reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Hejka,

U mnie dziś pogoda pod psem leje całą noc i teraz też muszę sie ogarnąc i zabrac za pakowanie bo jutro wyjeżdzamy.... sivi, magda mr a bierzesie jakies magnezy itd moze to pomoże w rozciąganiu się macicy?
 
reklama
lil_maja to witamy ponownie ;-)
Ivi1 zazdroszczę :tak:
Magda_Mr mamuśka ma rację, może lepiej zadzwonić?
Mamuśka może uczulenie na kosmetyk? Albo efekt opalania, może ciut za mocno jednak?
sivi kilka dni przerwy miałam to trzeba było się wyżyć
Jeśli faktycznie American Pie to widziałam na 100% bo oglądałam wszystkie części
 
hej hej :-) oooj mi to się nawet wstawać nie chciało taka brzydka pogoda masakra juz by mogło sie poprawić nawet po loda do sklepu się nie chce iść :no: he ale czeka poranna kawa .;)
 
Justyś- moje kondolencje
[*] dobrze ze poszłaś do kaplicy, potem nie będziesz żałować ze sie nie pożegnałaś !!!! Wiem ze to straszne przeżycie tym bardziej teraz jak jesteś w ciązy ale już tak ten świat jest zrobiony, :(((((((
Ewa właśnie używam ten spray z ziajki, bo jak byłam w podróży poślubnej to sie cholera dzięki niemu spiekłam ale potem byłam ładnie opalona wiec teraz go stosuje do solarium a jeszcze dokupiłam dziś bete karoten w tabl wiec myśle ze za pare seansów juz bede mogła nogi wystawić i nie bede straszyć
aha i te lampy mają 200w bo sie dziś przyjżałam ;D czyli za mocne ???

Oj dziewczyny ja to i bez ciązy mam teraz duży biust :( nie mogę sie go pozbyć , teraz spadło mi po urlopie 4 kg, w pasie 5 cm mniej a biust jaki był taki jest !! noszę miseczkę D !!!!!
mi spadł dopiero po półroku, więc może u ciebie nawet nie zdąży, bo będzie fasolka :)

malutka, ale nie schizuj, biust ci się powiększa więc kto wie do końca jeszcze trochę, a jak się zamlecza to będzie 75D :)

Magda_Mr pisałaś czasem na ciąża po poronieniu, bo wydaje mi się, że znam stamtąd twój nick??
biggrin.gif
mój gin w mocniejszych bólach to mi każe nawet 2 nospy 40mg wziąć i poleżeć, zazwyczaj przechodzi, ale na twoim miejscu i tak bym do gina przedzwoniła

kasia, małami
miłego odpoczynku

pysia no i sie nie wybieram na sr
yes2.gif
, bo raz że nie będe wydawać 200zł, a dwa zajęcia zaczynaja się 1 września, a kończą pod koniec października, więc nie wiem czy zdążyłabym być na wszystkich zajęciach. Nie mówiąc już o tym, że pogadałam z koleżanką i stwierdziła, ze położna w trakcie porodu i tak jej mówiła co ma robić a ze szkoły rodzenia niewiele wykorzystała więc klamka zapadła

lil_maja
witaj, my się chyba jeszcze nie znamy :)

u mnie leje od wczoraj, ale w domu gorąco :/ ja tam z tej pogody się cieszę, bo mi przynajmniej stopy nie puchną ;-)
 
hejka mamuśki...ja tylko na chwilkę bo z mężusiem mamy dzisiaj wolny dzień...więc trzeba korzystać:p trzymajcie kciuki bo idę do ginka...mam nadzieje że będzie wszystko oki....pozdrawiam i miłego dnia życzę:)
 
ilonka - mąż oczywiście nie narzeka zresztą który by narzekał jakby miał na własność takie bufory hehe, teraz to mi sie takie bardziej zflaczałe zrobiły ale nadal sa duże, zreszta co sie dziwić, najpierw ciąza zaraz znów ciąża to nie miały kiedy odetchnąć i takie zostały !!!!

dzis 37 dzien po poronieniu a tu cisza @ brak, no ale do 6 tyg czekam spokojnie jak nie przyjdzie trzeba isc po cos na wywołanie !!! Niby było to poronienie samoistne ale tabletki miałam aplikowane zeby poronić wiec moze dlatego tak długo muszę czekać na następny okres !!!
Zdąrzyłam do domu wejść to luneło ostro i tak pada ciągle, pogoda barowa łeeeee !!!!! Ale może mąż wcześniej wróci skoro i w Wawie pada a raczej na razie mży !!!!!

Rabbit heeeeej :))))))) trzymam kciuki :) na pewno jest dobrze :)
 
reklama
hejka mamuśki...ja tylko na chwilkę bo z mężusiem mamy dzisiaj wolny dzień...więc trzeba korzystać:p trzymajcie kciuki bo idę do ginka...mam nadzieje że będzie wszystko oki....pozdrawiam i miłego dnia życzę:)
powodzenia na wizycie
biggrin.gif


witam się. ja już od rana z czekoladą siedzę :tak:
 
Do góry