reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Mere mam nadzieje że tak w sumie to dopiero zaczeliśmy się starac w styczniu jeśli to można nazwac staraniem, po prostu spontaniczna decyzja ale naprawde bardzo bardzo chciałabym żeby sie udalo



Mamuśka ja też właśnie byłam zaskoczona obecnością śluzu tzw plodnego 3 dni temu który utrzymuje się aż do dzisiaj bo zawsze przed miałam suchusieńko
 
Ostatnia edycja:
No i się załatwiłam - boli mnie głowa, gardło i temp. 37,4 :angry: Idę robić obiad, później będę nadrabiać cały dzień Waszej produkcji ;-)

Acha, wszystkiego dobrego dla Natanka :-D
 
Witam Was jestem tu nowa kurcze ciekawe co będzie u mnie w sumie 2 testy nic nie wykazały no może na jednym mialam wrażenie że widze taka bledziusią kreskę tą drugą ale ogolenie to dzisiaj mam dostac @ chociaż zawsze mam regularnie i zawsze nawiedza mnie kolo 5 rano a tu dzisiaj nic i zauważyłam jedynie od kilku dni tzw plodny śluz i to duża ilośc.... i sama już nie wiem narazie nie robie testu bo nie chce sobie robic nadzieji nie potrzebnie i nie chce się rozczarowac,,,,


Hej Gabriela. trzymam kciuki &&&&&&&&&& żeby sie jednak okazało ze jestes w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!! życzę Ci tego , tym bardziej ze masz regularne a jak na razie cisza wiec jest nadzieja !!!!!!!!!!:):):):):):)
 
reklama
Dziewczyny jak się dodaje suwaczki????
Nacisniej na ktorys mój i ci stronka wyskoczy a dalej to powinnas sie połapać :)
tzn na koncu juz samym bedziesz musiala skopiowac Kod BB i sobie go wkleić w swoją SYGNATURĘ ( w ustawieniach profilu)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry