reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

jak narazie nie ma co sie cieszyc na zapas :p:p
Zimno mi coś wryyyyyyyyy... trzeba będzie kaloryfer na całą pare włączyć !!!
Jak to dobrze ze mężulek wraca juz .. ufff!!! :) Nawet dobrze bo tak to mi czas szybko leci jak On jest !! Wiec sobota zleci i w niedziele testowanko :)
 
reklama
Witam ponownie

E tam.... co ty kochanie mówisz, w cale nie późno bo mój to nauczył sie raczkować jak juz chodził !!! troszke mu sie poprzestawiało !!!!:szok::szok::szok:

hehe, zabawne te dzieci. Ale najwazniejsze ze w ogóle raczkuje bo to bardzo potrzebne do rozwoju.

My już po obiadku, zupka wyszła baaardzo smaczna, mały zjadł aż 2 talerze :szok: i oczywiście dużą łyżką która mu się do dziuba nie mieści ale musi być jak mama bo dla niego te plastikowe dziecięce to są bee
 
Iwonka nasze dzieciaczki są w podobnym wieku tzn mój Jaś jutro kończy 16 miesięcy :) czyli o 2 miesiące jest różnica :)
Mój tak samo dużą łyżką wcina :):):)
 
Juz jestem,musialam zajac sie moim marudkiem...

Ale mi sie nic nie chce,niedlugo T wroci z pracy,ale po drodze odbierze dzieciaki ze szkoly,bo nie chce wychodzic z malym jak jest takie wiatrzysko brrrr

Vileyka a ile dni jestes po terminie @ bo nie pamietam...?
 
Witam, ja dopiero z pracy wrócilam, niedługo nie nadążę z czytaniem tego co tu piszecie;)
Byłam rano u lekarza, jestem teraz zdezorientowana. W sumie dobrze że poszłam bo się okazało że moja endomatrioza sie rozrasta i trzeba ja hamować, ale nie widziałam fasolki bo włśnie schowała sie za tym guzkiem ( a jest spory 2,5 cm średnicy), no i gin mówi, że chyba owu miałm później niż powinnam. Niby wczesna ciąża potwierdzona ale jakoś nie do końca :( następna wizyta za trzy tygodnie - chyba zwariuje:-(
Oczywiście zestaw badań, luteina i czekanie...
Muszę się uczyć bo sesja, a myśli zupełnie gdzie indziej biegną :-(
Z tego wszystkiego kupiłam jeszcze jeden test - może mnie troche podniesie na duchu :)
 
Nie przejmuj sie !!!!!!!!pomysl ile przyjemnosci cie czeka w tym miesiacu,jak bedziecie majstrowac!!!!!!!!!!!!pozytywne nastawienie
 
reklama
coś koło 8 dni..

Mozesz miec za niski poziom hormonu i dlatego wyszedl ujemny,zagniezdzenie moze nastapic od 4-12 dnia po owulacji,wiec jesli u ciebie niedawno nastapilo zagniezdzenie to rzecz jasna ze test moze jeszcze nie pokazac ciazy...powtorz test za kilka dni :tak:
 
Do góry