reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Chwalę się, że mój były szef (super facet, bardzo miło zawsze go wspominam) odezwał się do mnie właśnie i zaprosił mnie na czwartek na rozmowę do swojej agencji :)
Super wiadomość. Powodzonka :-)
kobieto to masz co robic jak masz taka chałupe:szok:

Witam sie
U nas juz bez goraczki JUPIIIII:-D:-D:-D:-D:-D:-D rano nie pobrałam małej moczu bo zapaskudziła go grubsza sprawa ale teraz ma woreczek i czekam az cos tam bedzie i lecimy do laboratorium;-)
Powodzonka z siusiami i super że nie ma juz gorączki :-)
 
reklama
Kate ale jestes rozrywana:-D:-D:-D

Dorotka taka kasa to zaszalejesz:-p Moj M sie smieje ze chociaz przy podatkach zarabia na dzieciach:-D:-D:-D:-D

Kasia ja co weekend mówie ze dzis gdzies wychodze i jak narazie minoł ponad rok i jeszcze nie wyszłam:rofl2::rofl2::rofl2: jakoś tak mam wielki słomiany zapał:laugh2::zawstydzona/y:

Moli u nas tez na balkonie wietrznie i zimno:crazy::crazy::crazy:

no i nici z dzisiejszego badania:baffled: mała za chiny nie nasika jak ma woreczek:crazy::crazy: czyli czeka mnie jutro wstanie w nocy i jej załozenie na noc:-p A z drugiej strony jakbysmy teraz pojechały zawiez to lala by mi gdzies po drodze padła (zasneła) a ja nie pisze sie na takie podróze z maluchami jedno w nosidle drugie w wózku i wszedzie schody:rofl2::rofl2::rofl2:
Na szczescie ten antybiotyk co bierze tez jest na układ moczowy wiec jest chroniona jakby cos tam było nie tak wiec jakos tak spokojnie do tego podchodze:tak:
Sadziłam ze bedzie dziś przy okazji spacerek ale jednak czeka mnie siedzenie w domciu bo wole tak bez potrzeby nie wychodzic jeszcze z Laura ;-) wole dmuchac na zimno;-)

A ja siedze i słucham swojego porodu bo M nagrał ale obrócił kamerke aby nic nie było widac:)))KOSMOS
 
KATE 3 mam kciuki za rozmowe
CZARNA ciesze sie ze u Lali lepiej Oby do przodu :tak:
MOLI oby u wa sie nic nie rozwinelo
Tak mieszkamy z moja mama i wczoraj strasznie to docenilam Jak rozmawialam z G przez telefon On juz byl wstawiony to gadal mi ze chce jechac do domu sprawdzic czy cos sie nie stalo Ja go namawialam aby jednak zostal w pracy bo wyobrazilam sobie ze jak G wroci do domu to Magda pojdzie do swojego i Oli zostanie sama z pijanym G
I na ta mysl to szlag mnie trafial Zadzwonilam do mamy ze jak ona wroci z pracy to zaraz ma mi dac znac co u Oliwki i mama mi obiecala ze sie Oliwka zajmie
G chcial wczoraj z Oliwka po mnie wyjsc do pracy A ja nie chcialam bo byl wstawiony I mama obiecala ze jak cos to go nigdzie z mala nie pusci Bylam bardzo spokojna o Oli jak wiedzialam ze mama jest z nia

Ja ruszylam swoja wielka D i ogarnelam pokoje,pranie sie pierze,pozmywalam,pomylam podlogi Oli ma drzemke zaraz pewni wstanie I nawet sniadanie udalo mi sie zjesc:tak:

U mnie tez wietrzenie ale u mnie spacerek to bedzie pozalatwianie spraw a nie spacer sam sobie
Dzownil facet z urzedu i mam podpisac im jakis papierek i jeszcze w tym miesiacu 27 dostane kase rodzinny plus 1000 zl wiec sie cala siesze :tak:
 
