reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

czesc dziewczyny :) melduje sie tutaj , bo wczoraj zrobilam test no i wyszedl pozytywnie !!!

Edyta ja juz swoj wklejalam na staraczkach ;) a dzisiaj patrze na niego i juz nie dziala :wściekła/y:
dobrze , ze mam jeszcze zwyklaka to sobie zrobie na pamiatke :)

no i dolaczam do zon zawodowych kucharzy :) tylko , ze u nas to ja raczej w kuchni siedze hehe

Witaj Asionku dawaj termin porodu,bo mam zaszczyt wpisywania na liste :-D
Asionek a Ty przed terminem @ robilas test prawda ??
 
reklama
czesc dziewczyny :) melduje sie tutaj , bo wczoraj zrobilam test no i wyszedl pozytywnie !!!

Edyta ja juz swoj wklejalam na staraczkach ;) a dzisiaj patrze na niego i juz nie dziala :wściekła/y:
dobrze , ze mam jeszcze zwyklaka to sobie zrobie na pamiatke :)

no i dolaczam do zon zawodowych kucharzy :) tylko , ze u nas to ja raczej w kuchni siedze hehe

do wklej linka tutaj proszę
 
Jestem juz !!!!!!!! Mały śpi :)
NO proszę jakie świetne idealne krechy !!!!!!!!!!!!! ja też takie juz chce .Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!!!!!!!!!!!!
Witamy nową Fasoleczke :):):):)Asionek- gratuluje Ci!!!!!!!!!!!!!! zaraz wysyłam zaproszenie do naszej GRUPY !!! :D:D

No właśnie w któym dniu cyklu robiłas test ????Przed @ jeszcze???????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A gdzie sie podziala nasza Pysia ???????????

Ja i Asionek mialysmy testowac w niedziele ale ona siknela dzisiaj :tak:
 
ja test robilam wczoraj 4 dni prze @ , takze sie pospieszylam , ale objawow mialam juz dosc sporo i przeczucie , ze cos tam juz jest :)

zaraz poszukam fotki testu :)

dzieki za przyjecie do grupy
 
reklama
ja test robilam wczoraj 4 dni prze @ , takze sie pospieszylam , ale objawow mialam juz dosc sporo i przeczucie , ze cos tam juz jest :)

zaraz poszukam fotki testu :)

dzieki za przyjecie do grupy

łooooooooooooo..... to szybciutko Ci wykrył ciąże !!!!!!!!!!!! tylko sie cieszyc :):):) Ale zazdroszczę, ja nie mam żadnych objawów, wiec szansa malutka !!!!:(

Linnea
dobranoc :) Mnie bedzie mało na weekendzie , bo jak mąż w domu to spędzamy cały czas razem !!!
 
Do góry