reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

i ja wpadłam się przywitać :)

czekam aż pralka skończy prać, w między czasie szykuje kąpiel storczykowi (ale mi pięknie zakwitł, ma tyle kwiatów że boje się że się połamie:tak:) a jak wstawię kolejne pranie to lecę do teściów prać łóżeczko turystyczne, huśtawkę i materac po siostrzeńcu - trzeba z pogody korzystać. Posprzątaliśmy wczoraj wieczorem a raczej w nocy bo ok 22 sprzątaliśmy. Mój z rańca zrobił mi zakupy a teraz już na budowie dogina:-(. Dobrze że z kotem mogę sobie porozmawiać:-D

widzę że coraz więcej dziewczyn musi lezeć:-( - trzymajcie się dzielnie
 
reklama
a u mnie nie ciekawie z mężem znowu, ale co będę pisać...
winny temu jest alkohol i szwagierka...:wściekła/y:

na razie przeniosłam się do dziadków, zobaczymy na jak długo, we wtorek mam nadzieje ruszy sprawa mieszkania...
mam nadzieje... bo ja tam nie wracam.
 
hej, hej wstalam i ja

a pro po płaczów to ja nad morzem tak miałam caly tydzień o coś beczałam raz pobeczałam sie w knajpie ze rybka którą zamówiłam byla mala i sie nie najadlam
yes2.gif
wyobrażacie sobie mine kelnerki
cool2.gif
no niezle :))))

hehe mam nadzieje , ze sie uda :)
udalo sie czy nie ???

yeeeeaaaaaaaaaaaa, udalo sie :-D:-)
 
Dzień Dobry,

Melduję się ze słonecznych gór :-D pogoda bossskkkka, niebo lazurowe, słońce świeci, relaksacja w toku :tak: a i najważniejsze Milena ma towarzystwo w swoim wieku więc luz dziecka nie ma

buźka dziewczyny
 
Korzystaj z tych dobrodziejstw Miłka :)

u mnie tez dzisiaj ladnie, zaraz wyruszam na maly shopping, kolezanka po mnie karoca zajedzie, a wieczorem idziemy na grilla do znajomych
wkoncy wyjde z tego domu i przestane patrzyc na ten balagan wszedzie
 
Hejo:-)

Alez mi noc minela...Mialam taki sen ze szok. Snilo mi sie ze moj PAN przywlokl do domu pania do towarzystwa bym mogla sobie z "kims" pogadac:szok:
I ona godotykala i wogole... #Skonczyl sie na tym ze odeszlam od niego:szok::szok:
Nie no beznadziejny....

U nas wkoncu slonce wyszlo, bo tak lalo dwa dni ze nosa wysadzic sie nie dalo....
 
Dzidzia za nisko i chce juz wyjsc a przeciez jeszcze mu nie wolno!!
To uwazaj na siebie!
DOBRY Dziewczynky :-D

W końcu tak jak lubie na swoich smieciach z kawką i przy BB jupiiiii:-D a pro po płaczów to ja nad morzem tak miałam caly tydzień o coś beczałam raz pobeczałam sie w knajpie ze rybka którą zamówiłam byla mala i sie nie najadlam :tak: wyobrażacie sobie mine kelnerki :cool2:

A dziś u mnie piękna pogoda brzuszek jeszcze jakis taki dziwny jest ale nie czuje ze jest twardy on mi chyba podrósł ciutkę po tych gofrach wszystkich :zawstydzona/y: dzis na wadze +9 kg :szok:

Męża zaraz wyślę po zakupki a sama się pobyczę na kanapie :tak: z wami
No to fajna jazde mialas!
Takiego polskiego gofra sama cheznie bym zjadla.A 9kg to jeszcze nie tak duzo:-)
a u mnie nie ciekawie z mężem znowu, ale co będę pisać...
winny temu jest alkohol i szwagierka...:wściekła/y:

na razie przeniosłam się do dziadków, zobaczymy na jak długo, we wtorek mam nadzieje ruszy sprawa mieszkania...
mam nadzieje... bo ja tam nie wracam.
Przykro mi ze masz takie problemy
hej, hej wstalam i ja

no niezle :))))

udalo sie czy nie ???

yeeeeaaaaaaaaaaaa, udalo sie :-D:-)
Gratulacje!!!Niedlugo wszystkie bedziemy Hakerami;-)
Dzień Dobry,

Melduję się ze słonecznych gór :-D pogoda bossskkkka, niebo lazurowe, słońce świeci, relaksacja w toku :tak: a i najważniejsze Milena ma towarzystwo w swoim wieku więc luz dziecka nie ma

buźka dziewczyny
Baw sie dobrze i wypoczywaj.Tylko nie baluj za duzo!!
Korzystaj z tych dobrodziejstw Miłka :)

u mnie tez dzisiaj ladnie, zaraz wyruszam na maly shopping, kolezanka po mnie karoca zajedzie, a wieczorem idziemy na grilla do znajomych
wkoncy wyjde z tego domu i przestane patrzyc na ten balagan wszedzie
Udanych zakupow zycze
 
reklama
nooo to fajnie kingolinka że się trzyma...

Asionek cieszę się że dobrze się czujesz...ale naprawdę się nie przemęczaj nie ma co ryzykować...

no dlatego tylko delikatnie ogarnelam mieszkanie i wsio na dzisiaj :)
pozniej z moim zakupy , pranie to samo sie pierze i mam w nosie :)
jutro nad morze :)))

a u mnie nie ciekawie z mężem znowu, ale co będę pisać...
winny temu jest alkohol i szwagierka...:wściekła/y:

na razie przeniosłam się do dziadków, zobaczymy na jak długo, we wtorek mam nadzieje ruszy sprawa mieszkania...
mam nadzieje... bo ja tam nie wracam.

kurcze wsumie dobrze , ze sie przenioslas !! moze to da mu do myslenia troche :/ jakis niepowazny facet i tyle ... i chyba za duzo tego piwkowania
trzymaj sie dzielnie i nie popuszczaj !! jak zrobisz to teraz to pozniej juz tak latwo nie doprowadzisz go do porzadku

hej, hej wstalam i ja

no niezle :))))

udalo sie czy nie ???

yeeeeaaaaaaaaaaaa, udalo sie :-D:-)

hehe no udalo sie , ale w cytattach nie wiadomo do kogo piszesz :) nie kasuj nicka z ramki :)

Dzień Dobry,

Melduję się ze słonecznych gór :-D pogoda bossskkkka, niebo lazurowe, słońce świeci, relaksacja w toku :tak: a i najważniejsze Milena ma towarzystwo w swoim wieku więc luz dziecka nie ma

buźka dziewczyny

udanego wypoczynku i duzo slonka :)

Hejo:-)

Alez mi noc minela...Mialam taki sen ze szok. Snilo mi sie ze moj PAN przywlokl do domu pania do towarzystwa bym mogla sobie z "kims" pogadac:szok:
I ona godotykala i wogole... #Skonczyl sie na tym ze odeszlam od niego:szok::szok:
Nie no beznadziejny....

U nas wkoncu slonce wyszlo, bo tak lalo dwa dni ze nosa wysadzic sie nie dalo....

takie sny sa do du... ja pozniej cala rozbita chodze , chociaz to przeciez sen tylko :)
 
Do góry