CZARNA no kasy troche wpadnie ale u mnie szykuja sie wielkie zmiany wiec kasa na start sie przyda :-)
Fajnie z tym porodem :-)
Ja tez czesto przy spacerkach mam cos do zalatwienia a tak bez celu spacerowac to zadko i przyznam sie ze nie bardzo tak lubie Ja wole isc cos zalatwic i przy okazji spacer z Mala :-)
 
Dorotka u mnie przewaznie spacer= załatwienie spraw-zakupy itp:-p no chyba ze ide do piaskownicy:rofl2:

Kurcze! Ale Wam zazdroszcze. Ja to teraz unikam miejsc, gdzie są ludzie, bo mi wstyd za te wrzaski. No nie wiem już co zrobić.
Dzisiaj znowu popisy były.
I na rączkach też be. Wszytko beee.
Mama też bee. Tylko jedzenie cacy...
 
Cześć, u nas dziś było takie lato, że w krótkich rękawkach można było chodzić noi dużo byłyśmy na dworze, posprzątałam łazienki, zobiłam 3 prania, ugotowałam obiad noi tak dzień zleciał..
Jutro do szczepienia, żal mi małej bo napewno będzie wielkie darcie a tu 3 wkłucia:szok:
Noi dzisiaj doszliśmy do wniosku, że siedzę w domu do końca sierpnia a od września szukam pracy a Lenka pójdzie do przedszkola, które jest dom obok naszego:tak: niestety jest kryzys i trzeba pracować bo z jednej pensji to na bieżąco a żeby odłożyć to się nie da:no: Euro znów idzie w dół:no:Głowa aż od tego myślenia boli...
Dobrej nocki...
Oj to pracowity dzień był. :tak:Powodzenia na szczepieniu:tak:

Witajcie dziewczeta :-D
Wczoraj bylam juz taka padnieta ze nie dalam rady was poczytac W pracy ok Obrotu mialam prawie 80 tysiecy zloty a na koncu na raporcie wyszlam 0,78 gr na plusie HURA HURA HURA :-D:-D:-D Od pracy do domu mam kawalek na pieszo i ledwo doszlam tak mnie nogi bolaly W domu nie mialam sil na Oliwke :baffled:A ona taka marudna sie wieczorem zrobila Na szczescie usnela szybko Ja cos w tv poogladalam i poszlam spac Nie moglam zasnac tak mnie nogi piekly

Oliwka chora coraz bardziej Dzis ide z nia do naszej pediatry Katar ma taki sam.zaczela kaszlec i ma straszna chrypke od wczoraj Nie wiem moze ja gardlo boli :baffled:Wole isc i dmuchac na zimne Ja sie tez pomalu rozkladam ale kupie sobie cos w aptece i bede walczyc z choroba :tak:
Dzis musze isc do przyjaciolkki po PIT jej mama nas rozliczala i mam 2 tys ZWROTU :tak:

Lece bo Oliwka placze Pozniej was poczytam
Teraz mam 2 dni wolnego ide w CZWARTEK na rano

aHA WCZORAJ MIALAM NIEPRZYJEMNA AKCJE
Niani jak sie pozniej okazalo rozladowal sie telefon Ja dzwonilam do niej przez pol dnia i NIC :-(
G tez do niej dzwonil
G wypil sobie wczoraj wyjatkowo wczesnie w pracy i mi przez telefon trul ze ON MA ZLE PRZECZUCIA ZE COS SIE STALO IDIOTA
Ja tez sie martwilam bo nie wiedzialam co jest grane Zadzwonilam do kolezanki ktora mieszka niedaleko i poszla tam i z jej telefonu pogadalam z niania i juz bylam spokojna ze jest ok :-) Ale strachu sie najadlam :-(

Wiec dzis w planach PEDIATRA,ODWIEDZINY U CHRZESTNEJ NIUNI,JAKIES SPRZATANIE

A jutro musze isc Pit zaniesc I na 17 mam szkolenie do tej dodatkowej PRACY zdecydowalam sie :-)
Raz sie zyje A mnie dodatkowa kasa sie przyda :-)
Oj to sie strachu najadłaś. Dobrze z tymi zwrotami, kazda kasa dodatkowa sie przyda. Tylko uzbruj się w cierpliwość ja juz miesiąc czekam i jeszcze nie przyszły:no:

