reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dzień dobry!
Wpadłam przywitać się z samego rana, bo później to czeka mnie taki maraton, że aż strach:shocked2: Z piątku na sobotę uciekamy nad morze, a więc będę zaglądać tak często jak to tylko będzie możliwe:-) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:-)
 
reklama
Witam się i ja
Pysia, dziękować ,ale Twój też by się zapierał ,że to nie jego
Werka spoko sąsiedzi głuche A z szarlotką to nie jestem pewna, jaki tytuł?? :-D
 
Hej Laseczki! Postanowiłam się z Wami przywitać, kiedyś na początku tutaj pisałam, potem ciąża dała mi mocno w kość i zrezygnowałam z forum, ale od paru dni zaczęłam się cieszyć swoim stanem i zajrzałam do Was. Październik już niedługo :) Ja czekam niecierpliwie :))))
 
Witam sie i ja o poranku :-) Lece sie szykowac i pakowac na weekend, bo staramy sie korzystac ze sloneczka i w weekend moorzeeeeeeee :-) Uwielbiam, nawet jesli moj cierpi i nie wie gdzie sie chowac przed sloncem :tak:
 
Dzien dobry :)
Wpadlam z mysla, ze bede pierwsza a tu klops:zawstydzona/y::-) same ranne ptaszki :)
Dziekuje, ze rozumiecie:tak:

U mnie noc tragiczna. Nie wiem co sie dzialo ale tak mnie bolal brzuch... Dol... Taki dziwny dyskomfort, nie jak na @, sama nie wiem jak. Nawet no-spa nie pomogla i teraz nie wiem co dalej. Pobolewa mnie juz jakis czas wieczorami, ale lekarka mowila, ze ok jest wiec chyba grzecznie poczekam...
 
Dzień dobry kochane :********

My dopiero co wstaliśmy:) Dał mi pospać dziś mały łobuz :D na szczęście bo kurcze zasnęłam dopiero po 2 !!!!!
Wszystko mnie swędziało po tym solarium przeklętym !! I nie wiem dlaczego !!!!!!!! Cyce brzuch mi sie troszeczkę przypiekły i nogi z tyłu też ale to tak lekko, no ale czemu mnie wszystko drapało ??? Moze Ewa jak przyjdzie to mi powie co nie tak jest !!!!!!!
Lena- tak jak wyczytałaś u mnie wszystko dobrze ;) Stanęłam na nogi i ide dalej :D Nie mam wyjścia - muszę :D
Dziś znów pogoda taka ze sie odechciewa wszystkiego łeeeeee !!!!!!! Kiedy to lato w koncu bedzie !!!!!!
Dobrze że dziś piątek juz, mam nadzieje ze mój wróci dziś do domu !!!!!!
Magda a może zadzwoń do swojego lekarza i powiedz o tych bólach, wiesz lepiej nie bagatelizować tego, i miec czyste sumienie !!!
A teraz też boli czy juz nie ????????
 
Cześć zboczki niewyżyte!!
Dałyście chłopom popalić po wczorajszych wieczornych zbereźnych gadkach?:-D
Witam się i ja
Pysia, dziękować ,ale Twój też by się zapierał ,że to nie jego
Werka spoko sąsiedzi głuche A z szarlotką to nie jestem pewna, jaki tytuł?? :-D
American Pie chyba :-)
Dzien dobry :)
Wpadlam z mysla, ze bede pierwsza a tu klops:zawstydzona/y::-) same ranne ptaszki :)
Dziekuje, ze rozumiecie:tak:

U mnie noc tragiczna. Nie wiem co sie dzialo ale tak mnie bolal brzuch... Dol... Taki dziwny dyskomfort, nie jak na @, sama nie wiem jak. Nawet no-spa nie pomogla i teraz nie wiem co dalej. Pobolewa mnie juz jakis czas wieczorami, ale lekarka mowila, ze ok jest wiec chyba grzecznie poczekam...

Ja tak mam już 2 tygodnie. Wieczorami najgorzej, jakby mięśnie w dole brzucha, czasem to jest aż taki kłujący ból że się ruszyć nie mogę, ale to ponoć wiązadła i ma tak być.
Ja się wczoraj dowiedziałam że to stawianie się macicy to skurcze :szok: spoko, w drugiej ciązy jestem a głupia jak but. Coś często mnie ostatnio te skurcze dopadają, za dużo łażę i za szybko wszystko robie. Więcej leżenia by się przydało a ja na odwrót, jak w pierwszym trymestrze flak i nogi z łóżka nie wystawiałam to teraz takiej energii z każdym dniem nabieram że przed ciążą tak nie miałam. A tu trzeba się zatrzymać!
 
reklama
ilona24 no wlasnie teraz nie, spoko jest, nic nie boli. A te to tak jak sivi pisze jakby miesnie, jakies klucia
sivi stawianie macicy?? kurcze to to samo co twardnienie brzuszka?? bo tego jakos nie mam, wiec chyba luz narazie:tak:
 
Do góry