reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Evelajna dzięki za dobre rady :tak: i życze duzo cierpliwosci bo moja się konczy :-D

A tak spędziliśmy dzień dziecka
 

Załączniki

  • gotowe 650x595.jpg
    gotowe 650x595.jpg
    53,3 KB · Wyświetleń: 39
Evelajna same dobre wieści
magdziuniu jakoś zleci wiem ze ciężko też nie lubie jak M wybywa
ustinja ojejjjjjjj
dorotko wyśpij się tyle ile Oli da
asiu głowa do góry
Aisah sliczne

A u nas był kuzyn- chrzestny malego, młody dostał prezent na DD. I tak siedzieliśmy do wieczorka, młody wykąpany i spi, a my dzisiaj 2 razy widzieliśmy lisa jak się do sąsiada kurnika podkrada, ale wracał pusto, więc mu się nie udało.
 
Witam
Nie miałam internetu, chcę złożyć wszystkim Dzieciaczkom życzonka, spóźnione ale z samego serduszka, Duuuuużżżżooo Zdrówka, Samych Radości z odkrywania świata, Uśmiechu, Przespanych nocek :-)
 
Witam sie i ja z rana. Mały ładnie przespał noc spał od 21 do 7.20, ale obodził się to był przesikany, aż przescieradło mokre, już zakładam 4+ a i tak nie daja rady.
 
No a ja sobie tak myślę że wybiorę się dziś do Wrocławia. Połażę za fotelikiem bo pora na większy bo się potworniak w starym już nie mieści. Muszę jeszcze tylko kaskę od rodziców powyciągać :-pOcho potwór wylazł i mamuśka musi kończyć przygodę z komputerem dzisiejszym dniu :-pMiłego dnia dziewczyny :-)
 
Hej dziewczyny!Kurka,chyba d..a z nadrabiania BB,Miki zaczął raczki na całego i co chwilę muszę go odganiać,bo wszedzie włazi,a te jego pomysły mnie przerastają:szok:do tego próbuje podciągać się przy ławie jak widzi kabel od neta i nie wiem co mam łapać kompa czy jego:szok:teraz marudzi,więc zaraz idę na drzemkę,a brzydka pogoda dziś bleee
Grateczki dla zębusiów i dużo zdróweczka dla maluszków--->czarnaoby nic się nie wykluło....no i d...a z pisania,spadam,bo wyje mój Wyj Miłego dzioneczka buziaki
 
reklama
KAKA a co to dokladnie za rozmowa? jaka praca ? o ktorej mamy dokladnie trzymac kciuki ?
I co Ty sie tak ostatnio malo odzywasz?
MARMA milych zakupow :-)Pochwal sie jak cos upolujesz :-)
USTINJA no dosc dlugo M nie bedzie ale dasz rade :-)
PATI to niezle jak Kamilek 4+ przesikuje
Pochwal sie jaki Kamis dostal prezent od chrzestnego ?
AISAH jejku fajnie spedzony dzien Jakie Ona ma kitki urocze Ona ma takie dlugie wlosy czy jak ?

Witam sie wtorkowo i ja Oli ladnie spala Karmienie bylo w nocy i nad ranem A teraz Oli szaleje na popdlodze z zabawkami Ale puzle jej juz nie starczaja Pelza po podlodze sobie Boje sie czy nie mam jej zimno Bo ja dywanow nie mam ale nie utrzymam jej przeciesz
Okolo 10 ma przyjsc kolezanka z 11 miesiaczna coreczka

Dzis w nocy obudzilam sie i bylo mi strasznie niedobrze Biegunki nie mialam ale strasznie sie meczylam bo siedzialam na wc i z dwuch dziur chcialo mi leciec na szczescie nie zwymiotowalam I trzeslam sie do tego jak galareta Strasznie zimno mi bylo Nie wiem co to bylo Pozniej przed 5 jak Oli mnie obudzila to bylam cala mokra Spocona strasznie Ale teraz boli mnie tylko glowa Nie wiem co to mialo byc Boje sie ze sie rozchoruje :-(

Lece cos posprzatac bo syf w domu a kolezanka zaraz przyjdzie

Oli wlasnie probuje podniesc brzuszek i POZYCJA DO RACZKOWANIA :-)
 
Do góry