Witam słoneczko pięknie świeci:-) Milcia zrobiła mi pobudke przed 6, kupa piciu i dalej śpi:-D Dziś dużo pracy, mam dwie kuchnie do oblatania i cały dom na głowie, mama w szpitalu więc musze tatowi obiad zrobić, tylko co bo on taki wybredy:confused:
No to troszkę roboty cie czeka.

Witam u nas druga nocka z kolei nie przespana. Nie wiem czemu :-( może Macio po powrocie od dziadków musi się zaaklimatyzować. może to ząbki a może sie nie najada. Szkoda że mi powiedzieć nie może.
Mam nadzieje że dziś już będzie lepiej

U nas nocka ok.
Zaraz wrzucę fotki wózia.
Spacerek zaliczonyl, płaczu było o wiele mniej.
Więc może tam niewygodnie jednak było- no i tu ma o wiele lepszą widoczność nawet przy całkiem rozłożonym oparciu.
Bryka super. I jaki ten dzidziusiowy wsad zadowolony;-);-)
Dobra ja juz posprzatalam, zaraz lece na spacerek
Ty to zorganizowana jestes kobitka, az ci zazdroszcze:tak:
Chwalę się, że mój były szef (super facet, bardzo miło zawsze go wspominam) odezwał się do mnie właśnie i zaprosił mnie na czwartek na rozmowę do swojej agencji :)
Normalnie rozrywana jesteś. Superowo:tak:

Witam sie
U nas juz bez goraczki JUPIIIII:-D:-D:-D:-D:-D:-D rano nie pobrałam małej moczu bo zapaskudziła go grubsza sprawa ale teraz ma woreczek i czekam az cos tam bedzie i lecimy do laboratorium;-)
Super że mała już nie gorączkuje. Oby tak zostało

A ja siedze i słucham swojego porodu bo M nagrał ale obrócił kamerke aby nic nie było widac:)))KOSMOS
Fajna taka pamiątka:tak:
Wszystkim chorowitkom zdrówka życze:tak:

Mały sobie śpi. Niestety spacerek dzis później bo była u nas Pani z MOPS-u. Ale szczegóły na zamkniętym.
Zaraz ide na spacerek tzn jak sie obudzi:tak:
 
Witam
Czarna dobrze że z Laurką lepiej:tak: ja też na dłuższy spacer to do miasta a tak to obejdę kawałek aż zaśnie i potem ją zostawiam śpiącą w ogrodzie a ja w domu..
Dorota fajnie że tak Ci się dobrze układa, noi zdrowia życzę:tak:
Malena śliczny wózek ale ten pasażer w środku- sama słodycz:-)
Kate życzę Ci żebyś wybrała jak najlepszą ofertę pracy:tak:

No my po szczepieniu, strasznie płakała ale krótko, teraz śpi:tak:Mam nadzieję że nic nie będzie. Zrobilam zakupy , uzupełniłam zapasy słoiczków, wstawiłam pranie bo u nas lata cd. no a jak mała się obudzi to obiadek i po Karolinkę i na plac zabaw, mam się tam spotkać z koleżanką..
Teraz lecę jakiś obiad ugotować dziś spaghetti:tak: papa
 
reklama
Cześć dziewczyny witam się po długiej nieobecności lato się zaczeło wróciłam do pracy i nie mam czasu aby tu zaglądać pisze żebyście wiedziały że żyjemy dobrze się mamy i wszystko gra:) Jak nie jestem w pracy to siedze z dzieciaczkami na polku pod domem Kubuś w piaskownicy a Karolcia we wuzeczku ogląda krajobrazy
gorące pozdrowienia dla wszystkich i małych i dużych:-):-):-)
 
Do góry