reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

agamir masz racje ale moj ojciec bardzo chce rzadzic wszystkimi i narzuca swoje zdanie :( ostatnio nawet chcial isc do mojego bylego zeby mi starsze dzieci odebrac bo zrobilam sobie kolczyk w jezyku i z M mielismy kryzys wiec pomyslal ze zadna ze mnie matka i jak sie rozwiode to dzieci beda same:( obrazilam sie na niego strasznie po tym i teraz jakos tak mimo ze ich kocham i zal ciezko wybaczyc ...
 
reklama
Minisia wierze Ci , że czasem mamy dośc swoich rodziców ja tez czasem mam dosć jak mi się wtrącają w życie ale wiem ze nie oge powiedziec bo nie wiem czy sama będę idealna mama jak chłopcy dorosną . Przestałam z nimi walczyć a po 2 po prostu nie mówię im o wszystkim co sie dzieje w naszym zyciu .

wiesz i tak w głębi serca cie kochaka i mysla ze dalej masz kilka lub kilkanascie lat

Ale wiesz najwazniejsze ze jeszcze sa
 
WSPANIAŁE PAŻDZIERNIKOWE MAMUSKI DLA WAS I DLA WASZYCH RODZINKE

W Świętą Noc, życzeń moc, wysłać chcę do Was.

Niech w ten czas będzie nam, cudownie jak w niebie.
Niech uciekną smutki i radość zagości,
Anioł niech odgania wszelkie przeciwności.

 
Widzę, że raczej smutne te swięta będa.
U nas wszystko gotowe aczkolwiek skromnie.
Za to choinka stoi, w kominku ogień, likierek w kieliszku... żyć nie umierać.

Domi myślę ze warto się odezwać w takim dniu do rodziców chociaz po to zeby złożyc życzenia. Może i oni przemyśleli co nieco.
 
Padam na twarz - ale zawsze tak jest przed świętami - człowiek się napiecze, nasmaży ... narobi po pachy i odpoczynku raptem 2 dni.
Ufff .... :-p żartuje święta bardzo lubię - tylko to przygotowanie jest bardzo męczące.

Uleńko tak mi przykro - będę się modlić za męża i córkę twojej koleżanki.

Trina będzie dobrze - tak czuję w głębi serca.

Nika mimo, tego co się wydarzyło jednak zadzwoniłabym do rodziców.

Agamir zdrówka dla maluszków.

Kaka całe szczęście, że wróciło zdrowie do normy.

A teraz życzonka dla Was i Waszych rodzin

[h=6]Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom[/h]
 
A ja wam moje dziewczynki życze świat pelnych milosci, spokoju i pelnych cieplych wspomnien bo mimo nawet przykrych wspomniej gdzies tam sa i te dobre. Życze wam rodzinnej atmosfery, nie niestrawnosci;-) i wymarzonych prezenow.


Ulka ja tez bede sie modlic za meza i corke znajomej...
Dominika ja mysle ze wlasnie swieta sa takim czasem na przelamanie lodow
;-)Trudno jest akceptowac wybory dzieci, tak samo jak trudno nam jest akceptowac wybory rodzicow.

Makowiec mam juz upieczony,babka pomimo ze to nie wielkanoc tez juz jest, w sumie nic innego nie ma no chyba ze wezmiemy pod uwage %, ale w domu bedziemy dopiero w 2 swieto wiec i po co kupowac zarelko;-)cos w lodowce jest,napewno glodni nie bedziemy:-)
Zaraz zabieram sie za mycie podlogi, potem musze wyprasowac ubrania na wigilie bo jutro niestety mykam do pracy do 15...
Udanej wigilii babeczki
 
Zdrówka, szczęścia, pomyślności i przyjemnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Dużo prezentów, wysokiej choinki, smacznego karpia, pysznych dwunastu dań i po prostu miłego spędzenia czasu w gronie najbliższych.

witam, u mnie pierniczk już popieczone, chałupka wysprzatana, pezenty popakowane, jutro makiełki i piernik:tak:, my najpierw idziemy na wigilie do tesciów, a potem do nas- czyli do moich. Damian budzi mi sie w nocy i przez godzine buszuje, tak mu zębole i katar dają popalić.

Trina trzymam kciuki by wszystko było dobrze
Ulka aby szybko z tego wyszli
 
wiem wiem ze to czas na przebaczanie ..zobaczymy jak to jutro bedzie ..wolalabym stanac w drzwiach i porozmawiac niz tak na skypie ehh zawsze swieta sa smutne odkad tu jestem bo zawsze o nich mysle mimo ze mam ze soba dzieci i meza

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.
I siadamy do stołu wokoło
kolędy śpiewamy wesoło,
choinka migocze lampkami
przybrana kolorowymi bombkami.




 
reklama
Wybaczać to trudna sztuka. Sama jej też nie opanowałam, a moze byłabym szczęśliwsza gdyby mi się to udało!

W ten wieczór Wigilijny niech przy Waszym stole panuje zgoda i miłość, a poczucie rodzinnego ciepła i jedności będzie mocnym fundamentem, dodającym sił i odwagi podczas podejmowania najwazniejszych życiowych decyzji.


choinka.jpg
 
Do góry