na 15...brrrrr....
a z wyprawki bardzo się cieszę bo tylko kosmetyki zostały już wszystko mam...nareszcie...cały czas pralki stawiam i piorę ciuszki dziecią....a potem prasuję na raty.... w jakim proszku pierzecie?? ja kupiłam dzidziusia....
ja też kupię dzidziusia, mam też próbkę loveli ale z praniem ciuszków jeszcze poczekam do sierpnia :tak:
niamiii az sie zaslinilam :szok:
tez chce :))
:-D uważaj na klawiaturę.. ja mam ciasto z rabarbarem, przypomniałyście mi właśnie o nim..
kobietki wiecie jak to jest z urlopem po narodzinach dziecka np tym tacierzynskim czy on przysluguje grzegorzowi jezeli my nie jestesmy malzenstwem?? ja sie na tym kompletnie nie znam ale moze ktoras z was sie w tym orientuje??
akt urodzenia dziecka wystarczy i urlop normalnie mu przysługuje :tak:

dziewczyny!!! wesele w tę sobotę a ja zakładam sukienkę i pod biustem ledwo się mieszczę!!! Boję się że jak odetchnę głębiej to rozerwę suwak :-( no i muszę szybko kupić coś na zmianę :-(
 
Cześć dziewoje,
u nas taki gorąc że nawet się wychylam z domu ;O albo jest zimno albo jest skwar.. czy my nie możemy mieć normalnego lata??! :baffled:

justyś miłego wypoczynku!!!


kciukasy na drogę &&&&&&&&&&&&

dominika, asionek kupuje ciuszki.. bo nie mogę się oprzeć a takie okazje że szok.. za 20zł to mam kilka kompletów :)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wszystko będzie dobrze, ja też się stresuje.. mam w środę.. aż mi sie śni po nocach :hmm:

ja też kupię dzidziusia, mam też próbkę loveli ale z praniem ciuszków jeszcze poczekam do sierpnia :tak:

:-D uważaj na klawiaturę.. ja mam ciasto z rabarbarem, przypomniałyście mi właśnie o nim..

akt urodzenia dziecka wystarczy i urlop normalnie mu przysługuje :tak:

dziewczyny!!! wesele w tę sobotę a ja zakładam sukienkę i pod biustem ledwo się mieszczę!!! Boję się że jak odetchnę głębiej to rozerwę suwak :-( no i muszę szybko kupić coś na zmianę :-(



ja mam wesele pod koniec sierpnia i też już za sukienkami się rozglądam :) ta mi się podoba: Sukienka Romance Ecru www.modnybrzuszek.pl ale nie wiem czy rękaw nie za długi?
 
kasia- wiesz co rekaw moze i nie za dlugi ale ten dekolt wydaje mi sie ze bedzie nam klatkę powiekszał tzn mi napewno by powiekszyl cycki jeszcze bardziej i na górze wtedy jestem kwadrat ja zawsze cos szukam w szpic lub takich ale glebszych dekoltów.

A mnie własnie teściowa wkurzyła bo pracuje ona tzn jest salową na ginekologi w szpitalu w którym pracuje i na siłe chce mnie uszcześliwić i tutaj zagłaskanie na śmierć jest super podsumowaniem u nas sa dwie polozne w szkole rodzenia tak namieszała ze obie nas zaprosiły i wogóle i mialam problem której odmowić zanim ja sie na którąś zdecydowałam, teraz chce mojemu ginkowi opowiadać ze ja to jej synowa znów coś namiesza a ja nie lubie takich akcji i koniec zwłaszcza ze on i tak jest dobry a ja jej nie potrzebuje juz powiedziałam marcinowi ze jak bede rodzic i bedzie mi sie krecic koło dupy to obydwoje wypieerrrrr z porodówki:wściekła/y: a najgorsze jest to ze ona sie nie zapyta nawet czy może powiedzieć ze cos tam tylko robi a informuje mnie po jak ma problem w przypadku polożych tak jak była ogólnie wstretna wtracająca sie baba ktora nie zna słowa nie dziękuję!!!! brrrrr
 
Witajcie, dzisiaj miałam dzień pełen wrazeń bo obrona pracy licencjackiej i udało sie
biggrin.gif
mam wreszcie upragniony licencjat. Teraz mysle o magisterce....
Moje samopoczucie ogólnie dobrze bo wreszcie zaczyna przechodzic mi kaszel który miałam ponad miesiąc, zrobiłam sobie inhalacje i moze to mi pomogło. Wreszcie mogłam przespac cała noc. Mam jeszcze napadowy , duszacy kaszel ale jest już sporadyczny. Stwierdzam,ze czasami trzeba zaufać swojemu instynktowi a nie lekarzom, którzy chcieli mi podac sterydy. Uwazam ,ze dobrze zrobiłam,że sie nie zdecydowałam na takie leki. Wydaje mi sie,ze to była jakas infekcja wirusowa. Teraz sobie mogę odpocząć, zając się dokształcaniem dzieci i poswięcic czas na naukę angielskiego, bo mi tego brakuje. Myslę że teraz będe częściej do Was zagladać.
 
reklama
Do góry