reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja się cieszę, że nie kombinowałam tak z tymi dniami testowania, chociaż te cykle doskonale pamiętam ;)
 
reklama
Dziewczyny te ktore juz maja dzieci,czy ktoras z was miala sposob "na dziewczynke" albo na "chlopca"
 
Karolina dla mnie staranka na chlopca lub dziewczynke to jest tak samo jak z losem na loterii,nigdy nie wiesz co bedzie :-)

Mere a ty testowalas po terminie @ ?
 
Jezu oczy mi sie zamykaj .chyba sie drzemne,pozniej naturalnie wroce!!!!!!!!!!!!!!!!Dzieki za forum,moj maz wroci z pracy w nocy,a dzieci w weekend moga grac na konsolach,takze pozamykali sie po szkole w swoich pokojach i maja mnie w glebokim powazaniu
 
Podobno jest sposób na to ale ja jakos nie wierze w to !!! Jak stara sie o pierwsze dziecko to przewaznie sie o tym nie mysli czy sie chce synka czy córeczke, ale jak juz ma sie to jedno czy wiecej dzieci to sie mysli i kombinuje co zrobić zeby byla np córeczka !!!! Tak jak jest u mnie :) mam synka wiec teraz pragne córe, ale jedno jest najwazniejsze zeby bylo zdrowe !!!!!

Pysia , tak mąż wyjeżdza w delegacje na 5 dni wiec mamy go tylko na weekend , a w tym cyklu wziął sobie nawet urlop kiedy wypadały mi płodne, no zobaczymy czy coś zmajstrowaliśmy czy nie , tak czy owak urlop był baaaaaaaaaardzo przyjemny :p:p:
 
Dla mnie tez to jest najwazniejsze zeby bylo zdrowe,ale mam trzech synow i bardzo bym chciala miec corke..Wedlug moich obliczen kalendarzowych i tego co poczytalam na internecie to moglo sie udac.Ale najwazniejsze ze wogole bedzie!
 
reklama
MAMUSKA to majsterkowicze z Was ;D
Aa nie zazdroszcze tych 5 dni bez meza :(
No i nie watpie, ze urlop byl bardzo przyjemny :) ciekawe co z tego Waszego majsterkowania wyszlo
 
Do góry